• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Święto Niepodległości

Do Despero
Po pierwsze czy nie mogę czuć się Polakiem , przecież to jest nasz Dzień Niepodległości, powinniśmy być z niego dumni , po 123 latach niewoli własnymi siłami wybiliśmy się na niepodległość !!!
Po drugie dlaczego akurat Niemcy uczą nas antyfaszyzmu??? tak się składa ze to my pierwsi w Europie postawiliśmy się Hitlerowi !!!
Po trzecie lewacy jako pierwsi zaczeli burdy ( o godz 13.00) a następnie schronili się w Krytyce politycznej tj. lokalu należącym do lewicy.
Dlaczego ulegasz nachalnej propagandzie tvn, myśl trochę samodzielnie to może w tym kraju będzie lepiej.
 
Po trzecie lewacy jako pierwsi zaczeli burdy ( o godz 13.00) a następnie schronili się w Krytyce politycznej tj. lokalu należącym do lewicy.
Dlaczego ulegasz nachalnej propagandzie tvn, myśl trochę samodzielnie to może w tym kraju będzie lepiej.

daff to lubi :cool:
 
Wyraźnie napisałem ,że FUNKCJONARIUSZ PRZESADZIŁ. Jego koledzy tez się nie popisali. Oślepienie kogoś gazem a potem skopanie go to dokładnie to co robiło UB,SB ZOMO itd. Młodzież niech spyta rodziców o czym piszę. Służby zawsze były zagrożeniem dla obywateli. Dla mnie wszyscy rozpoznani na filmiku policjanci są do wywalenia ale to mrzonki. Rozwalanie kamieniami sprzętu, dewastacja mienia, ranienie ludzi to też zagrożenie dla nas zwykłych ludzi. Przesadziły obie strony.
 
Każdy może się czuć kim chce, a jeśli czuje się Polakiem to też wspaniale. Bydło jednak pozostanie bydłem, choćby nawet z kosmosu przyjechało. Widocznie, dla niektórych z was MW, ONR, NOP to wspaniali patrioci. Najlepszy jest gościu o ksywie tele echo, który promuje się piosenką Strachy na lachy. Ciekawe czy w RM FM to grają? i czy się z tego spowiada. Może zaproponuj swoim kolegom kawałki zespołu Legion.
Nie bronię nikomu prawa do własnych poglądów, ale jak ktoś występuje na forum w mundurze, to albo jest po stronie władzy Państwa, która go w ten mundur ubrała, albo jest po stronie łysej hołoty i należy mu ten mundur zdjąć.
 
Przeczytajcie na onecie wywiad z Kukizem. Jak mało kto nazywa rzeczy po imieniu.
Zgadzam się z tym, co mówi. W znacznej części, a już szczególnie na temat Policji. Po to jest, żeby gonić smyków.
Gdy gdzieś przeczytałem, że Komendant Główny zaprosił "fińskich" obserwatorów do zbadania zasadności działań funkcjonariuszy ... długo nie mogłem w to uwierzyć.
 
Widocznie, dla niektórych z was MW, ONR, NOP to wspaniali patrioci.

tak Despero bliżej mi do MW, ONR i NOP niż do szwabskich lewackich szumowin, sodomitów i feministek dla których taka świętość jak Dzień Niepodległości nie istnieje...gratuluję ci znalezienia swojego miejsca na ziemi...a tak przy okazji - napiszę dobitniej bo poprzedniej mojej wypowiedzi najwyraźniej nie zrozumiałeś - gówno ci do tego komu sympatyzuje Sławek, ja czy każdy inny uczestnik tego forum...w pracy zgodnie z przepisami masz być apolityczny...ale ja na przykład nie zabieram pracy do domu bo jeżeli bym tak zaczął robić to musiał bym iść do lekarza aby zmienił mi proszki :cool:
 
Ostatnia edycja:
Nie bronię nikomu prawa do własnych poglądów, ale jak ktoś występuje na forum w mundurze, to albo jest po stronie władzy Państwa, która go w ten mundur ubrała, albo jest po stronie łysej hołoty i należy mu ten mundur zdjąć.

rozumiem, że policjant który kopał po głowie i potraktował gazem tego małolata jest zatem twoim idolem skoro tak bardzo utożsamiasz się z władztwem państwowym ?
 
Mundur uprawnia do każdego działania?

Szanowny Despero, założenie munduru czy bycie funkcjonariuszem nikogo nie uprawnia do łamania prawa. Wprost przeciwnie, obliguje do jego przestrzegania. Przede wszystkim w trakcie jego egzekwowania.

Używasz określeń "bydło" , "łysej hołoty" - pozostawiam to bez komentarza.

