• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zarobki po podwyżkach dla nowoprzyjętych

W żadnym ze swoich postów nie obrażałem Cię personalnie, a jedynie podkreśliłem poziom twojej wypowiedzi, który jest poniżej czegokolwiek w żadnym stopniu nie odpowiada na moją krytykę, a jedynie atakuje mnie personalnie. Zastanawia mnie, kto w tej biedronce powinien wylądować i kto ma odwrotnie propocjonalne ego ze swoim "tego" . Zero poszanowania czyjegoś zdania i opinii, konstruktywnej odpowiedzi, tylko ataki personalne. Z drugiej strony nazwanie kogoś "nierobem" może boleć i może stąd to wynika. Myślę, że dalsze przemyślenia zachowam dla siebie. Pozdrawiam 🙃
Napisałam personalnie, bo inaczej do Twego słabego czerepku nie dotrze, że takie posty jakie piszesz obrażają NAS !!! gimbaziany buc i tyle, nie boję się tego napisać, a widać nawet, że nie masz pojęcia na temat słowa KRYTYKA !!!!
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry