• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Co wy chcecie, przecież jest kapitalnie w Kas
Chłopie, weź już odpuść. Jak pisałeś w innym wątku, przyjąłeś się ze względu na emkę - czyli staż masz raczej niewielki, a marudzisz i krytykujesz jak Ci zmarnowali życie... W każdym wątku czegoś się czepiasz - może pas odrobinę poluzuj?
Każdy pracuje albo tam gdzie chce - więc z zasady że "chcącemu nie dzieje się krzywda" - przynajmniej nie wypada marudzić, albo pracuje tam, gdzie dostanie się było szczytem jego możliwości, więc trochę wstyd narzekać... Co innego ludzie którzy pamiętają czasy "z przed unii"m no i Im w trakcie gry zmienili zasady, sędziego i grę, w którą zaczynali grać. Że o boisku nie wspomnę.
Ale to twardzi ludzie są... nie płaczą w mankiet.
 
Broniąc Kasu bronisz mb. To szkodliwa reforma ktora zraniła wiele osob i stworzyła kolosa na glinianych nogach. Co do tego nie na żadnych wątpliwości. Czym szybciej oderwą Scs tym lepiej.

I nie chodzi tu o moją sytuację (która nie powinna nikogo interesować) i moje odczucia tylko o fakty.
 
 
Chłopie, weź już odpuść. Jak pisałeś w innym wątku, przyjąłeś się ze względu na emkę - czyli staż masz raczej niewielki, a marudzisz i krytykujesz jak Ci zmarnowali życie... W każdym wątku czegoś się czepiasz - może pas odrobinę poluzuj?
Każdy pracuje albo tam gdzie chce - więc z zasady że "chcącemu nie dzieje się krzywda" - przynajmniej nie wypada marudzić, albo pracuje tam, gdzie dostanie się było szczytem jego możliwości, więc trochę wstyd narzekać... Co innego ludzie którzy pamiętają czasy "z przed unii"m no i Im w trakcie gry zmienili zasady, sędziego i grę, w którą zaczynali grać. Że o boisku nie wspomnę.
Ale to twardzi ludzie są... nie płaczą w mankiet.
Idź i powiedz tym , którzy w wyniku wdrożenia KAS stracili życie , albo zdrowie !!!!!!!!!!!

Powiedz tym , którzy siłą zostali ucywilnieni lub ze względu na pracę w żłobku MSW nie dostali pracy !!!

Jaja sobie robisz !
 
Ignorowanie postów jest czymś wspaniałym, jedynym śladem kol. M są tylko wasze posty. Więc może się ktoś przyłączy do mexitu :)? Pozwoli to M snuć niczym nie zmącone fantazje odbijające się pustym echem w pustce jego otoczenia.
 
Idź i powiedz tym , którzy w wyniku wdrożenia KAS stracili życie , albo zdrowie !!!!!!!!!!!
Powiedz tym , którzy siłą zostali ucywilnieni lub ze względu na pracę w żłobku MSW nie dostali pracy !!!

Jaja sobie robisz !
Zdrowie a nawet życie można stracić również w innych instytucjach, sam znam trzy takie przypadki - gdzie w wyniku stresu doszło do wylewu ze skutkiem śmiertelnym. Znam również jeden - u mnie w urzędzie, który, w mojej ocenie, jest związany bezpośrednio z pracą na granicy i dojazdami.
Więc Twoje argumenty są bardzo chybione - tym bardziej że mówiłem do Michała, nie do ogółu - ponieważ, jak zaznaczyłem, a co powinieneś zauważyć jako spostrzegawczy celnik, że pisałem do niego - bo przyjmował się po reformie.
 
Z Okazji Międzynarodowego Dnia Celnictwa oraz w związku z próbami zmiany interpretacji zapisów w Biblii próbowałem znaleźć tam słowo "skarbowiec" . Również przestudiowałem słowniki wyrazów obcych, bliskoznacznych i nijak ..... ! Więc czytając literalnie "Biblię" i przenosząc to na dzisiaj to wszyscy w KAS jesteśmy celnikami :)
I tutaj jest paradoks, gdyż poprzedni najbardziej kryształowy człowiek odchodząc z KAS myślał , że celników już nie ma :cool:
 
...
Czy ten Pan nie prowadzi jakiś praktycznych warsztatów ? Jak żyć i żreć pełną gębą i nigdy nie być wydymany, dymając wszystkich dookoła!
Chętnie zapisałbym się u mistrza na szkolenie praktyczne!?

Czy jesteś pewien, że Ty byś potrafił być takim sk*rw*s*n*m ?!
Bo bez tego, to ani rusz ...
 
Kasa - dobra rzecz. Ale w życiu ważniejsza jest przyzwoitość. Łatwiej się chodzi jak ludzie nie plują pod nogi...
 
Back
Do góry