Twierdzisz, że wg mnie "(...) MW, ONR, NOP to wspaniali patrioci. (...)." Gdzie tak napisałem?

Poza tym, nie czuję potrzeby reklamowania się zespołem "Strachy na Lachy". Jest to wyłącznie autorski przekaz artysty. Mocny, w kontekście wydarzeń. I tyle. RMFu słucham bardzo rzadko. Jeśli innej stacji nie ma w zasięgu. I po 5 minutach mam zwykle dość.

Czuj się wolny. Tylko w granicach prawa. Tylko w granicach przyzwoitości. Tylko pamiętaj o należytej powadze dla miejsca, czasu i kontekstu.

I najlepiej jak zaczniesz i skończysz na zdejmowaniu swojego mundurka.

Raz jeszcze Strachy na Lachy http://www.youtube.com/watch?v=GlxwI8c6uhs&feature=related Dla wszystkich, którzy uważają, że prawo można stosować w sposób całkowicie dowolny.
 
Ostatnia edycja:
Napisał despero:
"Noo, bardzo ładnie Panie Przdewodniczący. Dziekujemy za wspaniały koming ałt. Pokazał nam Pan, iż najbliżej Panu do ONR, Gazety Polskiej i ojca Tadeusza. Rozumiem, iż popiera Pan ataki na policjantów przez kibolskie bydło, bo jakoś głosu protestu w tej kwestii w pańskich wypowiedziach nie znalazłem. W opolskim to chyba sporo Niemców mieszka, więc pewnie to oni wmieszani w tłum w Warszawie w funkcjonariuszy deutsch-brukiem rzucali. Wydawało mi się, iż jest Pan członkiem formacji , która ma służyc Państwu, ale jak czytam te Pana żale to dochodzę do wniosku, że ma Pan innych mocodawców."

Szanowny forumowiczu despero.

Nie jest mi bliżej do ONR, MW, GP ojca Tadeusza. Nie popieram ataków na Policjantów przez kiboli. Do W-wy przyjechali Niemcy zamieszkujący za Odrą. Jestem członkiem formacji, która służy Państwu i wszystkie moje działania są na to ukierunkowane by jaknalepiej słuzyć Ojczyźnie. Jestem po stronie praworządności, wspieram zasady, które rządzą demokratycznym państwem prawnym. Insynuacje o jakiś moich mocodawcach są kolejnym pomówieniem z Twojej strony;

dlatego też

wzywam Cię do odwołania na forum ww. pomówień i dokonania przeprosiń, a brak takiego działania spowoduje skierowanie Twoich wpisów do Kancelarii prawnej, celem oceny czy można w tej sprawie złożyć pozew i wniosek o ściganie za zniesławienie.
 
Przeprosiny

Niniejszym przepraszam Pana Sławomira Siwego za swoją niefortunną wypowiedz sugerującą, iż podejmuje on inne niż służące Panstwu działania. Nieprawdą jest również, iż posiada on innych niz organy władzy Rzeczposoplitej Polskiej mocodawców w tym zakresie. Jednocześnie pisalem nieprawdę twierdząc, iż Pan Sławomir Siwy popiera agresywne ataki osób nalezacych do klubów kibica na funkcjonariuszy policji w dniu 11.11.2011r. Ponadto klamstwem jest, iż jego poglady są bliskie ideologii Obozu Narodowo Radyklanego, Mlodzieży Wszechechpolskiej oraz stanowiskom reperzentowanym przez ojca Tadeusza Rydzyka oraz Gazetę Polską.

Jednocześnie odwołuje swoja wypowiedź, gdyż została sformułowana na podstawie moich błędnych i nieprawdziwych przypusczeń i wyobrażeń.

Z poważaniem Despero.
 
Niepodległość pod Wałęsą, Kwaśniewskim, Kaczyńskim.

Jak było wcześniej? W ciągu dwóch dekad? W takim samym stanie prawnym? Jak obchodziliśmy rocznicę 11 listopada? Kto jest winny? Komu zależało? Kto miał tu swój partykularny cel? Czy ktoś pokusi się o należytą diagnozę?

"Okazuje się, że Polskę można podpalić, a winny się nie znajdzie. (...)."

"(...). Prawo należy zmieniać, a państwo musi stawać na wysokości zadania. Przypomnę, że jak kiedyś śp. prezydent Lech Kaczyński organizował Dzień Niepodległości, to nie dochodziło do zadym. Część mediów wytykała wtedy Kaczyńskiemu rozmach uroczystości, czołgi i czepiano się wszystkiego, czego tylko można było. Dzisiaj nikt nie chce pamiętać, że wtedy naród potrafił wspólnie świętować 11 listopada i nie było burd. Wszystko jest kwestią organizacji przez władze.(...)."

