• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Postępowanie kwalifikacyjne do służby w Służbie Celno-Skarbowej z dnia 31.07.2020

Status
Zamknięty.
Ponieważ za dużo osób odpadało na testach z wiedzy i na sprawnosciowce. No i covid. Tak informował funkcjonariusz prowadzący testy psychologiczne. Można powiedzieć że dają szansę.
 
A wiesz co z tymi testami wiedzy i fizycznymi? będą jeśli się przejdzie psychologa ?
Jak można odpaść na testach sprawnościowych??? Przecież tam są normy tak niskie, że śmiech na sali.
Chyba że się zrobili tacy cwani, że chcą zrobić Zakład Pracy Chronionej i zatrudniać niepełnosprawnych. To by było logiczne - zeszli by z kosztów. 😬
 
Ostatnia edycja:
Jak można odpaść na testach sprawnościowych??? Przecież tam są normy tak niskie, że śmiech na sali.
Chyba że się zrobili tacy cwani, że chcą zrobić Zakład Pracy Chronionej i zatrudniać niepełnosprawnych. To by było logiczne - zeszli by z kosztów. 😬
Bardzo dużo osób ma odejść więc pewnie chcą jak najszybciej zapełnić braki, a ze sytuacja nie pozwala na pare etapow to jak dla mnie super ze odpuścili te dwa. Pójdzie szybciej choć nie koniecznie będzie łatwiej.,bo mogą na rozmowie kwalifikacyjnej podnieść poziom. Zobaczymy jak to będzie wyglądać 😁 ogólnie siema wszystkim z tego naboru!
 
Bardzo dużo osób ma odejść więc pewnie chcą jak najszybciej zapełnić braki, a ze sytuacja nie pozwala na pare etapow to jak dla mnie super ze odpuścili te dwa. Pójdzie szybciej choć nie koniecznie będzie łatwiej.,bo mogą na rozmowie kwalifikacyjnej podnieść poziom. Zobaczymy jak to będzie wyglądać 😁 ogólnie siema wszystkim z tego naboru!
Bardzo dużo osób ma odejść więc pewnie chcą jak najszybciej zapełnić braki, a ze sytuacja nie pozwala na pare etapow to jak dla mnie super ze odpuścili te dwa. Pójdzie szybciej choć nie koniecznie będzie łatwiej.,bo mogą na rozmowie kwalifikacyjnej podnieść poziom. Zobaczymy jak to będzie wyglądać 😁 ogólnie siema wszystkim z tego naboru!
🤣🤣🤣 ale mnie zabawiłas/es
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry