• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Uprzejmie donoszę

0

(0-42) 64-91-091

Gość
Speclinia.
Jakiś czas temu w Izbie Celnej w Łodzi uruchomiona została specjalna linia kontaktowa – telefoniczna oraz mailowa – za której pomocą, możliwie anonimowo, zgłaszać można informacje odnośnie zauważonych nieprawidłowości.

Okazuje się jednak, iż oprócz zastrzeżeń – za które zresztą jesteśmy wdzięczni - nasi interesanci mają dla nas i miłe słowa. Wśród nich podziękowania.
Z dużą satysfakcją odnotowaliśmy, przesłane w dniu 25.10.2006r, podziękowania od jednej z naszych klientek, osoby prowadzącej skład podatkowy niedaleko Opoczna.
W swoim mailu, właścicielka firmy, dziękując za wyjątkowo ciepłe i pełne poświęcenia podejście prowadzących jej sprawę pracowników, podkreśla zarazem ich wysoki profesjonalizm, znajomość przepisów i rzetelną wiedzę.

Za miłe słowa dziękujemy.

Zainteresowanym przypominamy zaś, iż pod numerem telefonu (0-42) 64-91-091 oraz adresem e-mail: uwagiclo@lod.mofnet.gov.pl zgłaszać można całodobowo uwagi odnośnie funkcjonowania jednostek
Izby Celnej w Łodzi, w tym w szczególności informacje w zakresie zauważonych nieprawidłowości oraz istotnych problemów w załatwieniu spraw.

Rzecznik Prasowy Izby Celnej w Łodzi

źródło : corintia
 
UPRZEJMIE DONOSZĘ

To lekka przegina Pani rzecznik i mówiąc szczerze lekka wiocha,aby tu na tym forum wyskakiwac z taką parodią. A od czego my jesteśmy?! właśnie od tego by być pomocnym,profesjonalnym,wiedzieć i znać się na tym co robimy,a to jak za to jesteśmy wynagradzani to już druga sprawa.Dlatego proszę się więcej nie ośmieszać,a poza tym sukcesów w pracy.
 
No ,ale o czym ma pisać.O sukcesach mobilnych.Już się chyba wszystkim przejadły.Po drugie należą do ich obowiązków.No chyba,że chodzi o promocję szefów.No to należy napisać,że szef wydał 150 i więcej decyzji.Czyli wypada jedna istotna decyzja w ciągu jednego dnia pracy.Decyzje zostają wydawane mimo całego nawału pracy, przyjmowania interesantów,czytania,analizowania i podpisywania innych ważnych decyzji zarówno merytorycznych jak i służących ułatwianiu pracy szeregowym funkcjonariuszom i podmiotom gospodarczym.Dzięki tym decyzjom i zaangażowaniu dyrekcji itd,itp-mogę tak bez końca jeśli Pani Rzecznik sobie życzy ,nawet po godzinach.
 
Łojojojojooojjjjj:) Pani (Niedo)Rzecznik Prasowy a ja mialam(lem) Pania za inteligentna bystra osobke, szybko awansujaca:) Ach te molde kobiety:). Ale to co przeczytalam:) Kryste Panie. Lipa na kolach, pomsta do nieba, malina roku , kicz przewodni.
My jestesmy jak dupa od srania, zeby klient byl zadowolony,. W swietle tego , jak nas nie bardzo lubia to tak mi na mysl przychodzi czy to aby nie Pani jhehehehehehehheheeee zadzwonila na te infolinie zeby Wszechpanujacego zadowolic:) a to taki porzadny facet .Malo Pani stron Dziennika Lodzkiego, Expressu (swoja droga bardzo ambitne te gazety (gadzety) ) Do chwalenia mobilnych to sie juz przyzwyczailem (lam). No chlopaki juz tak maja ze nawet jak w nosie dlubia to w kazdej Izbie sa chwaleni, CITES tez Pani uchodzi, chociaz 90%zorganizowania to zasluga bylego koordynatora (ki) i Dyrektora przede wszystkim oraz Kadr jak mysle. No ale ja to szary tluczek jezdem:) a nie wyzsza heheheeh Izba. My wiemy kiedy nas chwala, kiedy nic nie mowia jak sa odprawiani, ząlatwiani itd. Nam nie trzeba ego podnosic, zwlaszcza po 10godzinnej sluzbie bez premii , nagrody ale za to z opierniczaniem przez szefa.
Zenada. Ale dzieki za przypomnienie telefonu zaufania:) nasmaruje cos pozytywnego.
P.S. moze jakies szkolenie z marketingu i reklamy? Polecam zwlaszcza te refundowane przez UE:) Tam oceny mozna pozostawic dla siebie, nie dla przelozonego.
P.S.2 nie moge pisac polskich znakow z przyczyny powszechnie inteligentnym wiadomo.
 
