• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zarobek służba przygotowawcza?

Z

zielony

Gość
dostałem się do pracy na stanowisku młodszy kontroler celny, tylko mam takie pytanko - od pani na rozmowie usłyszałem info że zarobek na początku 1375 zł zdaję się i nie przeszło mi przez myśl że to jest brutto a teraz w domu mnie straszą że to było brutto - kto miał racje? bo dopiero w kadrach dowiem wszystkiego. z góry dzięki, ale chyba nawet jak brutto to wejdę w tą rzekę
 
no, bez jaj! Tak tragicznie to nie jest! Napewno na rękę, tym bardziej że od 1.1.2008r. najniższe "państwowe" wynagrodzenie będzie wynosić 1126 zł. brutto.
 
ale wpadka, o jessssssu :oops: wiadomo-zielony
serdecznie podrawiam też nowe koleżanki - już podczas rekrutacji mogłem zobaczyć jak yyyyyyy.... no powiedzmy użyję sformułowania"ponętnie" może wyglądać kobieta w mundurze, trzymajta się ludzie:)
 
no może się zagalopowałem z tym ponętnie - żaden molestant ze mnie broń boże - po prostu wyglądacie fajowo w tych mundurach:)
 
żałosne..1300 netto ...a nie powiedzieli że co 3 lata po 50 zeta podwyżki dostaniesz? tylko nie upij sie ze szczęścia i nie podniecaj sie koleżankami w mundurach, bo to molestowanie
 
użyłem złego sformułowania, jeszcze raz przepraszam, chciałem zażartować - widać kiepski ze mnie żartowniś. na początek nie najgorsze pieniądze - takie czasy dla wykształciuchów - co zrobić. gdzie indziej wcale więcej nie płacą. teraz fizyczni mają najwięcej. ale jakieś poczucie służby oprócz kasy przecież też się musi liczyć
 
zielony napisał:
na początek nie najgorsze pieniądze - takie czasy dla wykształciuchów - co zrobić.

Zależy co kto rozumie przez "początek" Myślisz że kiedy dostaniesz więcej? Takie proste pytanie do Ciebie.
 
Zarobek służba przygotowawcza?

To uposażenie netto.Pełnij służbę uczciwie,z zaangażowaniem i nie poddawaj się panującej w służbie postawie wyczekiwania na mannę z nieba a trafiając na mądrych przełożonych będziesz miał satysfakcję z tej bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.Dobra rada - to nie mundurek /nie trafiłeś do zuchów/ lecz mundur będziesz w przyszłości nosił mam nadzieję z godnością .Do Poula i młodych - po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy od jakości służby,rozsądku przełożonych i własnego podejścia do tego zawodu,gdyż trzeba sobie uświadomić iż czasy gdy można było sobie "ustawić życie" minęły bezpowrotnie.I bardzo dobrze.
 
Marian to ty ze takie bzdury wypisujesz? jak w tej skostniałej instytucji pensja może zależeć od zaangażowania i pracy? To byłby jako żywo cud!!!

Bez propagandy sukcesu proszę bo starego niedźwiedzia na sztuczny miód nikt nie złapie!
 
zarobki w służbie przygotowawczej

Zenon stary niedżwiedziu i celniku.To nie propaganda sukcesu ale rzeczywistość.Może sztucznie pracujesz to i masz sztuczny miód.A uchowaj Panie Boże abyś został opiekunem funkcjonariusza w służbie przygotowawczej bo to będzie typowy przykład rozszerzania się toczącej SC gangreny.Spokojnego doczekania emerytury.
 
Re: Zarobek służba przygotowawcza?

ciekawy napisał:
po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy ... własnego podejścia do tego zawodu,gdyż trzeba sobie uświadomić iż czasy gdy można było sobie "ustawić życie" minęły bezpowrotnie.

ty sie z choinki urwałeś? po 4 latach dostałem pierwszą gwiazdkę i tyle. W Białej większość ma taką ścieżkę kariery. Zresztą po co się denerwować - spadaj
 
Nie dziwi mni to patrząc się choćby na kulturę Twojej wypowiedzi.Nie wiesz nie zaprzeczaj,uwierz i zmień kulturę kontaktów personalnych a może dostaniesz drugą gwiazdkę za dwa lata.
 
pan ciekawy swoimi wypowiedziami na forum specjalnie w sposób dosc ewidenty sieje ferment,zeby nie powiedziec w...urwia ludzi. Co maja na celu jego wypowiedzi mozemy sie tylko domyslac. Jezeli to co pisze jest tym czym mysli to naprawde wyrazy wspolczucia... Tacy jak on w czasie powstania sprzedawali sie dla niemców za tabliczke czekolady i flaszke bimbru. Wiec 10 kul dla zdrajcy.... za sianie defetyzmu
 
Już był taki jeden co chciał golić głowy.Tobie Luciferion to chyba raciczki przysmoliło w kotle.Współczuj sobie a ferment to sieją tobie podobni gdy zaburzy się ich jedynie słuszną wizję / coś to komuś coś przypomina?/.Mam swoje zdanie i do tego służy forum aby je wypowiedzieć.Z chrześcijańskim wybaczeniem.
 
Do Pana Ciekawego. Jezeli myslisz tak jak pisze to nie wiem czy jeszcze znajdujesz sie w realiach SC czy po prostu przeniosło Cie do krainy czarów za pomoca jakis cudownych srodków, ewentualnie sfrustrowania cała sytuacja w jakiej sie znajdujemy. Nie było moim celem obrazanie Ciebie, poniewaz to co piszesz jest słuszne jednak tak nierealne ze zakrawa to na beszczelna prowokacje cyt.:
"Pełnij służbę uczciwie,z zaangażowaniem i nie poddawaj się panującej w służbie postawie wyczekiwania na mannę z nieba a trafiając na mądrych przełożonych będziesz miał satysfakcję z tej bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.Dobra rada - to nie mundurek /nie trafiłeś do zuchów/ lecz mundur będziesz w przyszłości nosił mam nadzieję z godnością .Do Poula i młodych - po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy od jakości służby,rozsądku przełożonych i własnego podejścia do tego zawodu"
Czy mowisz o satysfakcji za to ze sie starasz i przez 3-4 lata dostajesz fige z makiem, albo masz wszystko w tyłkui dostajesz tyle samo - wiec jesli masz wybor i jesli zalezyCi na higienie psychicznej jak i zdrowiu fizycznym co bys wybrał? Wiec prosze Cie bardzo oszczedz tych tak wielu pustych słow oczywiscie poza uczciwoscia gdyz uczciwosc do tej pracy powinno dozucac sie gratis nie oczekujac na gratyfikacje i awanse.
 
Back
Do góry