• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Slijmy caly czas esemesy do kolezanek i kolegow. Niech wszyscy beda na biezaca...
Dbajmy o zdrowie...
 
Witam. Chciałem zwrócić tylko uwagę, że potrzebny jest jakiś termin początkowy. Bo będzie jak ostatnio, że dużo ludzi się rozchoruje ale w dłuższym okresie czasu i wszystko się rozmyje. A chodzi o to, że każda epidemia atakuje masowo i nagle szeroką grupę ludzi w tym samym czasie. okres przed świąteczny jest chorowity zazwyczaj:)

Skąd ty się urwałeś?

Wybudziłeś się ze śpiączki?

Chyba nie do końca z tobą wszystko w porządku

Niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem
 
Skoro dyrektorzy IAS i wszyscy sygnatariuszy porozumienia twierdzą że będą awanse w stanowisku jeśli mnożnik pozwoli tylko na częściową lub brak podwyżki, to muszą zdawać z tego sprawę że tych awansów w stanowisku będzie około 8 tysięcy. Kto w to wierzy że tyle awansów dadzą?
Na granicy pełnią służbę głównie młodsi specjaliści i specjaliści i to my nic nie dostaniemy. Bo nie wierzę że kierownicy oddziałów awansują 4/5 oddziału granicznego. To musi być rozwiązanie systemowe na poziomie rozporządzenia.
 
A może by tak koledzy i koleżanki z oddziałów CUDO dołączyli do protestu i nie myślę tu o L4, ale .....większość zgłoszeń z rewizją. Przy okrojonym składzie na oddziałach satelickich ......... jesteśmy na służbie a jakby nas nie było :cool:
 
Skoro dyrektorzy IAS i wszyscy sygnatariuszy porozumienia twierdzą że będą awanse w stanowisku jeśli mnożnik pozwoli tylko na częściową lub brak podwyżki, to muszą zdawać z tego sprawę że tych awansów w stanowisku będzie około 8 tysięcy. Kto w to wierzy że tyle awansów dadzą?
Na granicy pełnią służbę głównie młodsi specjaliści i specjaliści i to my nic nie dostaniemy. Bo nie wierzę że kierownicy oddziałów awansują 4/5 oddziału granicznego. To musi być rozwiązanie systemowe na poziomie rozporządzenia.
ale granica tego wydaje sie nie rozumie...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Skoro dyrektorzy IAS i wszyscy sygnatariuszy porozumienia twierdzą że będą awanse w stanowisku jeśli mnożnik pozwoli tylko na częściową lub brak podwyżki, to muszą zdawać z tego sprawę że tych awansów w stanowisku będzie około 8 tysięcy. Kto w to wierzy że tyle awansów dadzą?
Na granicy pełnią służbę głównie młodsi specjaliści i specjaliści i to my nic nie dostaniemy. Bo nie wierzę że kierownicy oddziałów awansują 4/5 oddziału granicznego. To musi być rozwiązanie systemowe na poziomie rozporządzenia.


proszę, rzuć okiem na komunikat, a zwłaszcza na załącznik

https://celnicy.pl/attachment.php?attachmentid=5993&d=1542962453
 
ale granica tego wydaje sie nie rozumie...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Rozumie tylko każdy ogląda się na siebie i myśli ze może a nóż się uda ... a nie ujmując starsi funk tylko dużo gadają i narzekają. Młodzi mają więcej jaj niż nie jeden z 20 letnim stażem... Tak jest u mnie bynajmniej.
 
Skoro dyrektorzy IAS i wszyscy sygnatariuszy porozumienia twierdzą że będą awanse w stanowisku jeśli mnożnik pozwoli tylko na częściową lub brak podwyżki, to muszą zdawać z tego sprawę że tych awansów w stanowisku będzie około 8 tysięcy. Kto w to wierzy że tyle awansów dadzą?
Na granicy pełnią służbę głównie młodsi specjaliści i specjaliści i to my nic nie dostaniemy. Bo nie wierzę że kierownicy oddziałów awansują 4/5 oddziału granicznego. To musi być rozwiązanie systemowe na poziomie rozporządzenia.

Wystarczy spojrzeć na rozporządzenie żeby stwierdzić że ktoś nie wie o czym mówi i pisze. Widełki są ciasne, podwyżka 650+500 to zmiana mnożnika o ponad 0,6. To musi być awans nie o jedno a kilka stanowisk, nawet przy założeniu że część kwoty wynika z 13-tki. Według nich w styczniu 2020 w SCS nie będzie specjalistów. Wszyscy zostaną ekspertami, a eksperci kierownikami. Tak wyglądają te obietnice awansów stanowiskowych bez zmiany rozporządzenia.
 
Życzę całemu środowisku aby wytrzymało i nie dało się wydymać kolejny raz.
Mnie już w tej służbie nie ma ale życzę wszystkim wytrwałości.
Sławek,wielki szacunek za to że masz wielkie jaja!!!
 
Życzę całemu środowisku aby wytrzymało i nie dało się wydymać kolejny raz.
Mnie już w tej służbie nie ma ale życzę wszystkim wytrwałości.
Sławek,wielki szacunek za to że masz wielkie jaja!!!
 
Wystarczy spojrzeć na rozporządzenie żeby stwierdzić że ktoś nie wie o czym mówi i pisze. Widełki są ciasne, podwyżka 650+500 to zmiana mnożnika o ponad 0,6. To musi być awans nie o jedno a kilka stanowisk, nawet przy założeniu że część kwoty wynika z 13-tki. Według nich w styczniu 2020 w SCS nie będzie specjalistów. Wszyscy zostaną ekspertami, a eksperci kierownikami. Tak wyglądają te obietnice awansów stanowiskowych bez zmiany rozporządzenia.

W warszawskiej ias, praktycznie wszyscy spece mają mnożnik 1,761, dostali to w grudniu 2017. Aby teraz otrzymać podwyżkę, wszyscy musieliby awansować. Jak to się ma do faktu, że wrześniowe wnioski awansowe ze speca na st speca [nawet bez pieniędzy] właściwie w całości zostały odrzucone ? Nie łudźcie, się że coś dostaniecie, może nieliczni. Nie wiem jak na was, ale na stan mojego zdrowia bardzo negatywnie to wpłynęło...
 
Gorąca prośba. Nie czytałem postów z braku czasu, ale ktoś mnie informował, że są niecenzuralne ataki na inne ZZ za podpisanie "porozumienia". Niepotrzebnie zupełnie. Proszę o powstrzymanie się od jakichkolwiek ataków na innych, w szczególności personalnie i proszę, aby każdy kto takich wpisów dokonywał, sam je sobie sprawdził i wyedytował. Każdy może poddać edycji swój post.
Ataki niemerytoryczne, a w szczególności niecenzuralne na sygnatariuszy "porozumienia" są niepotrzebne i proszę o nie stosowanie tego rodzaju wpisów. Wszystko oceni historia, wielu z Nich już oceniła(np. ZZ z SC), pozostałych niebawem oceni.
 
...
Jak to się ma do faktu, że wrześniowe wnioski awansowe ze speca na st speca [nawet bez pieniędzy] właściwie w całości zostały odrzucone ...


Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, co nie znaczy że jakieś awanse będą bo pani minister nic takiego nie podpisywała ...
 
Back
Do góry