"(...). Nigdy nie zgodzę się z np. z tym, że pan prezydent dał się wmanewrować w przyznanie stopnia generalskiego jednemu z wysokich urzędasów (...)."

To słowa zamieszczone na jednym z portali http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...-geja-rp-biedron-sie,1,4905345,wiadomosc.html

BORYSEWICZ I KUKIZ Bo tutaj jest jak jest http://www.youtube.com/watch?v=1HGLoUsSxi8&feature=related
 
Jak było wcześniej? W ciągu dwóch dekad? W takim samym stanie prawnym? Jak obchodziliśmy rocznicę 11 listopada? Kto jest winny? Komu zależało? Kto miał tu swój partykularny cel? Czy ktoś pokusi się o należytą diagnozę?

"Okazuje się, że Polskę można podpalić, a winny się nie znajdzie. (...)."

"(...). Prawo należy zmieniać, a państwo musi stawać na wysokości zadania. Przypomnę, że jak kiedyś śp. prezydent Lech Kaczyński organizował Dzień Niepodległości, to nie dochodziło do zadym. Część mediów wytykała wtedy Kaczyńskiemu rozmach uroczystości, czołgi i czepiano się wszystkiego, czego tylko można było. Dzisiaj nikt nie chce pamiętać, że wtedy naród potrafił wspólnie świętować 11 listopada i nie było burd. Wszystko jest kwestią organizacji przez władze.(...)."

"(...). Nigdy nie zgodzę się z np. z tym, że pan prezydent dał się wmanewrować w przyznanie stopnia generalskiego jednemu z wysokich urzędasów (...)."

To słowa zamieszczone na jednym z portali http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...-geja-rp-biedron-sie,1,4905345,wiadomosc.html

BORYSEWICZ I KUKIZ Bo tutaj jest jak jest http://www.youtube.com/watch?v=1HGLoUsSxi8&feature=related

Proponuję przeczytać całość. Przytaczanie pojedynczych wypowiedzi jest mylące.

pierwsza część: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...niknac-z-mapy-swiata,1,4905097,wiadomosc.html

druga część: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...a-pierwszego-geja-rp,1,4905345,wiadomosc.html
 
"Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich uważa, że znaczna część mediów 11 listopada marginalnie relacjonowała lub zignorowała skalę i przebieg warszawskiej manifestacji patriotycznej, budując relacje wokół starć demonstrantów z policją. Zdaniem SDP, miliony widzów otrzymały tego dnia fałszywy obraz wydarzeń.

W przesłanym oświadczeniu SDP napisano, że te starcia "pokazywano i komentowano jednostronnie".

- W relacjach nie uwzględniono ewidentnych błędów służb zabezpieczających ani nie zadawano pytań o możliwość celowego prowokowania i zamieszek. Nie robiono tego także i wtedy, gdy zdjęcia potwierdzające uchybienia organizacyjne i przypadki nasuwające podejrzenia o prowokację były już powszechnie dostępne w internecie - napisano w oświadczeniu SDP, podpisanym przez jego prezesa Krzysztofa Skowrońskiego oraz dwoje wiceprezesów - Agnieszkę Romaszewską-Guzy i Piotra Legutkę.


Władze Stowarzyszenia oceniły, że praktyki "z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich tygodniach, są głęboko szkodliwe dla dziennikarstwa i całości komunikacji społecznej w naszym kraju", gdyż podważają zaufanie do profesjonalizmu i rzetelności dziennikarzy, wzmacniają negatywne stereotypy i pogłębiają podziały społeczne.

SDP zaznacza, że czas, jaki upłynął od wydarzeń z 11 listopada "pozwala na nabranie dystansu i rzetelną ocenę tego, jak swoją misję wypełniły tego dnia media", a ocena taka jest możliwa "dzięki postawie całej rzeszy dziennikarzy obywatelskich, którzy stworzyli w sieci bogatą dokumentację, przede wszystkim filmową...".
 
Kewlarowa brzoza oraz inne osiągnięcie niepodległego dziennikarstwa

Interia zaprzeczyła raportowi Millera i Anodinie http://bombardier.nowyekran.pl/post/41688,stal-sie-cud-pewnego-razu. Tupolew w Smoleńsku nie zderzył się z brzozą, a skrzydło oderwało się od samolotu 69 metrów za słynnym drzewem. Takie są ustalenia niezależnych ekspertów pracujących w Stanach Zjednoczonych.

Niepodległość w imieniu Rzeczypospolitej http://pietkun.nowyekran.pl/post/41...politej-echa-marszu-niepodleglosci-nowe-video ?

Co jeszcze musi się wydarzyć?
 
Back
Do góry