Strona 52 z 128 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 358 do 364 z 895

Temat: Podwyżki 2019

Domyślnie

Cytat Napisał Paulini Zobacz post
    Czy w końcu ktoś z zarządu raczy odpowiedzieć nam członkom związku , o czym rozmawiano i co ustalono wczoraj na spotkaniu? Panie Przewodniczący nie musi pan osobiście , może jednak ktoś coś napisze?
    I cisza... niestety

2. Reklama Google
    Reklama Google

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Ja odbieram spotkanie w MF pozytywnie i widzę szanse na pewne modyfikacje w programie modernizacji, które zbliżą Nas do innych formacji mundurowych, także w kwestii podwyżek w roku bieżącym i kolejnym. Czekam na uzgodnienie z MF komunikatu/protokołu ze spotkania. Proszę o cierpliwość, ale skoro mam nadzieję na korzystne zmiany, to nie chcę działać pochopnie. Nie ustaliliśmy jeszcze tychże pozytywów, ale sprawa jest otwarta. Zobaczymy. Jutro opublikujemy komunikat z wydarzeń z ostatnich dni. Dużo się działo.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał Skarbek1972 Zobacz post
    Skarbowców DIAS cisną o ustalenia, ale takie dające wpłaty, bo rząd naobiecywał różnym grupom społecznym różnych podwyżek i świadczeń "+" a tu okazuje się, wbrew propagandzie, że... kasy brak.
    Strach bać się o nasze podwyżki.
    Wpłat z ustaleń nie będzie. To co obecnie widzę to same "karuzele" lub "drukarze" faktur. Prezesi "znikających podmiotów" to nic nie znaczące płotki bez żadnych pieniędzy, "fakturzyści" to biedacy lub małolaty. Jeszcze są tacy, którzy wszystko ładnie deklarują i wykazują, ale nie wpłacają i SEE nic im nie może zrobić. Faktyczni beneficjenci tych "przekrętów" są znakomicie pochowani i "słupy" ich nie sypną, bo nie wiedzą dla kogo pracują. Jedyne skuteczne działania na dzisiaj to ewidencyjne "wymiatanie" z właściwości miejscowej US wszelkiej "lewizny", ale to nie przynosi spektakularnych efektów i panowie w IAS i MF tego nie pojmują. Myślą, że wpływy załatają uszczupleniami. To błąd, wpływy dają uczciwi, ciężko pracujący podatnicy.

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Ja odbieram spotkanie w MF pozytywnie i widzę szanse na pewne modyfikacje w programie modernizacji, które zbliżą Nas do innych formacji mundurowych, także w kwestii podwyżek w roku bieżącym i kolejnym. Czekam na uzgodnienie z MF komunikatu/protokołu ze spotkania. Proszę o cierpliwość, ale skoro mam nadzieję na korzystne zmiany, to nie chcę działać pochopnie. Nie ustaliliśmy jeszcze tychże pozytywów, ale sprawa jest otwarta. Zobaczymy. Jutro opublikujemy komunikat z wydarzeń z ostatnich dni. Dużo się działo.
    Chciałbym nieśmiało zauważyć , że jutro powoli się kończy..........cierpliwie czekamy....

Domyślnie

A ja tam skarbek1972, tak bardzo o nasze, tj celników podwyżki się nie boję. Różnica jest taka, że my swoje wywalczymy Skarbowcy, niestety tylko miauczą I podczepiają się pod inne grupy zawodowe. Sami nie robią nic, a i jeszcze mają tw ludwika

Domyślnie

Cytat Napisał atakis Zobacz post
    Chciałbym nieśmiało zauważyć , że jutro powoli się kończy..........cierpliwie czekamy....
    Atakis, jesteś niecierpliwa.
    Ale nie jesteś sama. Ja też ..... niecierpliwy jestem

Domyślnie

Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Atakis, jesteś niecierpliwa.
    Ale nie jesteś sama. Ja też ..... niecierpliwy jestem
    a na strone glowna spogladamy?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia