• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

,,Pożegnania'' odchodzących na emerytury - ŻENADA

A ja mam pytanie.
Jaki jest temat wątku?
To są jałowe dyskusje i trochę nie na miejscu. Wszyscy mają jakieś poglądy polityczne ale to nie jest miejsce na ich roztrząsanie. Wśród nas są wyborcy różnych opcji i wszystkie te opcje bez wyjątku dbają tylko o dostęp do koryta, wszyscy stosują/stosowali brudne chwyty. Taka jest prawda. Jest takie przysłowie, że ludzie nie powinni widzieć jak się robi politykę i kiełbasę. Kiełbasa wyborcza to odrębny temat. Każdy ma prawo ocenić co jest kiełbasą wyborczą i czy jest skłonny się sprzedać za określoną ilość srebrników
 
A ja mam pytanie.
Jaki jest temat wątku?
To są jałowe dyskusje i trochę nie na miejscu. Wszyscy mają jakieś poglądy polityczne ale to nie jest miejsce na ich roztrząsanie. Wśród nas są wyborcy różnych opcji i wszystkie te opcje bez wyjątku dbają tylko o dostęp do koryta, wszyscy stosują/stosowali brudne chwyty. Taka jest prawda. Jest takie przysłowie, że ludzie nie powinni widzieć jak się robi politykę i kiełbasę. Kiełbasa wyborcza to odrębny temat. Każdy ma prawo ocenić co jest kiełbasą wyborczą i czy jest skłonny się sprzedać za określoną ilość srebrników
Takie małe podsumowanie odejść i pożegnań - sorry taki mamy klimato_O :sleep:, po porostu NIE MA na postaw się;)
p.s. oby ta kiełbasa czkawką się nie odbiła ( w zasadzie to już się odbija):devilish:
 
Słowa człowieka który powinien zawisnąć za to co zrobił są dla ciebie wskazówkami?
...
o_O
Hmm ... Ty powiesiłbyś kogoś, darzonego szacunkiem zarówno przez zwykłych, prostych ludzi, jak i uznane
powszechnie znakomitości (nie mylić z celebrytami), którego imieniem nazywa się np. ulice ?! Ciekawe!

Notabene - opisałem pierwsze skojarzenie w kontekście umieszczonej treści, ani słowem nie wspomniawszy
o jego kierunku i roli w kształtowaniu osobowości. Nie warto snuć przypuszczeń o twej mentalności czy też
pochodzeniu twych "idei" - każdy rozum ma! Na swój sposób ...


...
Jeśli ktoś nazywa podnoszenie standardu życia Polaków łapówką wyborczą to na zdrowie,brednie i brak wyobrażni.Ciekawa też powyższa logika ,jak emeryt płacił podatki bez 13 to dobrze jak dostał 13 to go na resztę podatku orżnęli.
🤪
Nie interesuje mnie - co i w jaki sposób ktoś nazywa, jeżeli czyni to w kontekście politycznym!

Tu akurat mogę zacytować czyjeś słowa (Andrzeja Sapkowskiego) o politykach, które są potwierdzeniem
moich wielokrotnych wypowiedzi, więc tym razem możesz stwierdzić, że umieszczam "wskazówkę":


Lepiej przestawać z k*rwami, bo k*rwy mają chociaż jakiś swój honor i jakieś zasady ...
 
Słowa człowieka który powinien zawisnąć za to co zrobił są dla ciebie wskazówkami?
Jeśli ktoś nazywa podnoszenie standardu życia Polaków łapówką wyborczą to na zdrowie,brednie i brak wyobrażni.Ciekawa też powyższa logika ,jak emeryt płacił podatki bez 13 to dobrze jak dostał 13 to go na resztę podatku orżnęli.
IMG-20210410-WA0016.jpg
 
Ostatnia edycja:
o_O
Hmm ... Ty powiesiłbyś kogoś, darzonego szacunkiem zarówno przez zwykłych, prostych ludzi, jak i uznane
powszechnie znakomitości (nie mylić z celebrytami), którego imieniem nazywa się np. ulice ?! Ciekawe!

Notabene - opisałem pierwsze skojarzenie w kontekście umieszczonej treści, ani słowem nie wspomniawszy
o jego kierunku i roli w kształtowaniu osobowości. Nie warto snuć przypuszczeń o twej mentalności czy też
pochodzeniu twych "idei" - każdy rozum ma! Na swój sposób ...



🤪
Nie interesuje mnie - co i w jaki sposób ktoś nazywa, jeżeli czyni to w kontekście politycznym!

Tu akurat mogę zacytować czyjeś słowa (Andrzeja Sapkowskiego) o politykach, które są potwierdzeniem
moich wielokrotnych wypowiedzi, więc tym razem możesz stwierdzić, że umieszczam "wskazówkę":


Lepiej przestawać z k*rwami, bo k*rwy mają chociaż jakiś swój honor i jakieś zasady ...
Uznane osobowości i prości ludzie szanują człowieka który zlikwidował demokrację w Polsce ustanawiając dyktaturę wojskową, to tak jakby donald albo jarek ogłosili się w swoim czasie ludwikiem 14 rozwiązali sejm zlikwidowali wybory wojsko(ich) na ulicę i koniec kropka tu.
 
Uznane osobowości i prości ludzie szanują człowieka który zlikwidował demokrację w Polsce ustanawiając dyktaturę wojskową, to tak jakby donald albo jarek ogłosili się w swoim czasie ludwikiem 14 rozwiązali sejm zlikwidowali wybory wojsko(ich) na ulicę i koniec kropka tu.
Trochę (?) za mało wiedzy na temat okoliczności tamtych zdarzeń. Ale tak niedawno "sejm" podzielił środki przeznaczone dla KAS w imię składki
narodowej ( 65 mln, ba 75 mln szczepionek) ...o pocztówkach to nie będę nawet pisał , demokracja w czystej formie:unsure:
 
Uznane osobowości i prości ludzie szanują człowieka który zlikwidował demokrację w Polsce ustanawiając dyktaturę wojskową, to tak jakby donald albo jarek ogłosili się w swoim czasie ludwikiem 14 rozwiązali sejm zlikwidowali wybory wojsko(ich) na ulicę i koniec kropka tu.
🤐
Zwróć uwagę na to, że powyżej, pomimo całkowicie odmiennej interpretacji historii, w żadnym stopniu
nie oceniam twoich poglądów, pisząc o nich: "ciekawe" - co najwyżej sugerując tym ich przemyślenie.

Pozwolę sobie jednak ocenić twój, cytowany tu, przykład (nie ciebie!). Zestawienie akurat właśnie tych
współczesnych polityków - w jedynym zdaniu i kontekście czynu wspomnianego na jego początku, to
o ile (raczej) nie prowokacja, to z pewnością wyjątkowo "niebezpieczne" odniesienie o dość wyraźnie
nieprzemyślanej intencji, bliskiej wręcz konfabulacji ...
 
Widzę, że ludzie mają krótką pamięć. Może zabrać im podwyżki i inne otrzymane bonusy, a w nagrodę przenieść w czasy lepszego minionego bytu. Taki wehikuł czasu by się przydał w celu przypomnienia jak wtedy płakano nad nikczemnym bytem i losem.
 
Back
Do góry