• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

art.41 ustawy z 1.12.2022 r ,,o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na 2023(...)

Pismo kierujesz do ZER w Warszawie, by za jego pośrednictwem wysłać je do sądu. Korespondencję w sprawie emerytur faktycznie kieruje się do Częstochowy, ale z wyjątkiem odwołania od decyzji emerytalnej - tę do Warszawy. Najlepiej listem poleconym z potwierdzeniem odbioru (żółta kartka zwrotna).
Nie chcę podważać zdania kancelarii, która przygotowała odwołania. Ja nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Przedstawiony adres wysyłki odwołania znalazłem na stronie "https://www.adwokat-cholub.pl/warto...e/128-odwolanie-od-decyzji-dyrektora-zer.html"
 
Tak szybko? No no no, gratuluję kasy, u mnie cisza.
Myślę, że nie ma to związku z odwołaniem. Po prostu wyrównali jak wszystkim funkcjonariuszom. Dla emerytów którzy odeszli w styczniu i lutym to dobry znak. Bo odprawa wg nowej kwoty, a emerytura wg starej. To o co tu chodzi?
 
Myślę, że nie ma to związku z odwołaniem. Po prostu wyrównali jak wszystkim funkcjonariuszom. Dla emerytów którzy odeszli w styczniu i lutym to dobry znak. Bo odprawa wg nowej kwoty, a emerytura wg starej. To o co tu chodzi?
Emerytura i odprawa póki co wg starej kwoty. Wyrównania czegokolwiek co emerytowi się należy jest z modernizacji!
 
wysłałem
na razie nic
u policjantów już pojawiły się losowani sędziowie
ale do wokand to pewnie daleko daleko
raczej należy się uzbroić w cierpliwość bo sprawa będzie się ciągnąć parę lat.
al jak to mówią "co się odwlecze..."
na bieżąco ciekawe czy już jest tekst rozp w sprawie mnożnika przeciętnego uposażenia i kiedy tę sprawę zakończą.
 
wysłałem
na razie nic
u policjantów już pojawiły się losowani sędziowie
ale do wokand to pewnie daleko daleko
raczej należy się uzbroić w cierpliwość bo sprawa będzie się ciągnąć parę lat.
al jak to mówią "co się odwlecze..."
na bieżąco ciekawe czy już jest tekst rozp w sprawie mnożnika przeciętnego uposażenia i kiedy tę sprawę zakończą.
Dzwoniłem do ZER i moje odwołanie, które odebrali 21.03. jest jeszcze u nich w dziale prawnym, więc minie jeszcze trochę czasu zanim przekażą, a sąd rozpatrzy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
Dzwoniłem do ZER i moje odwołanie, które odebrali 21.03. jest jeszcze u nich w dziale prawnym, więc minie jeszcze trochę czasu zanim przekażą, a sąd rozpatrzy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Rozporządzenie jest na etapie uzgodnień
 
Czy ktoś po wysłaniu odwołania do ZER otrzymał już jakąś informację z Sądu potwierdzającą, że jego odwołanie wpłynęło do Sądu.
 
Back
Do góry