• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ścieżka awansu

J

JamesBłąd

Gość
proszę o radę bardziej doświadczonych zawodowo i przez los
powiedzcie co trzeba zrobić, czego nie zrobić, czego nie umieć albo co umieć oraz co spieprzyć, żeby dostać stołek w Izbie albo w Urzędzie w T.
 
...myślę,za tak jak wszędzie w SC najlepiej nic nie robić,tylko zaprzyjaźnić się z szefem,a do tego trzeba zakupić cysternę wazeliny-wydatek może się opłacić:):):):)
 
od razu widać, że wieśniak nie jest z naszej Izby, gdzie na stanowiska kierownicze Pan Dyrektor powołuje tylko osoby kompetentne i oddane służbie i nikt nie musi kupować jakiejś tam wazeliny
a jamsowi radzę wykazać się w wykonywaniu służby, to na pewno awansuje
 
A Propos ścieżki Awansu - Pani Elżbieto Czy Jest Już Pani Gotowa Zająć Miejsce Pani Wiolety, Czy Dopiero Po Urlopie?
 
Wieśniaku, z całym szacunkiem dla Ciebie, zakup wazeliny w mieście na T. jest niemożliwy. Prześledź posty ajgi i sam uznasz, że wykupiła/wykupił jej cały roczny zapas w naszym województwie. Podaj inny sposób. Ajga już masz nie trzyprocentówkę ale osiemsetprocentówkę, więc zamilcz i nie wkurzaj normalnych.
 
... Pan Dyrektor powołuje tylko osoby kompetentne i oddane służbie i nikt nie musi kupować jakiejś tam wazeliny
a jamsowi radzę wykazać się w wykonywaniu służby, to na pewno awansuje

Nie mogę się śmiać bo mi się zajady robią i nowy rowek w d... jak czytam co ten popapraniec wypisuje. Kompetencja i nasi nowi przełożeni dawno się ze sobą nie widzieli. Za to ci, którzy wykazywali się w służbie awansują inaczej i zaczyna to być regułą w tej Izbie. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś odpłaci za to nowym "wszechmocnych" i oby pięknym za nadobne.
 
Ostatnia edycja:
od razu widać, że wieśniak nie jest z naszej Izby, gdzie na stanowiska kierownicze Pan Dyrektor powołuje tylko osoby kompetentne i oddane służbie i nikt nie musi kupować jakiejś tam wazeliny
a jamsowi radzę wykazać się w wykonywaniu służby, to na pewno awansuje

Ajgo trafiłaś/eś tylko z jednym,nie jestem z waszej Izby,ale reszta jest 99,99% prawdą, żyję już trochę lat na tym świecie i niemało tez lat pracuje w cle (już dawno pracowałem jak powstawała wasza Izba) i znam to wszystko od podszewki,więc dalej używając lub nie wazeliny (czytając to co piszesz to raczej używasz w dużej ilości ) rób swoje,a nie obrażaj innych pisząc takie bzdury.
Pozdrawiam i życzę Ci osiągnięcia tego co sobie założyłaś/eś ale może lepiej dla wszystkich będzie jak to nie będzie SC
 
czy słyszeliście coś o 3-procentówce, jakie zasady i kiedy ma być?
o ile w naszej izbie mogą obowiązywać jakieś normalne zasady poza wazeliniarstwem oczywiście
 
Kochaniutka Fiono, nic się nie martw. Jeżeli jesteś pracownikiem sumiennym i lojalnym to napewno zostaniesz za to przez Pana Dyrektora doceniona. Pan Dyrektor zapowiedział przecież na naradzie, że osobiście dopilnuje prawidłowego podziału nagród. Nie będzie już w naszej Izbie kolesiostwa i nieuzasadnionej protekcji.
 
ajga ty pokurczu zamilknij i uchroń w ten sposób całą populację ludzką od śmierci przez obrzydzenie

w tym miejscu chcę również złożyć najserdeczniejsze podziękowania Pani Irenie za podziękowania złożone Dyrektorowi w ostatni piątek. Trzeba powiedzieć prawdę, nikt nikomu w Toruniu od 14 lat jeszcze tak wazeliniarsko nie dziękował, ale w Pani przypadku to nikogo nie dziwi. Następcom obecnie panującego dyra proponuję, żeby sobie zachowali protokół z narady i w przyszłości nie dali się zwieść Irence, jak to zdarzyło się większości Dyrektorów Izby Celnej w Toruniu. Ten który zmieni Wojciecha, prędzej czy później to nastąpi, radzę aby przy pierwszej sposobności podziękował Pani Naczelnik tak, jak jeszcze nikt nikomu nie dziękował od 100 lat.

Cały kraj wzywam o przesłanie wazeliny do Torunia, bo w piątek został zużyty stuletni zapas. Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochaniutka Fiono, nic się nie martw. Jeżeli jesteś pracownikiem sumiennym i lojalnym to napewno zostaniesz za to przez Pana Dyrektora doceniona. Pan Dyrektor zapowiedział przecież na naradzie, że osobiście dopilnuje prawidłowego podziału nagród. Nie będzie już w naszej Izbie kolesiostwa i nieuzasadnionej protekcji[/B].


Fiono.
W twoim interesie jest abyś nie obnosiła się w pracy ze swoją sumiennością. Co innego lojalność. Ten przymiot połączony z wazeliniarstwem i brakiem przyzwoitości zagwarantuje ci szybką ścieżkę awansu w naszej instytucji.

Znając mentalność "ajgi" (szejka wszelkiej śliskości) należy przypuszczać, że gdyby miał wpływ na władzę to z całą pewnością zastąpiłby nieuzasadnioną protekcję protekcją w czystej postaci. Co prawda, lepiej byłoby zlikwidować całkowicie protekcję a kolesiostwo zastąpić koleżeństwem ale jak znam obecną ekipę to wpadnie na ten pomysł gdy wróble będą ważyły po sto kilo.
 
Ostatnia edycja:
Kochaniutka Fiono, nic się nie martw. Jeżeli jesteś pracownikiem sumiennym i lojalnym to napewno zostaniesz za to przez Pana Dyrektora doceniona. Pan Dyrektor zapowiedział przecież na naradzie, że osobiście dopilnuje prawidłowego podziału nagród. Nie będzie już w naszej Izbie kolesiostwa i nieuzasadnionej protekcji.

Niestety, to mnie właśnie martwi. Mam uzasadnione obawy, że Dyrektor osobiście dopilnuje prawidłowego podziału... ale tylko dla kolesi i protegowanych.
Z całym szacunkiem, ale w naszej IC kolesiostwo kwitnie jak nigdy dotąd.:(
 
no i sprawdziły się moje słowa. Pracowici zostali docenieni i nagrodzeni. Brawa dla Pana Dyrektora.
 
sam się naliż a nie azalisz, mącicie wokoło i tylko destabilizujecie działalność izby i dyrekcji
ze stanowczością stwierdzam - nie mam żalu do nikogo poza wichrzycielami
 
Nie karmić trolla?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
Image:Troll_nicht_fuettern.png
 
Back
Do góry