przecież to nie chodzi o zazdrość

Wydawało mi się, że jestem inteligenty (pewnie mi się tylko wydaje) ale nie wiem dlaczego nie możesz pisać polskich literek?
a) administratorzy na serwerze terminalowym nie udostępnili ci polskiego układu klawiatury?
b) masz w czasie pisanie zajętą drugą ręką czymś innym ? :D

A z innej beczki Ty to nie tłuczek jesteś ale tłuk i twoje pojmowanie rzeczywistości widze kończy sie na koncu twojego nosa. No bo o zazdrosc w stostunku do pani Rzecznik cie nie posadzam. Przeciez celnikom obca jest zadrosc, prawda? Oni tylko obsmarowuja (zwsze majac oczywiscie racje) kadre kierownicza i osoby,ktore cokolwiek w tym burdelu (przepraszam za slowo) celnym cokolwiek konkretnego robia.
 
Dziekuje za okreslenie mnie slowem "tluk" to swiadczy o bardzo duzej kulturze osobistej:):), i chyba prawda w oczy kole:)?

Nigdy nikomu niczego nie zazdroscila (lem). To raczej, jak patrze w firmie mnie zazdroszcza. Zreszta sa na to dowody czyli szeptanki po bokach czyli takie bardzo polskie zyczenia wszystkiego najgorszego:) Podziwiam Pania Rzecznik za sciezke kariery, pracuje troszke dluzej i mam kilka osiagniec wiecej wiec cieszy oko kiedy widzi sie mlodych i madrych, awansujacych. Czytelniku gdyybys tu czytal moje posty wiedzialbys ze nie zazdroszcze i oczerniam Kadry a wrecz przeciwnie. Ale coz najlepiej tak po polsku : wpasc , przeczytac ostatnie zdanie, pierdnac cos na szybko i to jescze obrazajac. Miej troche szacunku rowniez i do siebie bo jak na razie dales ciala hehehehe.
Moge tak pisac , no bo Dyrektorem nie jestes:) a jezeli tak no to krytyke przyjmuje jak od Dyrektora:)
 
Ale się szanowny celnik widzę obruszył! Przepraszam! Zapomniałem, ze osoby wypowiadające się na forum zawsze są nieomylne i krytyki się nie boją... pisać na innych. Zupełnie inaczej gdy ich pod adresem (patrz Sydney).
Więc tak: Ciebie nie wolno krytykować bo to boli i jest nieprawdą? tak? Ale Ty o Pani Rzecznik mozesz wypisywać wszystko bo przecież masz rację? Tak? Więc przepraszam... A za tłuka nie - obstaję przy swoim, zresztą... sam napisałeś że "szary tłuczek jezdeś", ja tylko odjąłem formę zdrobniałą :D no i kolorki pominąłem.
ps. a Pan szanowny jest po dziennikarstwie że takim krytycznym okiem ocenia pracę Pani Rzecznik?
ps2. Może napisze jak bardzo ciekawa jest Twoja praca? Może ktoś to kupi w jakiejś gazecie? No i poskarżyć się będziesz mógł jak to los Cię źle traktuje.
 
Zapomniałem dodać, że Twoja praca może zostanie wydana w jakimś powazniejszej gazecie np. Playboy a nie w jakichś gadżetach... ;)
 
sprostowanie

No dobra, poddaję się, "tłuka" zamieniam na "du... do s.....", zresztą to też cytat hiiiihahahahehhehe (to też cytat, tym razem jak mnieniam dobrego humoru)
 
ps. a Pan szanowny jest po dziennikarstwie że takim krytycznym okiem ocenia pracę Pani Rzecznik?
ps2. Może napisze jak bardzo ciekawa jest Twoja praca? Może ktoś to kupi w jakiejś gazecie? No i poskarżyć się będziesz mógł jak to los Cię źle traktuje.
Dawno mnie tu nie było :) ale mozna sie usmiac czytajac j.w. ja nie mam czasu na takie bzdety bo pracuje ale może ktos ma to na uwadze, że dziennikarze też tu zaglądają i łohohohohooho.......
 
czas na ... za ...

