• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Uprzejmie donoszę

odp.

Ty Borubar, po co to pisać takie pierdoły, jakby blek dżek miał na to jakiś wpływ. Takimi głupimi postami tylko rozbijasz środowisko. Było się buraku uczyć, spocony byś po rynkach nie zapierdalał, tylko siedział w foteliku w izbie i gruchy ch...em obijał.
 
czy sie stara? no może i tak ale ciężko jest znać specyfikę każdej roboty jaką tu wykonujemy obojetne czy to oddział, akcyza, czy izba i obijanie gruchy No nie da sie wiedziec wszystkiego a on wypowiada się na temat wszystkich i za wszystkich
 
Gdzie masz ch...ju czapke.Kropa z Dorcią z miasta Łodzi

Ty Borubar, po co to pisać takie pierdoły, jakby blek dżek miał na to jakiś wpływ. Takimi głupimi postami tylko rozbijasz środowisko. Było się buraku uczyć, spocony byś po rynkach nie zapierdalał, tylko siedział w foteliku w izbie i gruchy ch...em obijał.
Dżek blek nie tylko sie stara, ale w porównaniu z poprzednim przewodniczącym to ma nawet efekty. Borubar adresatem twoich uwag powinna być szefowa Dorcia z całym pionem. Może do niej nie docierają te uwagi bo odcięła www.celnicy.pl i najpierw jest kierownik, później naczelnik, dalej zastępca i na końcu dyrektor, który odpowiada, że SSC nie dał kasy.Jak jesteś myślący to pewnie wiesz jaką obecnie stanowicie siłę i jak będzie odebrana wasza postawa roszczeniowa. Na hasło, że skierujecie swoje uwagi za pośrednictwem związków i inspekcji pracy do SSC wszyscy dostaną sraczki.Tylko musicie się zjednoczyć przy przedstawianiu swoich uwag. przecież biorąc pod uwage ,że SSC przewiduje dla was dodatki to widocznie mu na was zależy i na waszych wynikach. No bo co Dorcia zrobi nocą na rozstaju dróg z wydziałem kadr i finansów.
 
Ostatnia edycja:
Ty Borubar, po co to pisać takie pierdoły, jakby blek dżek miał na to jakiś wpływ. Takimi głupimi postami tylko rozbijasz środowisko. Było się buraku uczyć, spocony byś po rynkach nie zapierdalał, tylko siedział w foteliku w izbie i gruchy ch...em obijał.

Sam się lepiej mogłeś buraku uczyć to może byś się czytać i pisać nauczył.
A dla twoje wiadomości to w WZP wyższe wykształcenie ma 99 % f-szy a ty masz?? Pewnie nie!! Najlepiej siedzieć za biurkiem od 7-15 i udawać że ma się tyle do roboty. Gdybyś pojechał na akcję z ZP to byś ze strachu w gacie narobił. Jakoś w gazetach nigdy nie piszą o spektakularnych akcjach np. pionu logistyki czy kadr lub finansów jak napisała agentka.
 
mocny w nogach, mocny w gębie

Przyjacielu, nie zrozumiałeś ironii tego postu. Jest mi bardzo przykro, że jesteś pewnie tym 1. procentem.
A przy okazji obraziłeś swoich bogu ducha winnych kolegów, z kadr, logistyki, finansów i z maturą.
 
Do Stalker2

Gdybyś pojechał na akcję z ZP to byś ze strachu w gacie narobił. Jakoś w gazetach nigdy nie piszą o spektakularnych akcjach np. pionu logistyki czy kadr lub finansów jak napisała agentka.
Czy mógłbyś podać chociaż jeden przykład tak mrożącej krew w żyłach akcji WZP? :D:D:D
 
Volcik, proszę nie ironizuj. Przekonaj się sam jak to jest, a potem będziesz mógł ironizować.
 
