• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Uprzejmie donoszę

Przywrócić Rezlera!

Coś się jednak ostatnio w izbie zmieniło. Dorcia K. przysłała pismo, że jest wewnętrzny nabór do wzp i nie potrzeba jej już mocnych w kulasach, ale przydali by się ludzie, którzy są wstanie napisać jakikolwiek protokół, który by się jako dowód utrzymał.
 
Aleksander

Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Mam wrażenie że celowo próbujesz skłócić wszystkich i odsuwasz temat zranienia funkcjonariusza nożem na boczny tor. Ciekawe jaki masz w tym interes.

 
Jesteście żenujący... Tego nie da się nawet komentować. Poziom niektórych wypowiedzi sięgnął bruku :(
 
synu volcika mam nadzieje, ze nie pracuje z tobą w jednym budynku, sali, pokoju (jestem tu zbyt krótko i nie wiem kto jest kto - może lepiej). Boże spraw by Izba nie przyjmowała takich tłoków w swoje szeregi.
 
Myślałem, że do wzp to twardzieli przyjmują, a tu widzę same zrzędzące cipki, z których można wszystko wyciągnąć: nazwisko dyrektora odpowiedzialnego za pion, że sprzęt do dupy bo hamulce i generatory dźwięku wysiadły i że Ormianin z flaszką robi na nich wrażenie.
Jeszcze swoje adresy podajcie.
 
rodzina giertycha

Myślałem, że do wzp to twardzieli przyjmują, a tu widzę same zrzędzące cipki, z których można wszystko wyciągnąć: nazwisko dyrektora odpowiedzialnego za pion, że sprzęt do dupy bo hamulce i generatory dźwięku wysiadły i że Ormianin z flaszką robi na nich wrażenie.
Jeszcze swoje adresy podajcie.
Tak jak Roman przyjaciel dyrekcji lubią się chłopaki chwalić sukcesami. Do sukcesów należy dodać 95% bo zgodnie z danymi UE szara strefa w cle kontrolowana jest w 5%. Barrrdzo dużo kontrolujecie. Izba i komórki wewnętrzne też, szczególnie w komórkach sprawdzających w izbie celnej ilość czapek, szafek, dat przelewów w systemie komputerowym i przepisujących z komputera do zeszytu, kserujących wszystko co popadnie.I stąd pytanie" Gdzie masz ch...ju czapke?" jako kwintesencja działań tej służby i podstawowy problem dyrekcji.Tak jak wcześniej napisano WZP ma może najbardziej realistyczny zakres obowiązków. Złapać, znaleźć, zawieźć do magazynu. Natomiast warto aby sobie swoje zakresy obowiązków porównali z zakresem obowiązków dyrekcji. Dla mnie to porównanie realu z fikcją.Powinniście zachęcić dyrekcję do wspólnych akcji. przecież prawie 200 osób na ""kierowniczych"" stanowiskach to także funkcjonariusze. Zamiast na parkiecie, przy stoliku brydżowym mogliby wykazać się również w pracy razem z WZP.
 
Ostatnia edycja:
Gdzie ch...ju masz beret?

Dobre to sie zacznie jak dostanę liste przewidzianych do odstrzału. Ciekawi mnie czy na tej liście będą eksperci, których nazwiska przewijają się w sprawie naruszenia przepisów ustawy o zamówieniach publicznych.Sprawa przyschła??? Należy pamiętać, że przedawnienie w takich sprawach to dłuższy okres czasu niż ich służby. Bo to zaciąga pod kolejną grupę zorganizowaną tak jak u operacyjnych.Mają szczęście,że wymiar sprawiedliwości III RP reprezentuje taki sam poziom jak znajomość praw krajowych szefostwa. W tej sprawie byli dyrektorzy, naczelnicy obecnie eksperci zostali wywołani do apelu w prokuraturze przez krzyśka p. z ciechanowa. Tego samego co lansował dorcię. Co prawda nie postawiono im zarzutów, ale gdyby dotyczyło to szeregowego to dorcia z największą przyjemnością dojebałaby mu tak, że pewnie sam by się zwolnił.Może zrobiłaby tak jak z polmosem, wyjebać na bruk 200 osób a w to miejsce niech wóda płynie z garażu. Natomiast koledzy eksperci strącają ch...jem gruchy i udają że coś robią np. specjaliści od 1 pozwolenia na pół roku. Jednak trudno aby fikcja przelewajaca się z zakresu obowiązków szefostwa mogła przybrać realne kształty.
 
