Postępowanie kwalifikacyjne do służby w Służbie Celno-Skarbowej z dnia 31.07.2020

Status
Zamknięty.

KSOLTx

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,
Czy ktoś już dostał jakąś informacje dot. tego naboru?;-) albo ogólnie z lipca :)
pozdrawiam ;-)

tomas87

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Egzamin dla kilkuset osób (pewnie około 1000) musi odbyć się jednocześnie w jednym miejscu dla wszystkich, którzy zostali zakwalifikowani. Ostatnie egzaminy odbywały się w jednej ze szkół. W obecnej sytuacji epidemiologicznej to raczej nie możliwe. Ruszy pewnie mniej więcej wtedy kiedy dzieciaki wrócą do szkół albo będzie rządowe pozwolenie na spotkania w zamkniętych pomieszczeniach w gronie około 30 osób (tyle mniej więcej osób mieści się w salach lekcyjnych) - w optymistycznej wersji gdzieś tak w połowie stycznia.

Ostatnia edycja:

jaskolka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Ogłoszenie naboru w lipcu a Wy w grudniu już chcielibyście wiedzieć na czym stoicie???😀😃😄 Ludzie z listopada 2019 roku dopiero zaczęli przychodzić do służby.

Diana132231

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Póki co narazie trzeba uzbroić się w cierpliwość i poprostu czekać aż skończy się wcześniejszy nabór

kasia_789

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Dzis na stronie KAS pojawiła się informacja o kolejnym etapie tzn. testu psychologicznego czy ktoś z was dostał informacje na maila ze ma pojawić się na tym etapie???

Gochasamoha

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
7
Dzis na stronie KAS pojawiła się informacja o kolejnym etapie tzn. testu psychologicznego czy ktoś z was dostał informacje na maila ze ma pojawić się na tym etapie???
To chyba jakas pomyłka, przecież nie było jeszcze nawet 1szego etapu....no chyba ze coś juz ruszyło a ja nie dostałam żadnego emaila

Diana132231

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
No właśnie ja też się trochę zdziwiłam że nie było wcześniejszych etapów

Lepkavy

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Kto po testach psychologicznych z dzisiejszego dnia w Przemyślu?

Gochasamoha

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
7
Czy jest tu ktoś, kto w ogóle dostał np. Potwierdzenie ze jego dokumenty zostały przyjęte i będzie prowadzone postępowanie? Albo właśnie ktoś kto był teraz na teście psychologicznym?

kamkam

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Dostałam dziś mail.Test psychologiczny 5 luty.
Czy ktoś już miał test, i mógłby napisać na jakiej zasadzie to się odbywało?

Ostatnia edycja:

Gochasamoha

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
7
Dostałam dziś mail.Test psychologiczny 5 luty.
Czy ktoś już miał test, i mógłby napisać na jakiej zasadzie to się odbywało?
Sa tablice ravena i test osobowości odp. Na zasadzie tak. Nie. A ze tak zapytam na jaką literkę zaczyna sie twoje nazwisko... Bo dużo znajomych czeka na jakas wiadomość i tak próbujemy zrozumieć na jakiej zasadzie wysylaja terminy

kamkam

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Sa tablice ravena i test osobowości odp. Na zasadzie tak. Nie. A ze tak zapytam na jaką literkę zaczyna sie twoje nazwisko... Bo dużo znajomych czeka na jakas wiadomość i tak próbujemy zrozumieć na jakiej zasadzie wysylaja terminy
początek alfabetu D

kamkam

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
A wiesz co z tymi testami wiedzy i fizycznymi? będą jeśli się przejdzie psychologa ?

Status
Zamknięty.
Do góry