• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Palenie w biurze

Ręce opadają

Jolka nadal jara

Najciekawsze jest to że Główny człowiek zajmujący się BHP o tym wszystkim również wie... i nic nie robi.
Nie wspomnę o przełożonych!!!!!!!!!!!!!!!
Może ... z tego miejsca składać należy wniosek o zapłatę za pracę w warunkach szkodliwych!
Panie Naczelniku
Składam wniosek o zapłatę w warunkach szkodliwych.
Dodatkowo proszę o zwiększenie równoważnika pieniężnego za pranie, bo nijak smrodu po papierosach nie mogę wytępić.
 
Przypadkowo trafiłem na ten temat choć szukałem innych tematów.
Byłem dzisiaj w jednym z tych palących urzędów.
Dziwię się za brak reakcji w tym temacie.
Osobiście nie życzę sobie żeby mnie obsługiwano z petem w zębach.
 
Projekt ustawy wprowadzającej całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych został w środę skierowany ponownie do komisji zdrowia.
"Głównym celem ustawy jest ochrona przed biernym paleniem, bo bierne palenie, choć powoli - to zabija" - mówił sprawozdawca komisji zdrowia Czesław Hoc (PiS). Jak zaznaczył, badania pokazują, że w Polsce rocznie umiera 2000 osób narażonych na bierne wdychanie dymu tytoniowego.
Panie przedstawicielu BHP... co Pan na to?
Weźmie się Pan za to czy nie?
Rękawica została rzucona a Pan NIC!!!!!!!!
 
Czy wszyscy się dobrze czujecie????,podejmujecie temat palenia papierosów, jako coś co szkodzi zdrowiu,nie wątpię, że palenie jest szkodliwe,czy oprócz palenia fajek,nic innego nie jest szkodliwe???/To, że ponad 7 lub 12 godzin siedzicie przed komputerami,jedząc śniadania i obiady bez wychodzenia z pomieszczeń w których pracujecie/notabene nie wietrzonych/ nie odwiedzacie lekarzy celem wykonania profilaktycznych badań,nie chodzicie na spacery,wozicie się tylko samochodami,jadacie chińskie zupki w ramach oszczędności i żywność przerobioną chemicznie,to jest w/g was zdrowe?????.Czy ktoś z was pamięta, kiedy czyszczono klimatyzację w waszym samochodzie i w pomieszczeniach w których pracujecie.????Zacznijcie od zadania sobie takich pytań...
 
Faje

Dobrze się czujemy - na razie, jednak gdy takie wpisy czytamy to samopoczucie może ulec zmianie!! To prawda co wyżej napisano jednak to jeszcze nie powód by do tego wszystkiego wdychać dym tytoniowy!!
 
MF w ramach oszczędności zaleca likwidację zatrzymanych fajek poprzez ich wypalenie przez FC kiedy to tylko możliwe :))
 
Jestem petentką. Z wiadomych celów nie zarejestrowałam się... no więc:
Z tego co wiem palenie papierosów w miejscach publicznych jest zabronione.
Więc donoszę uprzejmie że w Urzędzie w Skierniewicach odbywa się palenie na całego.
Osobiście już tam nie chodzę lecz wysyłam pracownika w drodze losowania w celu załatwienia spraw( bo nikt nie chce wędzony) .
Do tego dochodzi straszny odór... wiadomo jak ktoś nie pali to odczucia są straszne.
Czy w innych urzędach jest tak samo?

skoro palenie tak mocno Pani przeszkadza to wystarczy zwrócić uwagę typowi co innych nie szanuje. Tak ale dotego trzeba mieć odwagę ,a nie pisać po forach bez logowania się wstrętna asekurantka,tchurzliwa donosicielka. Nie szanuję takich eksponatów.
 
skoro palenie tak mocno Pani przeszkadza to wystarczy zwrócić uwagę typowi co innych nie szanuje. Tak ale dotego trzeba mieć odwagę ,a nie pisać po forach bez logowania się wstrętna asekurantka, tchurzliwa donosicielka. Nie szanuję takich eksponatów.

Pytanie:
Dla czego Ty się nie zarejestrowałeś/aś ? A wypowiadasz się na forach ?
 
chamstwo ...

Palenie w miejscach, gdzie palić się nie powinno jest zwykłym chamstwem ... a osoba, która nie szanuje innych i ostentacyjnie pali to zwyczajny prymityw ... Jeśli dodamy, że to kierownik z więc także oficer, to nie pozostaje nic innego jak tylko załamać ręce nad takim indywiduum ... Jeżeli takie zjawisko ( palenie w biurze i ta osoba ) jest tolerowane, to źle świadczy również o całym otoczeniu tego zjawiska ... zastraszone, naiwne, mobingowane, niedouczone, niedoinformowane etc.
 
Zakaz palenia: Dymek już tylko we własnym ogródku? ... we własnym ogródku ;)
Trochę czasu minęło... i nic się nie zmienia... co na to Naczelnik ?
Sam pali ;p
 
Jezeli ktos pali to nie zrozumie osoby nie palącej. Przebywanie w zadymionym pomieszczeniu jest rzeczywiscie uciążliwe.
 
Back
Do góry