• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zadyma na Śląsku!!!

21 czerwca Kolega Siwy napisał:
BYŁEM, WIDZIAŁEM, PODPISAŁEM.
Świadomość tego co nam szykują i wynikająca stąd determinacja śląskich związków zawodowych jest ogromna.
Jako świadek spotkania potwierdzam, że powinno być bardzo ostro.
Uczestnicy spotkania liczą przede wszystkim na reakcję Central Związkowych Federacji ZZSC RP i Zrzeszenia ZZSC RP i wspólne przystąpienie do akcji protestacyjnej.
Pomimo wielokrotnych prób nie udało nam się otworzyć oczu Koledze Siwemu. Tak więc temat: "Zadyma na Śląsku" uznaję oficjalnie za zakończony (przy wydatnej pomocy FZZSC)
 
Skoro premier powiedział że jest juz przygotowany i powoli wdrażany projekt połącznie nas ze skarbówką to ja się pytam co z tym protestem?? Idziemy na rzeź jak barany??
 
Informacja nie tylko dla nie_celnika.

W przeddzień DNIA CELNIKA powinno już być o nas głośno.
Ale to nie zależy tylko ode mnie, bo już byłoby trochę szumu.

Potrzebna będzie każda osoba do koordynacji działań, dlatego proszę o kontak na poniższego e-maila.

Naprawdę nie chce mi się zaczynać akcji bo widzę konieczność reformy SC i aparatu skarbowego(nie mylić z pełnym połączeniem).
Cóż jednak robić kiedy nikt nie chce prowadzić z nami celnikami dialogu społecznego. Pozostaje nam tylko protestować. A jak już zacznie się ten protest to wtedy na dialog może być już niestety za późno. Taką maksymę też wyznaję, że jak już zacznie się protest to jego przerwanie może nastąpić tylko dopiero po udzieleniu GWARANCJI PRAWNYCH na realizację naszych postulatów.
 
Back
Do góry