• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zarobki po podwyżkach dla nowoprzyjętych

Cieszę się, że szybko zorientowałem się, gdzie jestem i uciekłem z tamtej instytucji. Praca na wolnym rynku może być bardziej wymagająca, ale jej wynagrodzenie jest tego warta. Największym problemem tej instytucji byli tzw. "starzy" pracownicy. Są to sfrustrowani nieudacznicy, którzy jedynie ze względu na długoletni staż otrzymywali kilka kiepów na pagonie. Ich mentalność można opisać w skrócie jako "jeśli ja miałem trudno, to Ty też powinieneś". Jeśli chcesz pracować i osiągnąć sukces, lepiej szukaj pracy na wolnym rynku. Nie słuchaj tych bzdur o ciężkiej pracy. Oni nie mają pojęcia, co to znaczy. W instytucji mogą tylko pełnić rolę nierobów. Parafrazując Kisielewskiego, jest jasne, że są w dupie. Oni już się tam urządzili.
Waż słowa... wyglada na to ze sam Jesteś sfrustrowanym nieudacznikiem. Dobrze ze Cię niem w taj instytucji
 
Waż słowa... wyglada na to ze sam Jesteś sfrustrowanym nieudacznikiem. Dobrze ze Cię niem w taj instytucji
Szkoda, że jak stary [i sfrustrowany] funkcjonariusz wyzywał mnie od "smarków" (choć sam nigdy go nie obraziłem) bo chciałem walczyć o pieniądze, które się nam (nie tylko młodym, wszystkim funkcjonariuszom) należą, to nikt nie kazała mu ważyć słów... Widać prawda w oczy kole.
 
Szkoda, że jak stary [i sfrustrowany] funkcjonariusz wyzywał mnie od "smarków" (choć sam nigdy go nie obraziłem) bo chciałem walczyć o pieniądze, które się nam (nie tylko młodym, wszystkim funkcjonariuszom) należą, to nikt nie kazała mu ważyć słów... Widać prawda w oczy kole.
Po co sie udzielasz na celnikach? Nie ma Cie w tej instytucji... wiec szukaj poklasku gdzie indziej, wychodzi ze masz problem sam ze sobą... powodzenia gdzie indziej ale z twoim podejściem pewnie będzie Ci trudno
 
Waż słowa... wyglada na to ze sam Jesteś sfrustrowanym nieudacznikiem. Dobrze ze Cię niem w taj instytucji
Zaraz się zatrzymasz i nie doczekasz upragnione "EMKI". Jestem szczęśliwy że mnie tam nie ma , i doskonale sobie radzę :) Wchodzę tu czasami dla beki, żeby przypomnieć sobie w którym kierunku mogło pójść moje życie. Żeby była jasność, spotkałem również kilku wspaniałych "starych". Ale oni byli świadomi ułomności całego urzędniczego aparatu i pozbawieni kalek mentalnych typu "młody"-"stary oraz kilku innych. Dopiero z pozycji przedsiębiorcy zdałem sobie sprawę jaką gangreną tocząca społeczeństwo są urzędnicy Twojego pokroju. Z moich ciężko zarobionych pieniędzy idzie na wypłaty dla hordy nierobów pochowanych w zakamarkach urzędów. A Ty "młody", jeśli masz odwagę to uciekaj stąd jak najdalej. Jeśli chcesz ciężko pracować to na wolnym rynku to jest większe prawdopodobieństwo że ktoś to doceni. Czasem być może będziesz się musiał skonfrontować z jakimś urzędnikiem, dumnie nazywanym "funkcjonariuszem", to pomyśl o nim z współczuciem i idź dalej.
 
Cieszę się, że szybko zorientowałem się, gdzie jestem i uciekłem z tamtej instytucji. Praca na wolnym rynku może być bardziej wymagająca, ale jej wynagrodzenie jest tego warta. Największym problemem tej instytucji byli tzw. "starzy" pracownicy. Są to sfrustrowani nieudacznicy, którzy jedynie ze względu na długoletni staż otrzymywali kilka kiepów na pagonie. Ich mentalność można opisać w skrócie jako "jeśli ja miałem trudno, to Ty też powinieneś". Jeśli chcesz pracować i osiągnąć sukces, lepiej szukaj pracy na wolnym rynku. Nie słuchaj tych bzdur o ciężkiej pracy. Oni nie mają pojęcia, co to znaczy. W instytucji mogą tylko pełnić rolę nierobów. Parafrazując Kisielewskiego, jest jasne, że są w dupie. Oni już się tam urządzili.
 
Nie słuchaj tych bzdur o ciężkiej pracy. Oni nie mają pojęcia, co to znaczy. W instytucji mogą tylko pełnić rolę nierobów. Parafrazując Kisielewskiego, jest jasne, że są w dupie. Oni już się tam urządzili.
+1, ludzie w tej firmie nie mają o tym bladego pojęcia. Z drugiej strony jest to straszne, że robi sie na tą bandę nierobów. Z drugiej strony mafia na wiejskiej to też banda nierobów i na nich też sie robi.. więc trzeba sobie zadać pytanie, po której stronie systemu chce sie być. Czy chce sie na to jebać czy być jebanym 🙃. I tak to właśnie w tej kurwie polsce jeden polaczek jebie drugiego i dlatego tu nigdy dobrze nie będzie.
 