Ostatnia edycja:
Lista Dorusi

Listę chcesz Dorci do odstrzału ? Wyślę ci na skrzynkę. Ekspertów od spraw wszelakich tam nie ma. Tylko specjalnie się nie chwal, po co ludzi stresować.
 
gdzie masz ch..ju beret moherowy?

Listę chcesz Dorci do odstrzału ? Wyślę ci na skrzynkę. Ekspertów od spraw wszelakich tam nie ma. Tylko specjalnie się nie chwal, po co ludzi stresować.
Dziękuję za informację. Odetchnęłam z ulgą. Na liście nie ma nikogo z ogólnego i logistyki. Swoją drogą jak mozna opierać się na opinii tych tumanów tzw. kierowników z którymi ktos nie chce pracować. Przecież to grupa gołodupców co nic rozsądnego w życiu nie zrobiła.To osoby z awansu społecznego, z przykrym doświadczeniem spod pośredniaka, którym urząd uratował życie bo tu za nic nie odpowiadali inaczej niż w poprzedniej pracy z której zostali wypierdoleni. Więcej, działania tego pseudo dyrektorstwa, naczelnikowstwa,kierownictwa to nic innego jak podcinanie gałęzi na której siedzi cała służba. Oni nadal nie widzą co się wokół nich dzieje i tego ,że zrazili wszystkich do tej służby łącznie z podległymi im pracownikami. Przecież jesteśmy wzorcem tak jak wzorzec metra niekompetencji, rozbuchanych żądań, a byliśmy już wzorcem korupcji. Tylko ślepy i dyrekcja nie są w stanie dostrzec zmian polegających na tym, że wszyscy rozsądni spierdzielają do Hamburga oraz spadku dochodów budżetowych z cła podatku i akcyzy. Liczą, że ktoś tego nie liczy i zostaną w takim kształcie na utrzymaniu podatników.
 
Ostatnia edycja:
sieg heil?

Dziękuję za informację. Odetchnęłam z ulgą. Na liście nie ma nikogo z ogólnego i logistyki. Swoją drogą jak mozna opierać się na opinii tych tumanów tzw. kierowników z którymi ktos nie chce pracować. Przecież to grupa gołodupców co nic rozsądnego w życiu nie zrobiła.To osoby z awansu społecznego, z przykrym doświadczeniem spod pośredniaka, którym urząd uratował życie bo tu za nic nie odpowiadali inaczej niż w poprzedniej pracy z której zostali wypierdoleni. Więcej, działania tego pseudo dyrektorstwa, naczelnikowstwa,kierownictwa to nic innego jak podcinanie gałęzi na której siedzi cała służba. Oni nadal nie widzą co się wokół nich dzieje i tego ,że zrazili wszystkich do tej służby łącznie z podległymi im pracownikami. Przecież jesteśmy wzorcem tak jak wzorzec metra niekompetencji, rozbuchanych żądań, a byliśmy już wzorcem korupcji. Tylko ślepy i dyrekcja nie są w stanie dostrzec zmian polegających na tym, że wszyscy rozsądni spierdzielają do Hamburga oraz spadku dochodów budżetowych z cła podatku i akcyzy. Liczą, że ktoś tego nie liczy i zostaną w takim kształcie na utrzymaniu podatników.


Agentko, czy ten z orzełkiem po lewej to nie jest mecenas Jajcuś K., ten od Dorci, w papieskim pozdrowieniu? (serwisy.gazeta.pl/kraj/3292000,34308,3765903.html?b=http%3A%2F%2Finfo.plotek.pl%2Fszukaj%2Fkotek%2Fsieg%2520heil&sz=1)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Back
Do góry