Premia IV kwartał 2019

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
753
Brakuje nam unitarki, takiego przeczołgania i wpojenia zasad hierarchii dowodzenia i szacunku do munduru... pod tym względem daleko nam do prawdziwej mundurówki... kurde przełożeni cywile... cyrk... niżej ministra żaden przełożony w formacji nie powinien być cywilem...

Ośmielam się twierdzić, że Szef - wszak także z rangą ministra - również winien być mundurowym.
Odnośnie obaw cywili, to niech mają cywilnego Szefa. Tyle tylko, że odrębnie ...

Agata Flis

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
79
Ale dlaczego ci ludzie są tacy oni mają to gdzieś wpajane czy w UKS mieli jakieś szkolenia że są turbo specjaliści i ich robotą najważniejsza cały czas się słysz jakie.to ważne zadania nie robili do sądów chodzi byli oskarżycielami , brzmi to jak ktoś by się naogladał serialów o prawnikacha w TV, z jednej strony śmieszne z drugiej jest to ogromny problem dla systemu dla współpracowników dla grupy zawodowej w tych ludziach brak dyscypliny, pokory,rozumu wyciągają ręce tylko po więcej, dodatki,awanse,stanowiska i to dostają nie zawsze pewnie na nie zasługując to jakaś masakra, nie rozmawiałem jeszce z kimś z UKS lub us kto miałby normalne podejście i by się nie wywyższał ...
Gdzie Wy pracujecie?! SZOK. Ja raczej w większości nie spotkałam ludzi, którzy z US by się wywyższali. Przypadki się zdarzają, ale takie bufony, bufonki są też u Nas !

Zdzisław

Użytkownik
Punkty reakcji
40
Brakuje nam unitarki, takiego przeczołgania i wpojenia zasad hierarchii dowodzenia i szacunku do munduru... pod tym względem daleko nam do prawdziwej mundurówki... kurde przełożeni cywile... cyrk... niżej ministra żaden przełożony w formacji nie powinien być cywilem...
Święte słowa mówię to jako młody świeżak

Do góry