• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zarobek służba przygotowawcza?

Szanowny Gościu,jestem w realiach służby i mam wiarę że normali ludzie ją zmienią na normalną , a wiara góry przenosi.Rozumiem Twoją frustrację, ale nie poddawajmy się bo żli tylko na to czekają.Za słowami czyny to moja dewiza.Nie dajmy odebrać sobie nadzieji na lepsze jutro.
 
Ciekawy gdzie ty pracujesz? W MF-ie na ciepłej posadce czy może w jakiejś izbie blisko dyrektorka. Co ty za farmazony wypisujesz. Służba duma.... stary o czałe 10 lat sie spóźniłeś!!! Teraz to sie chodzi w zielonym drelichu roboczym z fajerwerkami na Dzień Łachmyty.
Myślisz że młody to głupi? Te górnolotne dyrdymały pochwyci? Lekcje u Urbana chyba brałeś!!!
 
Nie w MF i nie przy Dyrektorze.Lekcje jadu to chyba Ty Stary Celniku pobierałeś sam wiesz gdzie.A jak to są dla Ciebie górnolotne dyrdymały to idż na zasłużoną emeryturę i daj pracować młodym którzy chcą coś zmienić.
 
A co to niby jest co wydobywasz z siebie.....? Pół wiekju temu nazywało to sie propaganda. czasy sie zmieniły i słownictwo też. Może propaganda nie jest "TRENDY" ale zasadę zachowałeś!
Walnij barana w ściane bardziej poprzestawiać Ci sie nie może a jest szansa 1\1 000 000 że coś ci sie lepiej ułoży. Młodym nie namieszasz- oni wprawdzie mogą pracować dla idei, ale jak pozdychają z głosu za te marne pensyjki to juz nie popracują........ i oni dobrze o tym wiedzą!
Oni chcą pracowac ale też zyć! Frazesami sie niz nasycą! Ty widocznie brzuszek masz pełny ze stać Cie ta takie banialuki i pamiętaj:
BZDURAMI ZUPY NIE OKRASISZ!!!
 
Nie dam się dalej wciągnąć w dyskusję z Tobą bo widzę,że nie ma sensu a z betonem nie da się prowadzić dialogu.Moje poglądy w sprawie zarobków są na tym forum.I na koniec nie zaglądaj innym w miskę i tam nie pluj oraz powstrzymaj się od komentarza dyskretytującego Twojego adwersarza językiem nienawiści i pomówień.Miłej służby.
 
Te..Ciekawy..a to pochwal sie gdzie pracujesz na jakim stanowisku, ile zarabiasz?.. moze znajdzie sie tam dla mnie miejsce skoro tak pieknie jest i wychwalasz To bagienne cełko?..
 
Nie wychwalam i nie jest pięknie, zapoznaj się z tym co piszę.A pracuję tak gdzie mie skierował Dyrektor .Twierdzę jedynie iż agresją nic nie uzyskamy.
 
A dużo tego piwka przy grilu musiałeś przechylić z Dyrektorem żeby skierował Cie tam gdzie cię zawiło?.... przez przypadek pewnie ciepła posadka!
Za tak wyprostowane zwoje najnizsza krajowa to i tak za dużo. A ze nienawiśc czuc ode mnie..... tak masz racje - to taka forma objawowa na kontakt z ludzi o trwałej indolencji intelektualnej :!:
 
ciekawy napisał:
Nie wychwalam i nie jest pięknie, zapoznaj się z tym co piszę.A pracuję tak gdzie mie skierował Dyrektor .Twierdzę jedynie iż agresją nic nie uzyskamy.

Brawo Stary Celniku...

Ciekawy pewnie pije piwko ..upssss co ja mówie jakie piwko?... racza sie pewnie whiskaczami z górnej półki w gabinecie dyrektorka albo w jakiejś niezłej knajpce..
dalej pytam ciekawego na jakim jest stanowisku?...podejrzewam że tak jak w Kraku pewnie dostaje ciche premie za wchodzenie dyrowi w tyłek..premie o których nikt nic nie wie poza wtajemniczonym kręgiem osób.. a Szary zoll dostaje na dzień celnika 180 zeta na łapę..
Zenada Ciekawy....
 
Na Dzień Celnika dostałem tyle co wszyscy w Izbie,Dyrektora widzę średnio 1 x w miesiącu, piję zieloną herbatę /polecam gościowi to i jemu poskręcają się zwoje mózgowe/,na grila chodzę do rodziny i znajomych na działkę /a nie griluje przy wypasionych willach jak niektórzy "szaracy"/.Wasza żółć zalewa Wam spokojny osąd.Intelekt wypowiedzi oceniasz jednostronnie paplając co Ci ślina na język przyniesie.Mimo wszystko życzę normalności Wam i sobie.
 
