• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Premia IV kwartał 2019

Brakuje nam unitarki, takiego przeczołgania i wpojenia zasad hierarchii dowodzenia i szacunku do munduru... pod tym względem daleko nam do prawdziwej mundurówki... kurde przełożeni cywile... cyrk... niżej ministra żaden przełożony w formacji nie powinien być cywilem...

Ośmielam się twierdzić, że Szef - wszak także z rangą ministra - również winien być mundurowym.
Odnośnie obaw cywili, to niech mają cywilnego Szefa. Tyle tylko, że odrębnie ...
 
Ale dlaczego ci ludzie są tacy oni mają to gdzieś wpajane czy w UKS mieli jakieś szkolenia że są turbo specjaliści i ich robotą najważniejsza cały czas się słysz jakie.to ważne zadania nie robili do sądów chodzi byli oskarżycielami , brzmi to jak ktoś by się naogladał serialów o prawnikacha w TV, z jednej strony śmieszne z drugiej jest to ogromny problem dla systemu dla współpracowników dla grupy zawodowej w tych ludziach brak dyscypliny, pokory,rozumu wyciągają ręce tylko po więcej, dodatki,awanse,stanowiska i to dostają nie zawsze pewnie na nie zasługując to jakaś masakra, nie rozmawiałem jeszce z kimś z UKS lub us kto miałby normalne podejście i by się nie wywyższał ...
Gdzie Wy pracujecie?! SZOK. Ja raczej w większości nie spotkałam ludzi, którzy z US by się wywyższali. Przypadki się zdarzają, ale takie bufony, bufonki są też u Nas !
 
Brakuje nam unitarki, takiego przeczołgania i wpojenia zasad hierarchii dowodzenia i szacunku do munduru... pod tym względem daleko nam do prawdziwej mundurówki... kurde przełożeni cywile... cyrk... niżej ministra żaden przełożony w formacji nie powinien być cywilem...
Święte słowa mówię to jako młody świeżak
 
Back
Do góry