• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Premia III kwartał 2019

@FC_celnik tylko w IAS Rzeszów premie są raz na pół roku. I nie ma takich mocnych, którzy potrafiliby wpłynąć na Dyrektora, żeby zechciał zmienić zdanie.
 
Dlatego tak ważna jest informacja. Można dowiedzieć się o różnych ciekawych rzeczach i wyrobić sobie zdanie, czy traktują nas jak partnerów, czy jak bezrozumne bydło.
 
@FC_celnik tylko w IAS Rzeszów premie są raz na pół roku. I nie ma takich mocnych, którzy potrafiliby wpłynąć na Dyrektora, żeby zechciał zmienić zdanie.
No tak, ale 4 kwartały po 494 brutto to 1616 netto za cały rok. A u Was mimo wszystko godniej - bo za II półrocze 2018 chyba z 10 K - średnio. Ja mogę otrzymywać w tej wysokości tylko 2 razy w roku. Nie ma problemu.
 
Mały nie rób z siebie takiego dziada, 99% twoich postów dotyczy podwyżek lub premii, co mnie obchodzi czy Ty dostajesz 100, 200 zł czy 5 tyś premii i ile zarabiasz mam to w czterech literach, tak samo jak premie i zarobki wszystkich skarbowców i innej maści urzędników. Dla czego mam się przejmować, że skarbowiec dostał więcej lub mniej ode mnie przecież to inna grupa zawodowa. Jedyne co mnie dziwi to to, że w każdym województwie są różne premie dla funkcjonariuszy ale to chyba wynika z tego burdelu jaki jest w kasie. A tak na marginesie to wy skarbowcy powinniście nas po nogach całować bo gdyby nie Służba Celna to guzik byście dostali a nie podwyżki.
 
400 netto w Warszawie ????!!! Niech nawet nie próbują mi takiego ochłapu przelewać, bo zwrócę kwotę z odpowiednim komentarzem. Nie po to codziennie narażamy życie i zdrowie, żeby pozwolić sobie na takie traktowanie. Zasługujemy na szacunek, a wyrazem tego powinno być godziwe uposażenie!
 
Kwoty żenujące. Współczuję. Ale może Izbę z Warszawy przeniosą np. do Pcimia i to załatwi problem. A i wdzięczność będzie lokalnej społeczności, bo i Pcim miejsca pracy zyska...
 
400 netto w Warszawie ????!!! Niech nawet nie próbują mi takiego ochłapu przelewać, bo zwrócę kwotę z odpowiednim komentarzem. Nie po to codziennie narażamy życie i zdrowie, żeby pozwolić sobie na takie traktowanie. Zasługujemy na szacunek, a wyrazem tego powinno być godziwe uposażenie!
Masz rację, to jest Farsa!!!
 
Masz rację, to jest Farsa!!!

Kiedy, ktoś z ZZ poruszy w końcu kwestię, że nas "wydymali" tymi tegorocznymi podwyżkami. Bilans widać w nagrodach... Zresztą, ja niebawem odchodzę stąd, ale Was mi szkoda. Pełni tu służbę wielu mądrych i doświadczonych ludzi.

Czy ZZ będzie interweniowal? Sławku?
 
400 netto w Warszawie ????!!! Niech nawet nie próbują mi takiego ochłapu przelewać, bo zwrócę kwotę z odpowiednim komentarzem. Nie po to codziennie narażamy życie i zdrowie, żeby pozwolić sobie na takie traktowanie. Zasługujemy na szacunek, a wyrazem tego powinno być godziwe uposażenie!
Ja kiedyś im zwróciłem jakieś obraźliwe 3 zl, mieli problem co z tym zrobić :) Byłaby to całkiem dolegliwa forma protestu :) Każdy funk z Mazowsza, oburzony wysokością nagrody [zawsze najniższe w Polsce], zwraca kwotę np. 2 zł. To nie są pieniądze izby, do mnie osobiście gł. księgowa dzwoniła co ona ma zrobić. Zatem, wydajemy dyspozycję pisemną wpłaty, koniecznie gotówkowej, na jakieś różne akcje itp. I tak do skutku, póki dias nie zacznie mazowieckich funkcjonariuszy traktować jak ludzi.
 
Ostatnia edycja:
Ja kiedyś im zwróciłem jakieś obraźliwe 3 zl, mieli problem co z tym zrobić Byłaby to całkiem dolegliwa forma protestu Każdy funk z Mazowsza, oburzony wysokością nagrody [zawsze najniższe w Polsce], zwraca kwotę np. 2 zł. To nie są pieniądze izby, do mnie osobiście gł. księgowa dzwoniła co ona ma zrobić. Zatem wydajemy dyspozycję pisemną wpłaty, koniecznie gotówkowej, na jakieś różne akcje itp. I tak do skutku póki dias nie zacznie mazowieckich funkcjonariuszy traktować jak ludzi.

DOBRE !!

Proponuję jednak bardziej znaczącą i "upierdliwą" kwotę, w wysokości 1,11 zeta ...

 
Mam powody, by twierdzić, że 1,11 jest lepsze, ale tu przecież chodzi o sam fakt ...
Tak, tak a Panie z księgowości które przygotowują Wam pensje do wypłaty i zaświadczenia dla celów emerytalnych nie beda nic innego robiły jak księgowały te pieniądze. I komu zrobicie na złość?
 
Back
Do góry