• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Obowiązkowe szczepienia dla mundurowych

Wschodnia Tamożnia

Użytkownik
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
26

Na wiosnę szykują się ciekawe czasy...
 
jak rozumiem jest obowiązek szczepienia do końca lutego. Od 1 marca trzeba już mieć. Jedną dawką. Kolejki na szczepienie są takie, że można się zarejestrować na za kilka dni. Czyli technicznie jest możliwe wprowadzenie obowiązku na już. Nikt nie wie co będzie do końca lutego, czy nadal będzie konieczność szczepień, czy może epidemia przygaśnie a ilość dobrowolnych szczepień w społeczeństwie będzie wystarczająca, bo przecież 100% nigdy nie osiągniemy i wprowadzanie obowiązków dla części społeczeństwa nic nie zmieni. Dlatego większość niechętnych poczeka ze szczepieniem do lutego i będzie obserwować sytuację, może zniosą obowiązek. Z tego wynika, że albo teraz nie ma konieczności wprowadzania obowiązku szczepienia albo robi się to w ewidentnie głupi sposób czyli pozoruje działania. Dla mnie to pozoracja działań i zniosą obowiązek.
 
jak rozumiem jest obowiązek szczepienia do końca lutego. Od 1 marca trzeba już mieć. Jedną dawką. Kolejki na szczepienie są takie, że można się zarejestrować na za kilka dni. Czyli technicznie jest możliwe wprowadzenie obowiązku na już. Nikt nie wie co będzie do końca lutego, czy nadal będzie konieczność szczepień, czy może epidemia przygaśnie a ilość dobrowolnych szczepień w społeczeństwie będzie wystarczająca, bo przecież 100% nigdy nie osiągniemy i wprowadzanie obowiązków dla części społeczeństwa nic nie zmieni. Dlatego większość niechętnych poczeka ze szczepieniem do lutego i będzie obserwować sytuację, może zniosą obowiązek. Z tego wynika, że albo teraz nie ma konieczności wprowadzania obowiązku szczepienia albo robi się to w ewidentnie głupi sposób czyli pozoruje działania. Dla mnie to pozoracja działań i zniosą obowiązek.
Oczywiście, że to są działania pozorowane, wręcz marionetkowe, z omijaniem wiadomego elektoratu 😠 Koszty będę ogromne niestety w ludzkich utraconych życiach ☹️
 
dajcie spokój tym planom. teraz tygodniowe zapowiedzi są nieaktualne, a już rysowanie strachów na marzec to czysta polityka.
na dzisiaj potrzeba tak zapowiedzieć i tyle. socjotechnika zarządzania sterowanym kryzysem chikiego pochodzenia.
świstak to w miarę dobrze ujął.
robienie ludziom wody z mózgu, ale że elity urzędnicze w tym się gubią to zaskoczenie :sleep:

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Jak podwyżki to tylko mundurowi z MSWiA, a jak obowiązki to wszyscy, również funki SCS. Niech ten Wiejski burdel się pier**li.
I wypieprzcie z Ordynacji podatkowej art. 121 § 1, bo ta mafijna instytucja nigdy nie będzie budzić zaufania :mad:
I tu pies pogrzebany, jak nam dać to ni ma bo przecież nie podlegamy ale jeżeli chodzi o nałożenie restrykcji to idziemy jak jeden pies - bo w końcu „mundurówka”
Niech nasze Ministerstwo Fajansu sie zdecyduje
 
Ostatnia edycja:
Tak jak napisał Bosak na twitterze, jest to ewidentne gotowanie żaby - dzisiaj medycy, nauczyciele i mundurowi, a jutro całe społeczeństwo i dzieci żeby było weselej. Wskazuje to tylko, że realizują jakiś z góry założony plan, pytanie tylko czyj i dla kogo?
 
Niech sobie ten obowiązek wsadzą gdzieś! Nawet gdy dalej będzie to aktualne dnia 28 lutego to ja i tak nie mam zamiaru się szczepić! Jeśli będzie trzeba pójdę z tym do sądu i zobaczymy. A jednak i tak wydaje mi się jak przedmówcom, że straszą i tym strachem chcą zmusić kolejne kilka tysięcy osób do szczepień i obserwują co się wydarzy...
 
Nie sie nie wydarzy. Kto mial ochotę się zaszczepic to się zaszczepil . Od reszty wara. A ludzie umierają przez wirusa a nie przeze mnie ani żadnych innych
 
Jedno jest pewne - będą musieli zrobić to ustawą bo inaczej padnie w sądzie. Dlatego musi być jakiś projekt i przejść cały proces legislacyjny, stąd będzie można coś podejrzeć i reagować. Pewnie i tak to nic nie da, bo jest pandemia i wicie, rozumicie...
 
My nie jesteśmy żadną służbą mundurową(władza za taką nas nie uważa) lecz umundurowaną podobnie jak listonosze. Czy obowiązek szczepienia będzie dotyczył również służby listonoszy Poczty Polskiej?
Listonoszy jako osoby posiadające olbrzymi kontakt ze społeczeństwem jak najbardziej jako służbę umundurowaną przepis powinien dotyczyć. A babka rentki nie chce otrzymać?
 
Back
Do góry