• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wpisujcie ilu ludzi che odejść w poszczególnych Izbach

Re: ...

HE HE dostaną policjanci ale po 50- 70 zł tak sięskłada że moja rodzina to policjanci tylko ja zbłądziłem do SC oszukali ich więc i my nie liczmy na co kolwiek
 
...

Ale jeśli jestem dobrze poinformowany to ta "listopadowa podwyzka" dotyczyła policjantów z grupą zaszeregowania 5 i wyższą.
A szeregowi mogą liczyć na podwyżkę od stycznia.
 
Masz racje -bo wiem to od mojego dzielnicowego (14lat w policji i na rękę ok.2000tyś ale nie wiem czy wliczył w to mundurówkę i 13) czyli wcale nie lepiej niż u nas.
 
a ja siedzę na wyspach i powiem szczerze , że tu jest bez rewelacji. mam to samo co w SC w kraju !!!!!!!!!!!- 1400. nie liczcie tu na cuda. hehee fakt mam tyle samo ale w innej walucie. ciekawe kto zgasi światło.......
 
grzecho napisał:
co do BIAŁEGOSTOKU z kuznicy lezy conajmniej kilkanascie podan o akceptacje zwolnienie , z bobrownik chyba na razie nie ma ale na obu przejsciach ludzie czekaja do 1szego stycznia jesli nic sie nie zmieni to wiekszosc mlodych odejdzie, czesc juz ma nagrane nowe etaty tylko czeka na ewentualne zmiany, ta liczba 60 osob moze byc za mała i dotyczy raczej samej granicy , a sa jeszcze przeciez inne oddziały i izba


jeszcze trochę gienialnego zarządzania + wyczyny mistrza zmiany i nie będzie komu w bobrach pracować

No i nie ma komu pracować. Ostatnie dwa miesiące to koszmar. Ruch nie do opisania-opowiedzenia. Jak barkuje ludzie na jednej zmianie to zabierają z innej, wtedy brakuje na tej, i zaczyna brakować na tamtej i tej itd. Grafik służb można wyrzucić. Ludzie zwalniają się, albo są na L4, albo na bezpłatnych urlopach. Sam "mistrz zmiany" zwiał na L4.
 
czekaja na zamknięcie roku- będą trzynastki i łyknie się wczasowe, majtkowe itp. i pakują walizki :twisted:
A czego władza oczekiwała, że będą ludzie za grosze tyrać :?: myslą że nisko opłacanym dadzą te 100 zeta powyżki i się ucieszą :lol: :lol: :lol:
Nie te czasy moi Panowie/Panie 8)
 
bingo napisał:
jak tak czytam i patrze na to wszystko a robie już ponad 10 lat to tak se mysle w co ja zem sie najlepszego wpier..lil

Ja jestem szybszy od kolegi zauwazylem to po 9 miesiącach.
Czekam do wiosny no chyba ze dostane lojalke do podpisu to moze L4 albo pomachamy.
Pozdrowienia dla fanow SC
 
Back
Do góry