• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproponowane przez DIAS Rzeszów porozumienie w sprawie podwyżek

Kraków też z kasą ale bez młodszych speców. Chcesz takiego układu? Byle szybciej byle jak, byle było?
NO w końcu ktoś zadał konkretne pytanie, od maja pisałem, że MF próbuje skłócić młodych ze starymi, efekt... j.w.,
trzeba wymusić na MF i SKAS "wyższe" zarobki "na start" bo konkurencja przechwyci "młodych" i aktywnych....
wstępują do policji, sg i gdzie się da ..BO ZARABIAJĄ, a nie dostają jałmużnę i wieczne obiecanki...
jak budżet pozwoli to będzie więcej, ha ha, budżet...starzy na EMKACH, ludzie z wozu koniom lżej...
WALORYZACJA bazówki i to zapisana w budżecie na 2021 i to bezwarunkowa,
no chyba, że wypali to o czym pisałem, SŁUŻBA CELNA włączona do ochrony granic UNII jako wojsko unijne, wtedy po problemie...
 
NO w końcu ktoś zadał konkretne pytanie, od maja pisałem, że MF próbuje skłócić młodych ze starymi, efekt... j.w.,
trzeba wymusić na MF i SKAS "wyższe" zarobki "na start" bo konkurencja przechwyci "młodych" i aktywnych....
wstępują do policji, sg i gdzie się da ..BO ZARABIAJĄ, a nie dostają jałmużnę i wieczne obiecanki...
jak budżet pozwoli to będzie więcej, ha ha, budżet...starzy na EMKACH, ludzie z wozu koniom lżej...
WALORYZACJA bazówki i to zapisana w budżecie na 2021 i to bezwarunkowa,
no chyba, że wypali to o czym pisałem, SŁUŻBA CELNA włączona do ochrony granic UNII jako wojsko unijne, wtedy po problemie...
Pod warunkiem, że w tej Unii zostaniemy...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Piniondze są ale trzeba na nie poczekać. Narazie po piśmie Celnicy.pl zatkało kakao i myślą!!! Myślę że otworzyło ono wszystkim oczy!!! Jak można dzielić sprawiedliwie publiczne pieniądze, a nie robić sobie prywatny folwark!!! Zadeklaruj się!!! Tylko Celnicy.pl to jest konkret, a nie jakieś układające się twory dwucyfrowe.

Acha i kiedy w końcu poznamy prawdziwą liczbę tych wszystkich związków??? Mam nadzieję że będzie to ogłoszone na stronie IAS!!!!
 
Dyrektor nie odważy się podać liczby członków pozostałych związków choć raz na pół roku każdy związek musi podawać liczbę swoich członków pracodawcy. Chce dać im kasę za to żeby ślepo podpisywali co On chce by potem szefowej KAS pokazać że ma poparcie tylu związków a że są nieliczne- maja mało członków to już Jego słodka tajemnica.
Oczywiście gdyby te dane opublikował na głównej stronie a najlepiej rozesłał do WSZYSTKICH podwładnych jak pismo szkalujące Mój czyli Nasz związek CELNICY.PL jak to nie chcemy dialogu - Zyskał by mój szacunek.

Dyrektorze czekam i zdrowia życzę
 
Ostatnia edycja:
no to będzie musiał podać bo mam nadzieję, że związek wystosuje zapytanie o informację publiczną, a on przecież jest dobry w prawie wiec nie będzie mógł odmówić .
 
Noo

3 minuty milczą od wpisu larryego a ty się pytasz dlaczego...

No skandal normalnie z tym milczeniem...
Paski wypłatowe, takie coś co każdy powinien mieć, wystarczy zerknąć, naliczone OK.,
nie ma, hmm to jest problema bo, albo spotkania nie było, albo nie ma podwyżki:mad:, czekamy do 15 września,
ciekawe jak POROZUMIENIE rozwiąże problem negocjacji 2020 i 2021, co odpuści dla zapewnienia spokoju..:cool:
....wypłata do 15 lipca, nie później niż do 31 lipca, płaci DIAS:confused::confused:, MF, SKAS i ZZ reprezentujące podpisują...
i niech się martwią "beneficjenci",
ciekawe ile podobnych porozumień nie zostało zrealizowanych, bo ktoś np. zapomniał...
 