Łódź, dnia 13.07.2009 r.​


Izba Celna w Łodzi
93-232 Łódź
[FONT=&quot] ul. Lodowa 97[/FONT]
[FONT=&quot]tel.0 42 63 88 222, fax 042 63 88 350[/FONT]

[FONT=&quot]360000-IOSW-0704-19/09[/FONT]

[FONT=&quot]Pan Jacek Kraj[/FONT]
Przewodniczący ZZ S.C. w Łodzi


[FONT=&quot]Pan Bartłomiej Miszczyk[/FONT]
[FONT=&quot]Przewodniczący ZZ SNP i A w Piotrkowie Tryb.[/FONT]

[FONT=&quot]Pan Paweł Ślęzak[/FONT]
[FONT=&quot]Przewodniczący ZZ SNPiA w Sieradzu[/FONT]

[FONT=&quot]Pan Mirosław Kuś[/FONT]
[FONT=&quot]Przewodniczący Koła w Łodzi ZZ Celnicy PL[/FONT]


[FONT=&quot]W związku ze zbliżającym się Świętem Służby Celnej, biorąc po uwagę zainteresowanie części organizacji związkowych obchodami Święta zorganizowanymi w ubiegłym roku przez tut. Izbę, uprzejmie proszę o przekazanie informacji odnośnie działań planowanych z tej okazji przez działające w Izbie organizacje związkowe, wraz ze wskazaniem źródeł ich finansowania. [/FONT]

Przypominam, iż w bieżącym roku przypada 90. rocznica utworzenia administracji celnej na ziemiach polskich oraz 10. rocznica powstania Służby Celnej. Rocznice te stanowią doskonałą okazję do podjęcia inicjatyw o charakterze integracyjnym i promocyjnym. Przedsięwzięcia tego rodzaju wpisane zostały również w harmonogram obchodów krajowych, zatwierdzony przez Szefa Służby Celnej.
[FONT=&quot] Zauważam, iż stosownie do treści art. 6 ustawy z dnia 23.05.2001 r. o związkach zawodowych, (Dz.U.Nr 79 poz. 854 z późn. zmianami), z[/FONT][FONT=&quot]wiązki zawodowe współuczestniczą nie tylko w tworzeniu korzystnych warunków pracy, ale również wypoczynku pracowników.[/FONT]
Z uwagi na konieczność rozpoczęcia prac przygotowawczych, prosimy o przesłanie informacji najpóźniej do dnia 31.07.2009 r.




[FONT=&quot]Na oryginale podpis:[/FONT]​
[FONT=&quot]Dorota Kędzierska[/FONT]​
[FONT=&quot]Dyrektor Izby Celnej w Łodzi[/FONT]​
 
Czy ja dobrze rozumiem, za moja oszczędnościówkę, kosztem mojej podwyżki, za nie wypłacone od kilku lat zaległości, za zabrane diety i koszty przejazdu na st.n.p., tracąc slepia przy pracy po ciemku i gotując wodę na herbatkę raz dziennie - bo prąd oszczędzamy, oszczędzając gdzie się da i na kim się da p.Dyrektor chce zrobić "balangę" i szuka sponsorów???? Pytanie tylko Kto się bedzie tam bawił - ba ja (tak jak zawsze) napewno nie!!!!
 
Mając na uwadze te i inne wątpliwości pozwoliłem sobie zamieścić propozycję pracodawcy. Mam nadzieję, że więcej osób (za pośrednictwem internetu) wypowie się w tej kwestii oraz może przedstawi pomysły podjęcia inicjatyw o charakterze integracyjnym :D :rolleyes:
 
chyba czas na protest

panie przewodniczący rozumiem, że lepiej wybierać tematy bezpieczne - jak błysnąć przed Dyrekcją :eek: Co z akcją protestacyjną ??? Może byś ruszył d.... i porozmawiał ze związkowcami jak to widzą - albo zrzeknij się swojego zaszczytnego stanowiska, bo moim zdaniem tylko lansujesz siebie zamiast reprezentować funkcjonariuszy.:p PS. Rząd i MF kłamie w żywe oczy, nie dotrzymuje umów i celowo niszczy służbę celną a ty myślisz o rocznicy, zaraz ta służba się rozleci - a może zrobimy stypę :D
 
prezent z okazji

Znowu będą awanse.W związku z moim zaangażowaniem już się cieszę.Malkontenci niech żałują, że nie popierają Pani Dyrektor.
 
