• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Prośba do kolegów - egzamin z angielskiego

Status
Zamknięty.

marek441122

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2019
Posty
5
Punkty reakcji
0
Temat do zamknięcia

Temat nieaktualny do zamknięcia
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Jestem nowym funkcjonariuszem służby celno-skarbowej, wkrótce będę zdawał egzamin z języka angielskiego w służbie przygotowawczej.

Czy ktoś z kolegów lub koleżanek posiada jakieś materiały z języka angielskiego które mogą być przydatne w nauce do egzaminu z języka i chciałby się nimi podzielić ? Byłbym bardzo wdzięczny za przeslanie na email: marek441122@onet.pl


Z góry dziekuje :)

Co prawda zdawałem to ponad 10 lat temu, ale był skrypt opracowany przez ic czy mf. Zobaczę czy gdzieś go nie mam jeszcze [chyba, że komuś oddałem]. Spróbuj może w kadrach zapytać, co prawda ic już nie istnieją niestety, ale może coś ocalało z dawnego dziedzictwa :)
 
A czy koleżanka Wiola, jest już szacowną członkinią ZZ Celnicy.pl? Jeśli nie, to nie dam :)

Droga Młodzieży!

Członkostwo w zz jest b. Istotną formą wzajemnego, grupowego wsparcia dążeń o poprawę statusu fcs i o dobrą przyszłość dla środowiska

Jest również fizyczną finansową formą wsparcia m.in. prawników pracujących na naszą rzecz czy kosztów utrzymania niniejszego forum
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry