Rekrutacja styczeń 2021-Białystok

pietras

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Oczywiście, że możesz. Jeżeli pozytywnie przeszedłeś któryś z etapów - wnioskuje, że nie powiodło Ci się na psychologicznym, wypełniasz kwestionariusz osobowy (jest tam miejsce na poprzedni udział w rekrutacji), zaliczają Ci test wiedzy i sprawnościówkę na poczet obecnego postępowania i bierzesz udział dopiero w teście psychologicznym. Ale nie może od tamtego testu minąć rok, w ciągu roku możesz kilkukrotnie przystępować do kwalifikacji.
Masz o tym nawet informację przy naborze.
Gdzie to jest napisane ? Widzę tylko taką informację:
1622540571870.png

Stary Misio

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
55
Oczywiście, że możesz. Jeżeli pozytywnie przeszedłeś któryś z etapów - wnioskuje, że nie powiodło Ci się na psychologicznym, wypełniasz kwestionariusz osobowy (jest tam miejsce na poprzedni udział w rekrutacji), zaliczają Ci test wiedzy i sprawnościówkę na poczet obecnego postępowania i bierzesz udział dopiero w teście psychologicznym. Ale nie może od tamtego testu minąć rok, w ciągu roku możesz kilkukrotnie przystępować do kwalifikacji.
Masz o tym nawet informację przy naborze.
Chyba nie do konca tak jest.miedzy jedntm a drugim badaniem musi uplynac 12 miesiecy.

Agatka

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
84
Gdzie to jest napisane ? Widzę tylko taką informację:Pokaż załącznik: 8679
Dostajesz
Chyba nie do konca tak jest.miedzy jedntm a drugim badaniem musi uplynac 12 miesiecy.
Możliwe, że mój błąd, wybaczcie.
Ale testu wiedzy już nie powtarzasz - sprawnościówki też (w ciągu 12 miesięcy są brane pod uwagę). To samo z rozmową. Z testem możliwe, że się za bardzo zamotałam. Przepraszam.

pietras

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
to chyba jak odpadniesz na ostatnim etapie dopiero to tak jest, bo ja startowałem 2 razy w ciągu 12 miesięcy i za drugim razem musiałem przechodzić wszystko od początku

Agatka

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
84
to chyba jak odpadniesz na ostatnim etapie dopiero to tak jest, bo ja startowałem 2 razy w ciągu 12 miesięcy i za drugim razem musiałem przechodzić wszystko od początku
Jak zaliczysz test wiedzy, ale odpadniesz na sprawnościowym to teoretycznie idziesz dopiero na sprawnościówkę - przynajmniej u koleżanek z ias Warszawa tak było gdyż spotykałyśmy sie na sprawnościowym z różnych "etapów", jak już gdzieś pisałam co izba widzę to zupełnie co innego - a szkoda bo po to jest rozporządzenie aby się go trzymać (u niektórych nawet nie było testu wiedzy, czy sprawnościówki i zaczynali selekcję od psychologa dopiero)... :(

Biker123

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Halo halo czy ktoś jest już po rozmowie i chciał by się podzielić wrażeniami?😉

Celkaa

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Po psychologu były od razu rozmowy, czy ktoś już dostał jakieś informacje? W jaki sposób oni to przekazują, zbiorowo z numerami naszymi, czy indywidualne e-maile?

katarzynka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Na email mają przysłać informacje o wynikach rozmów zbiorowo z numerami

Celkaa

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy był ktoś już po skierowania do lekarzy? Ktoś się może wypowiedzieć jak jest z terminami w Białymstoku?

Do góry