Re: Zarobek służba przygotowawcza?

ciekawy napisał:
To uposażenie netto.Pełnij służbę uczciwie,z zaangażowaniem - po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy od jakości służby,rozsądku przełożonych i własnego podejścia do tego zawodu]
o Boże ! co ty chłopie bredzisz, zapewne siedzisz so bie przy biureczku bliżej korytka- w IC lub UC i pierdzisz w tapicerę, a na pagonnach masz juz kilka gwiazdeczek, ale zejdź na ziemię i popatrz w około, jak sie maja twoi koledzy z innych OC i nie siej propagandy i zametu w głowach młodych ludzi, przyszłych i obecnych f.c. Niektórzy z nich nawet po wleloletniej służbie nie mogą doczekać się zasłużonego awansu, do którego rzekomo mają prawo co 2-3 lata rzetelnej, nienagannej służby!!!!!!!!!!!! Owszem po roku lub trzech młody dostanie awans z aplikanta na mł.k.c, po to, aby nie rzucił tej służby za marne jałomużne, które dostaje co miesiąc. A potem dłuuuuuuuuuuuuuugo nic, zero awansu i podwyżki, tak ajest rzeczywistość f.c. pracujących na granicy i małych OC wewn. :cry: :cry: :cry:
 
ciekawy napisał:
Szanowny Gościu,jestem w realiach służby i mam wiarę że normali ludzie ją zmienią na normalną , a wiara góry przenosi.Rozumiem Twoją frustrację, ale nie poddawajmy się bo żli tylko na to czekają.Za słowami czyny to moja dewiza.Nie dajmy odebrać sobie nadzieji na lepsze jutro.
Szanowny kolego!!!!! podaj mi kilka argumentów, które przemawiają za tym, że ta służba stara się coś zrobic dla swoich pracowników-wszystkich, nie tylko tych przy korycie! Ot kilkunastu lat nic sie nie dzieje, ciągłe dyrdymały i banialuki.... :x o zmianach na lepsze i podwyżkach, pytam jakich i gdzie :?: Oszukują nas przez lata, a my naiwni wierzymy w cud. Nawet po wejściu Polski do UE myśleliśmy, że to będzie dla nas realna szansa na zmiany i podwyzki. Bo przecież ludzie nie żyją nadzieją, a do miski nie wkładają wiary. Pracuję w tej służnie juz kilkanaście lat, ale takiego bagna, jakie nam zgotowało Państwo i rząd to sie nie spodziewałem. Czy ty kolego-ciekawy nadal uważasz, że sposób w jaki traktuje się nasza Służbę jest przejawem szacunku wobec nas i podziękowaniem za codzienny trud tysiąca funkjonariuszy celnych oddanych służbie, pracujących niejednokrotnie za dwóch, w deszczu, mrozie, upale i smrodzie, w kanale i ze śrubokretem w ręku, w pomieszczeniach przypominających budę dla psa, czując się jak nurek śmietnikowy!!!!!!!!!!!!!!! Trochę realizmu i szacunku dla tych, co odwalają tą brudną robotę co dzień i co noc! :x
 
Re: Zarobek służba przygotowawcza?

ciekawy napisał:
To uposażenie netto.Pełnij służbę uczciwie,z zaangażowaniem i nie poddawaj się panującej w służbie postawie wyczekiwania na mannę z nieba a trafiając na mądrych przełożonych będziesz miał satysfakcję z tej bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.Dobra rada - to nie mundurek /nie trafiłeś do zuchów/ lecz mundur będziesz w przyszłości nosił mam nadzieję z godnością .Do Poula i młodych - po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy od jakości służby,rozsądku przełożonych i własnego podejścia do tego zawodu,gdyż trzeba sobie uświadomić iż czasy gdy można było sobie "ustawić życie" minęły bezpowrotnie.I bardzo dobrze.
Z jakiej Ty jesteś planety?
 
Szanownu kolego'Smutek'.W którym miejscu twierdziłem że 'Góra
SC'coś chce dla nas zrobić?Z całą mocą twierdzę,że nie sznują naszej cięzkiej pracy decydenci i ci w MF i gdziekolwiek indziej ale mam nadzieję na zmiany po 21.10.2007.Mogę? Twierdzę jedynie iż agresja,nienawiść,cierpiętnistwo,brak zaangażowania i uczciwości w niczym nam nie pomoże i wyrażam swoją opinię.Mogę?Oczekuję również godziwego wynagrodzenia,godziwych warunków pracy,ochrony prawnej przed tymi kórzy nas pomawjają czy nawet tworzą atmosferę jednej wielkiej zgnilizny w naszym środowisku, a przecież większość z nas to ludzie uczciwi i pracowici.Zeby zapełnić michę latam autobusami po promocjach w marketach,jest mi i rodzinie ciężko ale do ...! żółć mi oczu i mózgu nie zalewa.Może?Dlaczego tyle agresji do takiej mojej postawy/ - patrz niektóre wpisy.Jestem z planety Ziemia, Polski kraju członkowskiego UE i mam nadzieję na lepsze jutro.Wam nadzieję już odebrali? SILY I WIARY W PROTEŚCIE NAM WSZYSTKIM.
 