Przykład? Pogoń za przemytnikiem na bardzo wąskiej drodze. Nadmienię, że moi koledzy prowadzili pościg pojazdem nie mającym sprawnych hamulców!!!
Kolejny przykład? Jedź kiedyś na Bałucki i zobacz jak to wygląda naprawdę. Stoisz z papierosami a dookoła ciebie tłum wściekłych Ormian i reszty gawiedzi, niejednokrotnie grożących i obrażających funkcjonariuszy. To tylko dwa przykłady z ostatnich dni. może dyrektor Bogusz wypowie się na temat stanu technicznego samochodów którymi poruszają się funkcjonariusze WZP. Oczekuje się od nas jak najlepszych wyników ale nie daje się żadnych narzędzi. Ale fajnie pochwalić się wynikami na koniec roku przed SSC...
 
Skiba zapomniałeś dodać że samochody WZP mają przebiegi 320 tys., 240 tyś bo ZP dostało je w spadku po innych komórkach, no i ze w jednym z "cywilnych" od kilku miesięcy nie działa ZURA a zgody na naprawę brak . I taka jest filozofia szefostwa. Wszystkie nowe samochody trafiają do Izby a jak zostaną dobrze wytłuczone to można je przekazać dalej. Zamiast ironizować i nabijać się z WZP może się przeniesiesz??
 
Skiba nie rozśmieszaj mnie, prosiłem tylko o przykład to chyba nie takie trudne? Bo chyba pościg za złodziejem to nie to, wydaje mi się że przechodziłeś specjalny kurs dla kierowców . . . To w czym problem? Za krótko trwał, czy nie uważałeś na nim?
 
Ostatnia edycja:
Chyba najlepiej gdyby Ormian nie było, a fajkami żeby handlowały dzieci. Można było by im bez obaw przywalić, aż kredki z piórnika by się wysypały.:eek:
 
Nie mam zamiaru się tutaj z wami licytować, czyja praca jest lepsza, czyja gorsza. Nie chcę uczestniczyć w zabawie plucia na odległość.Chciałeś przykładu, więc podałem pierwszy lepszy z brzegu, który przyszedł mi do głowy.Jeśli Cię to nie satysfakcjonuje to obejrzyj sobie jakiś amerykański film kryminalny. Tam są strzelaniny, trupy, szybkie samochody. Fajnie krytykuje się coś lub kogoś nie mając o tym zielonego pojęcia.Ja nie znam specyfiki innych komórek wchodzących w skład naszej szacownej "firmy", więc nie krytykuję ich, bo nie mam do tego podstaw. Żeby coś krytykować, trzeba to poznać. A tak łatwo jest naśmiewać się z innych siedząc przed komputerem i nie ujawniając swoich personaliów. Szanujmy się nawzajem, bo w końcu bądź co bądź pracujemy w jednej w firmie.Widzę, że wątek idzie w niewłaściwą stronę i za moment będziemy bardzo poróżnieni, dlatego nie mam zamiaru polemizować z powyższymi postami, bo to do niczego nie doprowadzi.
 
Bo chyba pościg za złodziejem to nie to, wydaje mi się że przechodziłeś specjalny kurs dla kierowców . . . To w czym problem? Za krótko trwał, czy nie uważałeś na nim?
Dobrze Ci się wydaję, tylko jest jedno ale...
Kurs był pod koniec zeszłego roku i była na nim część f-szy z ZP, a pozostali mieli go odbyć na początku tego roku, jednak jest już koniec roku a kursu brak. Pewnie nie ma na to kasy :confused: Ciekawe czy na wakacje pod żaglami dla wybranych udało się ja znaleźć.
 
czy pozostałe komórki IC mają jakies kompleksy na punkciee WZP ?? Bo tylko stara gruba baba drze się, że super fajna laska jest ohydna, brzydka i zrobiona Pozostałe komórki IC jesteście na poziomie starej grubej baby z kompleksami? Wstyd mi za was
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry