• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Porozumienie NSZZ solidarność z Szefem KAS

Witam... pomysł z pagonami nie nowy... ale? W tej Naszej sytuacji można przecież to zrobić. A może wysłać te pagony do... Pierwszej Damy? Wiem, jest trochę wycofana... Ale pomimo tego wydaje mi się, że ma jednak... "kręgosłup" pzdr :cool:
 
Witam... pomysł z pagonami nie nowy... ale? W tej Naszej sytuacji można przecież to zrobić. A może wysłać te pagony do... Pierwszej Damy? Wiem, jest trochę wycofana... Ale pomimo tego wydaje mi się, że ma jednak... "kręgosłup" pzdr :cool:


Lepiej wysłać pagony do Broszki z podziekowaniami za kas i pochylenie się nad projektem obywatelskim, a sorty spalić pod izbami o tej samej godzinie w całym kraju . Ew. czapki jeszcze do Żyrandola, tez w podzięce, tyle że trzeba to skoordynowac.
 
Hmmm... może nie ma co tak Naszymi mundurami... "pomiatać". Pomimo wszystko, nie chciałbym profanować ich wysyłając do... broszki. Ale może wspólnie coś wymyślimy. Żyrandol zaś jest za... miałki, aby zasłużyć chociażby... na dotykanie munduru. Ale... to moja opinia. pzdr:cool:
 
Lepiej wysłać pagony do Broszki z podziekowaniami za kas i pochylenie się nad projektem obywatelskim, a sorty spalić pod izbami o tej samej godzinie w całym kraju . Ew. czapki jeszcze do Żyrandola, tez w podzięce, tyle że trzeba to skoordynowac.

Będzie kara za zanieczyszczanie środowiska - ale j***ć jak odchodzić to z hukiem.
 
A weźcie mnie wszyscy pocałujcie w d*pe z takimi pomysłami.
Każdy, kto chciałby tak postąpić ze swoim mundurem, nie jest go godzien!
I proszę mi tu nie wyjeżdżać o nadmiernej egzaltacji. Za dużo w życiu poświęciłem służbie i mundurowi,
bym teraz, po zdarciu go ze mnie, miał go za szmatę. Być może nie ubiorę go więcej, ale wybijcie sobie
z głowy, bym dał go choćby tknąć parszywcom, albo samemu spalić!
 
panie ludwiński, właśnie zasłużyłeś na beczkę ze smołą i pierze, o innych zaszczytach nie wspominając.

2841798-podpisanie-porozumienia-w-sprawie-657-323.jpg


http://podatki.gazetaprawna.pl/arty...arnoscia-reforma-administracji-skarbowej.html

Tymczasem "skarbowe dzieci" u siebie piszą peany pochwalne na cześć ich zbawcy.

uscisk-reki-i-koszulka-lidera-wilq.jpg
 
Francis i pozostali, nie wrzucajcie wszystkich proszę do jednego worka.
Piszą tutaj na forum Pracownicy US, że tam są natychmiast wycinane posty co bardziej krytyczne. Może dlatego tak to wygląda? Nie wiem. A Ty skąd wiesz? Nie wiesz jak jest, nie oceniaj na podstawie pozorów
Krzywdzisz w ten sposób Pracowników skarbowości jako ogół środowiska.

"Nie osądzajcie według pozorów, lecz wydawajcie sprawiedliwy wyrok" J 7,24
 
Tymczasem "skarbowe dzieci" u siebie piszą peany pochwalne na cześć ich zbawcy.

Pokaż załącznik: 4624

No i dorzucają do tego przykurzone żarciki i "mniażdżącą" krytykę poprzedniej ekipy, coby podkreślic, jakże teraz jest cudownie;
http://www.skarbowcy.pl/blaster/forum/viewtopic.php?f=21&t=778&p=153956#p153956

W zasadzie temat reformy zszedł u nich na plan dalszy :rolleyes:
tym się bowiem zajmują;
http://www.skarbowcy.pl/blaster/forum/viewtopic.php?f=21&t=3402&p=153957#p153957

WIEWIÓRKĄ :D
 
Sławek nie gniewaj się ale skarbowcy i my to dwa różne światy dwie inne mentalności i nigdy nie będziemy ich poważać. Oni nigdy nie stanęli przeciwko kasom a to ich forum to masakra. Np. potrafią napisać kilkadziesiąt postów na temat czy Wałęsa był Bolkiem czy nie, czym mnie po prostu rozwalają bo tak na prawdę co mnie to obchodzi czy Wałęsa był Bolkiem Lolkiem czy Tosią. To są dwa różne światy a najgorsze jest to że ktoś na siłę wbrew logice usiłuje te dwa światy łączyć. Każdy z nas wie że to głupota.
 
A może skreślić do PDS-a tego po środku kilka słów i wytłuścić do czego jest powołana S i komu, oraz czemu ma służyć?

Ze strony S:

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” jest obecnie największym w Polsce związkiem zawodowym. Zorganizowani w naszym Związku pracownicy różnych zawodów, razem walczą o lepsze warunki pracy i wyższe płace.

Pracownicy, którzy się organizują mogą wspólnie wynegocjować lepsze układy zbiorowe pracy, uczciwsze traktowanie czy wyższe płace. Razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe:

rzadziej naruszane są prawa pracowników,
rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń.

Organizowanie się i wspólne działanie na rzecz lepszych warunków pracy i płac to jedyny sposób na pracodawców, którzy mając przewagę nad pracownikami, często jej nadużywają.
 
Kasiarz, memy to bdb pomysł. Pośmiejemy się trochę, ale nie powinno być nam do śmiechu. Sprawa jest poważna i jeśli znajdę czas to zachowanie NSZZ Solidarność wbrew ustawie o ZZ i swojemu Statutowi wypadałoby zgłosić do wszystkich międzynarodowych Federacji ZZ w Europie, także do RDS w Polsce i do Prezydenta, który powołał RDS

Stafan 123.
Forum, o którym piszesz, to jest forum RSK NSZZ Solidarność. Nie ma zatem uzasadnienia ocena środowiska zawodowego US czy byłego UKS na podstawie treści z tego forum o Bolku czy wiewiórkach.
To jest polityka NSZZ Solidarność.
Władza musi mieć jeden Związek Zawodowy, którym będzie się zasłaniać. Najlepiej duży. Za komuny też tak było.
Pamiętam moje początki w cle. Dyrektorzy zakładali wtedy Związki Zawodowe. Wiele z nich wciąż działa. Pracodawca, Minister, Rząd musi mieć Związek, który będzie wykorzystywał jak przyjdzie taka potrzeba.
To jest to co najbardziej uderza i osłabia ruch związkowy w Polsce.
Poprzedni Rząd tego nie rozumiał i poległ.

Zobaczycie, że na Komisji 8 marca władza będzie posługiwać się Solidarnością, tym porozumieniem. Kto wie, może znowu także związkowcami awansowanymi do MF, jako ekspertami MF :)
 
Sławek korzystając z okazji, że jesteś mam do Ciebie trzy pytania.
Czy dzieje się coś z naszymi emeryturami?
Czy funkcjonariusze Służby Celnej w momencie likwidacji służby nie powinni dostać świadectwa służby wszyscy.
Czy wiesz jak to jest przy przechodzeniu np. z policji do SG, czy funkcjonariusz dostaje świadectwo z poprzedniej służby czy jest to uregulowane w inny sposób a świadectwo służby dostaje dopiero przy przejściu do cywila?
 
ale ja wiem. napisałem coś tam kiedyś i natychmiast zostało to wywalone. taka to komunistyczna demokracja padalca ludw.

Francis i pozostali, nie wrzucajcie wszystkich proszę do jednego worka.
Piszą tutaj na forum Pracownicy US, że tam są natychmiast wycinane posty co bardziej krytyczne. Może dlatego tak to wygląda? Nie wiem. A Ty skąd wiesz? Nie wiesz jak jest, nie oceniaj na podstawie pozorów
Krzywdzisz w ten sposób Pracowników skarbowości jako ogół środowiska.

"Nie osądzajcie według pozorów, lecz wydawajcie sprawiedliwy wyrok" J 7,24
 
ale ja wiem. napisałem coś tam kiedyś i natychmiast zostało to wywalone. taka to komunistyczna demokracja padalca ludw.

Można za to bardzo się chwalić (samego siebie) za podpisane porozumienie, a niezadowolonym i kręcącym nosem udzielić z uśmiechem Zwycięscy dobrej rady , cyt:
"...moim zdaniem - wiązanie przyszłości z pracą w administracji publicznej, to błąd podstawowy - lepiej juz było... ".

Koniec cytatu . Powyższe napisał "inspektor" (czyli Tow. Ludwiński w swej własnej osobie )
PS żeby nie było, że zmyślam;
http://www.skarbowcy.pl/blaster/extarticle.php?show=article&article_id=25227
:p
 
Back
Do góry