+1, ludzie w tej firmie nie mają o tym bladego pojęcia. Z drugiej strony jest to straszne, że robi sie na tą bandę nierobów. Z drugiej strony mafia na wiejskiej to też banda nierobów i na nich też sie robi.. więc trzeba sobie zadać pytanie, po której stronie systemu chce sie być. Czy chce sie na to jebać czy być jebanym 🙃. I tak to właśnie w tej kurwie polsce jeden polaczek jebie drugiego i dlatego tu nigdy dobrze nie będzie.
W dupie byliście i gowno widzieliście i robiliście... nie piszcie już takich bzdur bo jestescie ciebie leszcze nara🤚
 
W dupie byliście i gowno widzieliście i robiliście... nie piszcie już takich bzdur bo jestescie ciebie leszcze nara🤚
Doskonale widziałem jak wygląda egzamin z angielskiego, gdzie komisja rozwiązuje go za zdających(w szczególnosci na 2 terminie). Ludzie, którzy uczyli się jezyka od 7 roku życia nie potrafią zdać prostego testu i dalej tam pracują. I za tą "cieżką robotę" i "ogromną wiedzę" wam się to należy... XD
 
Doskonale widziałem jak wygląda egzamin z angielskiego, gdzie komisja rozwiązuje go za zdających(w szczególnosci na 2 terminie). Ludzie, którzy uczyli się jezyka od 7 roku życia nie potrafią zdać prostego testu i dalej tam pracują. I za tą "cieżką robotę" i "ogromną wiedzę" wam się to należy... XD
Zgadza sie... są takie asy, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
 
+1, ludzie w tej firmie nie mają o tym bladego pojęcia. Z drugiej strony jest to straszne, że robi sie na tą bandę nierobów. Z drugiej strony mafia na wiejskiej to też banda nierobów i na nich też sie robi.. więc trzeba sobie zadać pytanie, po której stronie systemu chce sie być. Czy chce sie na to jebać czy być jebanym 🙃. I tak to właśnie w tej kurwie polsce jeden polaczek jebie drugiego i dlatego tu nigdy dobrze nie będzie.
skąd takie chamskie badziewie i półgłówek wziął się na forum ?!!! wstyd i żenua
 
Doskonale widziałem jak wygląda egzamin z angielskiego, gdzie komisja rozwiązuje go za zdających(w szczególnosci na 2 terminie). Ludzie, którzy uczyli się jezyka od 7 roku życia nie potrafią zdać prostego testu i dalej tam pracują. I za tą "cieżką robotę" i "ogromną wiedzę" wam się to należy... XD
Co Ty pieprzysz człowieku!!! Wiesz jakie sa wymogi z języka? Nawet egzaminator , nie wazne który mowił, iz nie jest to poziom wymagany tylko wyższy.Mam nadzieje, że nie służysz w SCS. Przeciez z Ciebie taka gwiazda, że Twoje miejsce to co najmniej AW. Jezeli jednak tu słužysz to biada tej służbie a ja osobiście ciesze sie, że nie mam z Toba nic wspólnego
 
skąd takie chamskie badziewie i półgłówek wziął się na forum ?!!! wstyd i żenua
Żenua to twoja odpowiedź na moją obiektywną opinię i krytykę, choć może nieco wulgarną. Zapomniałaś o uldze językowej.
Co Ty pieprzysz człowieku!!! Wiesz jakie sa wymogi z języka? Nawet egzaminator , nie wazne który mowił, iz nie jest to poziom wymagany tylko wyższy.Mam nadzieje, że nie służysz w SCS. Przeciez z Ciebie taka gwiazda, że Twoje miejsce to co najmniej AW. Jezeli jednak tu słužysz to biada tej służbie a ja osobiście ciesze sie, że nie mam z Toba nic wspólnego
Tak wiem jakie są wymogi, bo go zdawałem i widziałem jak to wygląda :). Jaki by to poziom nie był to osoby uczące się jezyką od 7/8 r.ż nie powinny mieć z nim problemów. Mało tego, że służę to jeszcze przełożeni są zadowoleni. Biada służbie, bo odważyłem się napisać parę słów prawdy na forum....wstydu nie macie..
 
Ostatnia edycja:
Taki bucowaty malkontent powinien mieć chyba nicka Tryper - bardziej by pasowało. Przez takie płaczki z ego odwrotnie proporcjonalnym do swoich "tego" atmosfera i współpraca pomiędzy finkami wygląda, jak wygląda. Pokolenie mięczaków, roszczeniowców i generałów się pojawiło. Zero umiaru i godności Jak źle to spad do Biedronki.
 
Taki bucowaty malkontent powinien mieć chyba nicka Tryper - bardziej by pasowało. Przez takie płaczki z ego odwrotnie proporcjonalnym do swoich "tego" atmosfera i współpraca pomiędzy finkami wygląda, jak wygląda. Pokolenie mięczaków, roszczeniowców i generałów się pojawiło. Zero umiaru i godności Jak źle to spad do Biedronki.
W żadnym ze swoich postów nie obrażałem Cię personalnie, a jedynie podkreśliłem poziom twojej wypowiedzi, który jest poniżej czegokolwiek w żadnym stopniu nie odpowiada na moją krytykę, a jedynie atakuje mnie personalnie. Zastanawia mnie, kto w tej biedronce powinien wylądować i kto ma odwrotnie propocjonalne ego ze swoim "tego" . Zero poszanowania czyjegoś zdania i opinii, konstruktywnej odpowiedzi, tylko ataki personalne. Z drugiej strony nazwanie kogoś "nierobem" może boleć i może stąd to wynika. Myślę, że dalsze przemyślenia zachowam dla siebie. Pozdrawiam 🙃
 
Myślałem, że sito naboru jest dziurawe, ale się mocno pomyliłem, nie ma go wcale. Osobnicy pokroju Typer nie tylko, że nie powinni się znaleźć w służbach mundurowych, ale także w żadnej instytucji państwowej. Zero kultury, a wręcz przejaw modelowego chamstwa.
 
Back
Do góry