• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Prezent z Rzepina x2

czarnadupa napisał:
Piekielny zawsze najpierw zjeb… go, aż nogi mu się rozjechały a następnie uratował mu „życie” - nawet jeśli był to błąd, który skutkować mógł postępowaniem Prokuratora
"Kiedyś" znałem z jedną lub dwie takie osoby, to wymarły gatunek, ale miło się wspomina takich ludzi. Zjeb..ć muszą, aby wyciągnąć wnioski, ale krzywdy nie dadzą zrobić.

Bo normalnie w tej firmie nie dało sie pracować trzeba było zjebać na czy świat stoi by te tępaki zrozumiały, inaczej jak się normalnie mówiło myślał że w ci..la lecę. W normalnej firmie można pogadać a tu niestety jak dasz awans albo podwyżkę to Ciebie nie szanuję i zaczyna się szwendaczka. :lol:
 
Witam. Odszedłem już ze służby. I jaki mam spokój.
Czytuję raz poraz to Wasze forum i oooooo zgrozo.Tyle agresji wśród funkcjonariuszy. Dalczego zamiast zająć się codzienną pracą, wyszukuje się agresywnych wyzwisk. Ja jestem już Waszym byłym kolegą z pracy ponieważ zmęczyło mnie codzienne dojeżdżanie 80 km, codzienne oglądanie rozgrywek o władzę i lepsze cieplejsze miejsce w pokoiku.
Jak tak popatrzeć z boku jako były funkcjonariusz to roi sie tu od wyzwisk, obelg nierzadko skrupulatnie ukrytych w soczystych frazesach.
Jaką opinię posiada Nasza, teraz już Wasza Służba jeżeli obecne forum jest ogólnie dostępne dla ludzi spoza branży :?: :!:
To przykre. Mnie pozostaje tylko mając chwilę wolnego czasu poobserwować Wasze nastroje i z perspektywy czasu ocenić sobie czy zmierza to wszystko ku lepszemu, czy też down...
Odejście moje ze służby nie będzie wiązało się z miłymi wspomnieniami, a wręcz przeciwnie w takiej atmosferze fatalnie.
Pozdrowionka dla Wszystkich Pyrków i Cywili, bądźcie wierni swoim pobódkom patriotycznym związanym w Wlkp na Mapie, tylko już tak ostro nie jedźcie z "PRZYBYSZMAMI" Ciao.K
 
Back
Do góry