• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zarobek służba przygotowawcza?

Pięknie się do siebie odzywacie Panowie Celnicy! Morda, baranie... plujecie jeden na drugiego podsycani przez przypadkowych forumowiczów nie-zolli. Szanujcie pracę każdego - czy to przy biurku czy z śrubokrętem w ręku. W jedności siła? Tak teraz potrzebnej!
 
MŁODZI UCIEKAJCIE JAK NAJPRĘDZEJ BO WAS ZNICZSZĄ CZYJES UKŁADZIKI A ANA KONIEC WYLĄDUJECIE A PUDLE ZA CZYJES GRZESZKI,
 
Re: Zarobek służba przygotowawcza?

ciekawy napisał:
To uposażenie netto.Pełnij służbę uczciwie,z zaangażowaniem i nie poddawaj się panującej w służbie postawie wyczekiwania na mannę z nieba a trafiając na mądrych przełożonych będziesz miał satysfakcję z tej bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.Dobra rada - to nie mundurek /nie trafiłeś do zuchów/ lecz mundur będziesz w przyszłości nosił mam nadzieję z godnością .Do Poula i młodych - po 1 roku służby są awanse w stopniu i podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.Wszystko zależy od jakości służby,rozsądku przełożonych i własnego podejścia do tego zawodu,gdyż trzeba sobie uświadomić iż czasy gdy można było sobie "ustawić życie" minęły bezpowrotnie.I bardzo dobrze.
A przepraszam gdzie Pan Ciekawy to wyczytał? Czy jest na to jakaś podstawa prawna? Poproszę to powołam się
 
parę słów...jak żle się dzieje w małżeństwie , to wina jest zawsze z obu stron...żony i teściowej...o tym wiedzą wszyscy...to tak do cła...każdy ma prawo do własnego zdania, to fakt, ale to zdanie uważam, że powinno być uzasadnione...jeżeli z pana Ciekawego jest taki optymista, jego prawo, widocznie pracuje nienagannie, jest uczciwy, ma satysfakcję z wykonywanej pracy, przełożeni doceniają jego zaangażowanie i awansują co dwa lata oczywiście z odpowiednia podwyżką...może i tak jest, nie można z góry zakładać, że ktoś kłamie...a więc...jeżeli tak jest, no bo na czymś pan ciekawy musi opierać swoje poglądy, proszę podać chociaż izbę , w której pan pracuje, już nie mówię o urzędzie, widocznie jest to jeden z nielicznych uczciwych dyrektorów, jeden z nielicznych uczciwych naczelników ( oczywiście , mówię tutaj o uczciwości względem podwładnych), którzy doceniają zaangażowanie i pracowitość swoich podwładnych...wtedy nasza dyskusja będzie mogła opierać się na faktach a nie pomówieniach, bo mam nadzieję, że swoje zdanie wyrażą również pracownicy tejże izby lub urzędu...być może gdzieś w Polsce jest normalnie, ale ja osobiście o tym nie słyszałem, więc proszę o więcej informacji, może tam sie alokuję po raz drugi...wiem, że każdy z nas jest zestresowany i ma tego wszystkiego serdecznie dość, ale proszę, nie obrażajmy się nawzajem, podyskutujmy rozsądnie i rzeczowo, a więc panie ciekawy...słuchamy....
 
Back
Do góry