Ostatnia edycja:
Znowu będą awanse.W związku z moim zaangażowaniem już się cieszę.Malkontenci niech żałują, że nie popierają Pani Dyrektor.

Czy mi się zdaje czy "Polit" zmienił swój ambitny post o szabli dla p.dyrektor ?? ??

A o awansach oszołomie zapomnij!! Chyba że jesteś wkrętem i wkręciłeś się gdzie trzeba:cool:
 
[FONT=&quot]Łódź, dnia 28.07.2009r.[/FONT]
Związek Zawodowy Służby Celnej w Łodzi
Związek Zawodowy SzNPiA w Sieradzu
Związek Zawodowy SzNPiA w Piotrkowie Trybunalskim

Koło Związku Zawodowego Celnicy.Pl w Piotrkowie Trybunalskim



Pani Dorota Kędzierska

Dyrektor Izby Celnej w Łodzi

nasz znak: 362000-UPAR-ZZSC-08/09

W nawiązaniu do pisma nr: 360000-IOSW-0704-19/09 z dnia 13.07.2009r. Zarządy Związków Zawodowych działających w Izbie Celnej w Łodzi uprzejmie dziękują za informację przekazaną przez Panią Dyrektor odnośnie planowanych w naszej Izbie Celnej uroczystości związanych z obchodem Święta Służby Celnej w bieżącym roku.

Gorąco popieramy wszelkie działania dotyczące integracji naszego środowiska zawodowego. Akceptujemy każdą inicjatywę kierownictwa naszej służby, która służy poprawie warunków pracy, wzrostu wynagrodzenia, poszerzenia zakresu działalności socjalnej.

Pragniemy jednak poinformować, iż niewielkie środki gromadzone ze składek naszych członków pozwalają jedynie na pokrycie bieżących wydatków związanych z realizacją celów określonych statutami związków.

Z uwagi na trudną sytuację finansową Zarządy Związków nie przewidują w bieżącym roku zorganizowania obchodów związanych ze Świętem Służby Celnej.

z wyrazami szacunku​
w imieniu:​
Zarządu ZZ Służby Celnej w Łodzi – przewodniczący Jacek Kraj (*)
Zarządu ZZ SzNPiA w Sieradzu – przewodniczący Paweł Ślęzak (*)
Zarządu ZZ SzNPiA w Piotrkowie Trybunalskim – przewodniczący Bartłomiej Miszczyk (*)
Koła ZZ Celnicy.PL w Piotrkowie Trybunalskim – przewodniczący Mirosław Kuś (*)

(*) podpisy na oryginale

do wiadomości:
1 a/a
[FONT=&quot]2 członkowie związków zawodowych[/FONT]
 
uprzejmie donoszę

W dniu dzisiejszym funkcjonariusz WZP podczas wykonywania czynności służbowych został zraniony nożem. Mam pytanie do najsławniejszego obrońcy uciśnionych funkcjonariuszy Black Jacka: czy nie jest mu głupio że stara się zabrać dodatek dla celników z WZP a sam może dostać co najwyżej hemoroidów od siedzenia na dupie??? Pytanie nr2 Kiedy ci co pracują na drodze i na ulicy zostaną zaszczepieni na żółtaczkę i grypę. Jeśli są pieniądze na imprezy, uroczystości i pielgrzymki czemu nie ma dla tych którzy de facto tworzą PR naszej służby. Zapraszam do WZP na rynek lub drogę w świątek, piątek w środku nocy i o świcie, tych mądrusiów którzy na mobilnych wieszaj psy nie mając pojęcia o tej robocie, szczególnie serdecznie zapraszam BJ.
P.s. Black Jack w odróżnieniu od "kopiuj-wklej" tu trzeba myśleć a może to zbyt trudne dla niektórych :D
 
Back
Do góry