Ostatnia edycja:
W Rzeszowie nie zostały wypłacone podwyżki bo na ich wypłatę w wersji zaproponowanej przez Dyrektora, zmodyfikowanej przez 10 związków, nie zgadzają się celnicy.pl, Dębica i Nisko. Jesteśmy jedyną Izbą w Polsce, która nie ma podpisanego porozumienia. Warunek celników jest taki, że albo podwyżki tak jak oni chcą, albo wcale. Pracownicy nie będący członkami ZZ stali się zakładnikami. A tak na marginesie - Solidarność wystąpiła już o podwyżkę 3,9%.
 
W Rzeszowie nie zostały wypłacone podwyżki bo na ich wypłatę w wersji zaproponowanej przez Dyrektora, zmodyfikowanej przez 10 związków, nie zgadzają się celnicy.pl, Dębica i Nisko. Jesteśmy jedyną Izbą w Polsce, która nie ma podpisanego porozumienia. Warunek celników jest taki, że albo podwyżki tak jak oni chcą, albo wcale. Pracownicy nie będący członkami ZZ stali się zakładnikami. A tak na marginesie - Solidarność wystąpiła już o podwyżkę 3,9%.
Brawo Solidarność - czekamy na przelew z MF do dyspozycji DIAS
Podejrzewam, że już wiedzą jak podzielić - dać swoim
bo pewnie CELNICY.PL znowu będą przeciwni folwarkowi dyrektora.
 
Ostatnia edycja:
Stare @slawomir.siwy informacja jaka została przekazana jest taka, że bez porozumienia wszystkich ZZ Dyrektor nie może wypłacić pieniędzy. Jeśli jest inaczej, to dlaczego ZZ milczą. Jeśli potrzebujecie poparcia ludzi, to powiedzcie prawdę o co w tym wszystkim chodzi i jeśli przekonacie ludzi, to staną po waszej stronie. A tak nikt nic nie wie, a jedyna informacja to plotka.

Jutro Komitet Protestacyjny spotyka się z Szefową KAS. Czy ZZ.Celnicy.pl też tam będzie?
 
Ostatnia edycja:
W Rzeszowie nie zostały wypłacone podwyżki bo na ich wypłatę w wersji zaproponowanej przez Dyrektora, zmodyfikowanej przez 10 związków, nie zgadzają się celnicy.pl, Dębica i Nisko. Jesteśmy jedyną Izbą w Polsce, która nie ma podpisanego porozumienia. Warunek celników jest taki, że albo podwyżki tak jak oni chcą, albo wcale. Pracownicy nie będący członkami ZZ stali się zakładnikami. A tak na marginesie - Solidarność wystąpiła już o podwyżkę 3,9%.

zakładnikiem to stałeś się Ty i to własnej głupoty . Piszesz głupoty na poziomie swojego intelektu i nic z tego nie wynika . Zgodziły by się ZZ na podwyżki zaproponowane przez DIAS napisałbyś , że jak mogli się zgodzić na takie warunki bo Ty dostałeś zbyt mało .
Jakie zapadły ustalenia DIASa do podziału , że przebierasz nogami .
 
@Rüsselkäfer niczym nie przebieram, bo zdecydowanie więcej dostałbym w przypadku przyjęcia propozycji ZZ.Celnicy.pl. I proszę '- nie mierz mnie swoją miarą. Wiem jedno, kłótnia ZZ spowodowała to, że nie mam ani pieniędzy z propozycji Dyrektora akceptowanego przez 10 ZZ, ani z propozycji ZZ.Celnicy.pl. Na propozycję ZZ.Celnicy.pl Dyrektor (i 10 pozostałyvh ZZ) się nie zgadza, a pieniędzy nie chce wypłacić bez porozumienia podpisanego przez wszystkie ZZ.
 
Back
Do góry