• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Palenie w biurze

N

Nie zarejestrowany

Gość
Jestem petentką. Z wiadomych celów nie zarejestrowałam się... no więc:
Z tego co wiem palenie papierosów w miejscach publicznych jest zabronione.
Więc donoszę uprzejmie że w Urzędzie w Skierniewicach odbywa się palenie na całego.
Osobiście już tam nie chodzę lecz wysyłam pracownika w drodze losowania w celu załatwienia spraw( bo nikt nie chce wędzony) .
Do tego dochodzi straszny odór... wiadomo jak ktoś nie pali to odczucia są straszne.
Czy w innych urzędach jest tak samo?
 
To prawda

Więc donoszę uprzejmie że w Urzędzie w Skierniewicach odbywa się palenie na całego.
Osobiście już tam nie chodzę lecz wysyłam pracownika w drodze losowania w celu załatwienia spraw( bo nikt nie chce wędzony) .
Do tego dochodzi straszny odór... wiadomo jak ktoś nie pali to odczucia są straszne.

Z tego co wiem pali tylko p.kierownik, reszta pracownikow jest przeciwna paleniu i walczy o nie palenie w biurze - ale tę walkę przegrywa!! Tym bardziej, iż o całej sprawie wie naczlnik, i co... a gucio... ma to gdzieś bo nie jemu pod nosem dymi!!
 
Ja bym kierownikowi zgasił peta na czole a popielniczkę wysypałbym mu na głowę,oczywiście bez świadków.Wyrwijcie chwasta!
 
Jestem petentką. Z wiadomych celów nie zarejestrowałam się... no więc:
Z tego co wiem palenie papierosów w miejscach publicznych jest zabronione.
Więc donoszę uprzejmie że w Urzędzie w Skierniewicach odbywa się palenie na całego.
Osobiście już tam nie chodzę lecz wysyłam pracownika w drodze losowania w celu załatwienia spraw( bo nikt nie chce wędzony) .
Do tego dochodzi straszny odór... wiadomo jak ktoś nie pali to odczucia są straszne.
Czy w innych urzędach jest tak samo?




nie, ty nie jesteś petentem... ty jesteś zwykłym konfidentem pracującym w naszym urzędzie. podpierd.....ka!
 
Ja bym tam wysłal smutnych panow, ktorzy w asyscie kamer telewizyjnych dokonali by zatrzymania osob za to odpowiedzialnych :)
 
Nie chciałam pisać w tym temacie... ale:
1. Ze względu na szacunek dla pozostałych pracowników, petentów nie powinno się palić w biurze.
2. Obowiązuje zakaz i tyle... trzeba przestrzegać.
3. Co by było gdyby pracownik lub petent palił a kierownik nie? Było by OK?
4. Czy wam by było, czy jest przyjemnie wchodzić do napalonego pomieszczenia załatwiać sprawę?
Zastanówcie się...
 
Nie chciałam pisać w tym temacie... ale:
1. Ze względu na szacunek dla pozostałych pracowników, petentów nie powinno się palić w biurze.
2. Obowiązuje zakaz i tyle... trzeba przestrzegać.
3. Co by było gdyby pracownik lub petent palił a kierownik nie? Było by OK?
4. Czy wam by było, czy jest przyjemnie wchodzić do napalonego pomieszczenia załatwiać sprawę?
Zastanówcie się...


W pracy wyznaczone są miejsce do palenia i palacze wcale nie muszą zatruwać innych - tym bardziej że kultura osobista tego wymaga!
Jeśli kierwonik ma z tym problem to świadczy to tylko o braku szacunku wobec innych pracowników. Chyba nie muszę przypominać, ze bierne palenie to również ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego.
 
nie macie większych problemów???

Zapewne problemy są takie same jak i wszędzie ... tylko zapewniam Ciebie że Tobie również nie było by do śmiechu jak byś musiał wdychać smród, oraz dziwił się dla czego ubranie pachnie inaczej.
Moim zdaniem nie można tego bagatelizować i min. jest w tym rola P. Naczelnika żeby wymógł na osobach palących (tym bardziej jeżeli chodzi o kierownika - jak wyczytałam), żeby nie palili w pracy, lub palili w miejscach wyznaczonych.
A może... zapalić w pokoju P. Naczelnika ?... lub ... Dyrekcji ? A co tam... fajnie będzie!! :D
 
Z tego co wiem pali tylko p.kierownik, reszta pracownikow jest przeciwna paleniu i walczy o nie palenie w biurze - ale tę walkę przegrywa!! Tym bardziej, iż o całej sprawie wie naczlnik, i co... a gucio... ma to gdzieś bo nie jemu pod nosem dymi!!

Pewnie kierownik postępuje w myśl pięknego polskiego przysłowia cyt. "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"
 
Piotrkowski smród

Pewnie kierownik postępuje w myśl pięknego polskiego przysłowia cyt. "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Kierowniczka akcyzy w UC Piotrków też kocha to stare polskie przysłowie smrodzi kiepskimi papierosami jak lokomotywa!!! mając wszystkich gdzieś.
Mamy nadzieję , że po ostatniej podwyżce bęzie ja stać na lepsze cygarety.
 
Jestem palaczem od ponad 20-u lat i na początku zakaz palenia w pomieszczeniach biurowych mnie , delikatnie mówiąc , denerwował , ale po jakimś czasie zauważyłam , że mniej palę i że można się do tego przyzwyczaić .
Mimo , iż przy mojej bardzo silnej słabej woli ćmić będę zawsze , ale popieram zakaz , który odrobinę ogranicza nałóg i daje normalnie funkcjonować tym biednym biernym palaczom.
 
Back
Do góry