Szanowny Kolego-ciekawy!!!!!! mimo, iz jak piszesz, ciężko jest Tobie i Twojej rodzinie, to wierzysz, że nadejdzie lepsze jutro, tylko kiedy???? :?: jak minie kolejnych kilkanaście lat, a większość f.c odejdzie z tej służby , w poczuciu wyzysku , a reszta zniechęconych, nieszanowanych popadnie w marazm i zniechęcenie!!!!!!!! :cry: Jesli takim tempem , jak do tej pory , będą szły wszelkie zmiany, to napewno większośc z nas ich nie doczeka. :cry: Ja przyjmując sie kilkanaście lat temu do tej "zgnilizny" byłm pełna zaangażowania i przez wilele lat wierzylm, że będzie lepiej, lecz bez motywacji i poszanowania tracę poczucie, że to co robi tysiące z nas , ma jakis dziś już sens!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
 
" Tak pisze CIEKAWY""""Twierdzę jedynie iż agresja,nienawiść,cierpiętnistwo,brak zaangażowania i uczciwości w niczym nam nie pomoże i wyrażam swoją opinię.Mogę?Oczekuję również godziwego wynagrodzenia,godziwych warunków pracy,ochrony prawnej przed tymi kórzy nas pomawjają czy nawet tworzą atmosferę jednej wielkiej zgnilizny w naszym środowisku, a przecież większość z nas to ludzie uczciwi i pracowici."""" a ja Ciebie pytam , jak długo musimy wykonywać sumienne i uczciwie swoja pracę, czekać na awans i zasłuzona podwyżkę ?kilka lat czy kilkanaście???????????? jak długo snuć wizje i miec nadzieję, że w końcu ktoś doceni i zauważy nasze codzienne wysiłki??????? Znasz na to odpowiedź? :shock:
 
Odpowiadam Zollowi - do skutku.Do Gościa W - "zgnilizna" dotyczyła traktowania nas przez decydentów choć jest zupełnie odwrotnie - taka jest władza przez małe w bo inaczej nie można tego ocenić.Też pracuję kilkanaście lat i jestem zaangażowany w to co robię w administracji państwowej ale czuję gorycz że Państwo nie widzi naszej odpowiedzialności i traktuje nas jak pannę lekkich obyczajów.Czas na totalne zmiany - mądre prawo,godziwe warunki pracy i płacę,ochronę prawną nas działających dla dobra społeczeństwa.I na koniec do niektórych;"Gadał dziad do obrazu a obraz ani razu".Kończę tym wpisem moje uwagi i życzę zdrowia.
 
ciekawy czy wyjadacz ty jesteś chory na tzw.urojenia..dobrze że nie jesteś moim kumplem zza biurka czy naczelnikiem bo myslę że byłaby niezła jatka jakbyś piperzyl te wszystkie farmazony które piszesz na forum.. Jestes jakiś inny..może za tym niby wyjadaczem kryje sie sam szef SC Banaś...alno ktos z jego świty??hehehehe
jak czytam co piszesz przypomina mi sie fraza , że oprócz swiezowyprasowanej koszuli nic mi nie potrzeba...
Ty nie zaznałeś zimna które dmuchało ci na dupe jak stałes na drodze czy granicy i rewidowałes samochody..ty nie słyszałes jak podróżni Kurw..ją na ciebie podczas odpraw, nie siedzisz w zasmrodzonym kanale ze srubokretem w reku(który sam sobie musiales kupic) i rozkrecasz stare łady, albo odklejasz z nóg czy innych czesci ciala paczki papierosów...
Ty siedzisz na dupie za biurkiem i jeszcze na dodatek pewnie rządzisz jakims zespołem ludzi..
Niesamowite..przez takich pokemonów jak TY dlatego noc sie nie zmieni i nie zmienia!!!
słów mi brakuje...
a więc mord WKUBEł I NIE ODZYWAJ SIE JUZ WIECEJ NA FORUM bARANIE!!!
 
Tiger nie nazywaj idioty baranem :!: Widać ze młody pełny ideaów ale to nie zwalnia od myślenia. faktycznie rasowy gryzipiórek zabiurkowy. Ja tez niby do nich należę ale jestem świadom że służba na granicy to nie je bajka :)

taki młody co ambicja pod deklem szumi jest niebezpieczny. To przykład RASOWEGO karierowicza! Dac mu kawałek władzi i w imię ojczyzny wielkie panisko wszystkich poustawia. Znam juz wielu takich....łasi na władzę.... wydaje im sie że bystrzachy...... wszystko wiedzą najlepiej.....
Nie nalezę do tych zasiedziałych starych pierników wieć takich cwaniaczków do parteru. Kultury u nich za grosz a buty aż nadmiar!!!!
 
Back
Do góry