• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozważamy zamknięcie FORUM

Panie Forumowiczki, Panowie Forumowicze, Panie Przewodniczący ...
Art. 54. Konstytucyji RP głosi, iż:

"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej."
Wiem, wiem ...wszyscy znają ! "PIS"zemy na forum Związkowym a nie służbowym....A IP naszych komputerów to nasza sprawa i nikomu nic do tego! Pozdrawiam
 
Liczba postów w poszczególnych izbach:
1.Łódź-360;
2.Rzepin-253;
3.Poznań-248;
4.Katowice 229;
5.Opole-185;
6.Gdynia-176;
7.Warszawa-173
8.Kraków-120;
9.Toruń-104
10.Biała Podlaska-93;
11.Wrocław-89;
12.Olsztyn-64;
13.Białystok-49;
14.Szczecin-35;
15.Przemyśl-30;
16.Kielce-20.

Ta szybka statystyka może (nie musi) obrazować zainteresowania sprawami SC. Sciana wschodnia i północna ma wszystko w poważaniu. W Kielcach jest chyba więcej kierowników niż pracowników, więc nie ma komu pisać. Zastanawia mnie tylko znikoma aktywność w izbie Słoneczka.
 
Kielce

niestety dość rzadko jest czas na to forum w pracy - to jedno
a drugie: jak ktoś łaskawie zwolni komputer to nie po to żeby formu przeglądać tylko po to żeby kwitologię tworzyć lub w końcu po 2-3 dniach pocztę odebrać.
ps. pozdrawiam
 
Ee,nie do końca chyba prawda z tą statystyką wpisów na forum.My Rzepiniacy też piszemy na stronach ściany wschodniej.Wychodzi na to,że tam miejscowi całkiem milczą :D
 
Back
Do góry