• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odejście ze służby.

Niech ci się nie śni że trawa po drugiej stronie płotu jest bardziej zielona,możesz tego kiedyś gorzko żałować,rówieśnicy z cła będą już na emeryturach czy rentach dużo lepszych niż zus a ty będziesz miał jeszcze 15 lat do mety,stała pewna robota za niezłe pieniądze,nie daj się wydymać,chwyć się za jaja i do boju.
:ROFLMAO:
 
Macie napisane wprost że nie płacicie za szkolenie na które skierowało was KAS czyli w domyśle pracodawca... Z mundurem chyba jest tak że placi się za wykorzystane w danym roku w którym się odchodzi punkty, ale wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się myle
Czyli że jak w roku 2020 nic nie zamówiłem a odejdę we Wrześniu to nic nie zapłacę ? A te punkty które dostałem w 2019 mogę spokojnie wykorzystać ?
 
Chyba jednak nie. Amortyzacja sortów jest liczona, jako ściśle określony czas od momentu ich pobrania.

Tak było kiedyś jak np. Pobierałeś komplet całoroczny to amortyzowali go na 3 lata

Teraz wyliczyli ile czego potrzebujesz przez 3 lata, policzyli ile na to trzeba punktów i sumę podzielili na 3 lata

Teraz pula pkt jest roczna i nic nie przenosi się na kolejny rok do spłaty

Swoją drogą skandalem jest, że wiele składników wyceniono nawet o 70% drożej niż pierwotnie, a punktów naliczanych rocznie nie przybyło

Na te same składniki trzeba wydać dużo więcej pkt, a dostaje się ich tyle samo

Wiadomo więc że zamówić można dużo mniej...
 
W Rzepinie szyjemy indywidualne kreacje z najstaranniej wyselekcjonowanego materiału pod okiem znanych projektantów i kreatorów mody z całego świata, dlatego nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem i szacunkiem wśród użytkowników. Każdy składnik ubioru jest inny, dlatego przyszli użytkownicy nauczyli się czekać na swoje mundury, bo wiedzą, że dostaną najbardziej wartościowy produkt na rynku.
 
W Rzepinie szyjemy indywidualne kreacje z najstaranniej wyselekcjonowanego materiału pod okiem znanych projektantów i kreatorów mody z całego świata, dlatego nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem i szacunkiem wśród użytkowników. Każdy składnik ubioru jest inny, dlatego przyszli użytkownicy nauczyli się czekać na swoje mundury, bo wiedzą, że dostaną najbardziej wartościowy produkt na rynku.

Wśród tych światowych kreatorów dominują projektanci z Kambodży i Wietnamu...
 
Z tym oddawaniem pieniędzy to jest różnie, chyba w zależności od izby. U mnie odchodził niedawno kolega ze służby to nie musiał nic płacić ani za pobrane mundury (chodzone nieco ponad rok), ani za podyplomówkę (opłaconą przez służbę).
 
Back
Do góry