• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wyrównanie kominów.

Obawiam się, że ludzie z tego forum powymierali:) A tak poważnie to chyba nie ma żadnego postępu, na razie DIC jeździ i składa propozycje cywilom, którzy sieją panikę i są niezadowoleni-jak to się ich chce potraktować:D

A domniemam, że jak coś bedzie to i tak jak zwykle IC Poznań, jako ostatni dostaniemy...
 
O punktacji, chyba tez nic nie wiadomo... Generalnie to nic nie wiadomo, oprócz paniki wśród cywili:p

Aneksu nikt nie dostał, więc na 99% podwyżki i wyrównania nie będzie w tym m-cu:mad:
 
tędowaty Mnl

Znowu się gadzino odzywasz. Sondujesz czy ktoś będzie chciał z tobą gadać zasr… „magistrze”. Nie możesz zrozumieć, że jesteś trędowaty? :mad: Nie podawać takiemu ręki.
 
trędowaty Mnl

Mnie kolego magister nie boli gdyż posiadam dyplom. Boli mnie natomiast ta gadzina, ten dwulicowy wudecowiec co tylko twierdzi, że ma mgr-a. Wylewa pomyje na każdego po kolei. Myśli, że anonimowo można bezkarnie drwić z ludzi. Więc niech będzie trędowaty skoro i tak wszyscy już wiedzą, kim jest. Nie podawać ręki gadzinie! :mad:
 
Straszne!!
Mam mgr ekonomii, podyplomowe z administracji i coś tam jeszcze dzięki naszej kochanej UE i szczodrości IC, języki 2 może 3 z certyfikatami (punktów mam tyle że mogę sie podzielić)a do tego kóbełek pomyjów podaje mi rękę - kocham Was.:)
Kobyłka domniemuję, że ma mgr z socjologii frustracja i to wszystko. Zmieniły się czasy od kiedy jeździłem autobusem i pakowałem śniadanie w stary papier. pamiętam te czasy ale robiłem wszystko bo wiedziałam, że przyjdzie czas dla wykształciuchów w Naszej Kochanej Izbie.
 
"magister sit"

Gdybyś menelu nie był tym, czym jesteś to ostatni twój tekst zasługiwałby w pewnym sensie na podziw. Tyle w nim autoironii. Nie każdego stać na to, aby wyśmiewać się z samego siebie. Nie myślisz chyba poważnie, że ktokolwiek uwierzy w to, co napisałeś niby o sobie. Ekonomia w twoim wydaniu to nauka o tym w jaki sposób przenieść żarcie z łapy do papy a jedyną alternatywa w wykorzystaniu zasobów (chlebka) jest, którą rączką to zrobić. Języki o których piszesz to chyba te w butach a trzeci o którym wspominasz alternatywnie, że może, to język polski, co kilka razy już skutecznie udowodniłeś. Przykładem choćby zdanie w którym zakładasz, że jestem „socjologiem frustracj(?)a” Jeśli określasz moją specjalizację, jako socjologia frustracji to literka ci się smykła, jeżeli nie to pomiędzy tymi słowami powinien być przecinek gdyż jego brak burzy cały szyk zadania. Gdybyś skończył studia to wiedziałbyś pewnie, że socjologia to (w skrócie) nauka badająca społeczne reguły, procesy i struktury. Frustracja natomiast to zespół przykrych emocji związanych z niemożnością realizacji potrzeby. Frustracja badana jest raczej przez psychologów a nie socjologów. Więc panie „magistrze sit” jak komuś słoma z butów wystaje to niech lepiej zakłada gumaczki gdyż lakierki, jako buciki delikatne mogą się na tych prostackich nóżkach zapocić i fetorek zawsze pana zdradzi. Dalszej analizy prowadzić nie będę, gdyż błyskotliwość uwag o autobusie i chlebku w papierku jest dla mnie, prostego inteligenta, zbyt abstrakcyjna i po prostu nie wiem o czym grypsujesz.
PS. Nie podaję ci ręki. Już od dawna.
 
Ostatnia edycja:
A nie mówiłem! :)
Przepraszam wszystkich których uraziłem jakimś słowem. Pisanie w stresie gdzie w każdej chwili ktoś może mnie rozpozanć i skazana zostanę na wywiezienie na taczce jak Jagna w Chłopach powoduje wiele przekręceń słów. Oczywiście jak nie można przyczepić się do faktów można do języka- niestety z tym miałem zawsze problem- jestem człoweikiem czynu a nie pisarzem bądź analizatorem każdego slowa czy zwrotu- jak np. KuP-a.:D

MnL to nie Franek i dajcie chłopakowi żyć.
ps. :cool:
 
"magister sit"

Fakt, że przyczepiłeś się do tego forum jak g… do buta nie ulega wątpliwości, więc nie ma co się tego faktu czepiać. Tego typu fakty śmierdzą. To, że jesteś słaby w języku także nie podlega dyskusji. Pytam więc dlaczego zaśmiecasz to forum swym plugawym językiem, swoimi wypowiedziami, które nikogo nie interesują? Gdy otworzysz forum ogólne Poznań w każdym temacie ostatnie słowo ma menel. Ten menel, który jest słaby w języku a ponoć jest człowiekiem czynu. Myślę menelu, że ogólnie jesteś słaby. Nie masz w sobie nic mocnego, nic co przyciąga ludzi. Wylewasz swoje frustracje za pośrednictwem komputera aby udowodnić samemu sobie, że są gorsi od ciebie. Mam dla ciebie przykrą wiadomość. Ty jesteś najgorszy.:(
Pamiętaj, że ta podła kobyłka (mnie ona też się nie podoba ale cóż zrobić z chamem trzeba po chamsku) będzie istnieć tylko tak długo jak długo będzie funkcjonował menel. Masz szansę, (jeśli jesteś masochistą) zapewnić mi nieśmiertelność.:D
PS. Przeprosin nie przyjmuję i wiem kim jesteś. Dalej tak bardzo cię to denerwuje, tak bardzo trzęsą ci się ręce? :cool:
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że nie moje posty rozbrajają a sam fakt, że piszę. Dodaję jeszcze, że z higieną osobistą nie mam problemów.
Pozdrawiam.:D
 
Ostatnia edycja:
Do MnL i Kobyłki u płata

Panowie czy też panie dajcie sobie po razie i przestańcie te bdury wypisywać na forum....... Tak bardzo zależy wam na tym, żeby wszyscy myśleli, że nie ma w IC Poznań normalnych funkcjonariusz/pracowników.........
 
Back
Do góry