• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
karolka -język polski z ortografią się kłania!!

[karolka-jeżeli masz z językiem polskim na "bakier",nie zabieraj głosu i nie wymądrzaj się na forum!!!
Co możesz wiedzieć o "seksualnym życiu mrówek"-jak w mrowisku nie byłaś!!!
Piszesz bzdury , a w dodatku z błędami !!
Poczekaj do wiosny i spadaj na szczaw!!
 
Na Bezledach znów zatorek, Busy lecą, bieda z 30 h na karku sobie stoi. Czyżby Nowy Rok w Rassiji się dla niektórych szykował?
 
Ma was jeszcze bardziej w d-pie jak na ukrainie i białorusi stoją po tygodniu, wy naprawdę myślicie że ktoś się wami przejmuje. Nie dziwne że tacy idioci nie mogą znaleźć sobie legalnej pracy.

Ciekawy jestem jakie masz wielkie plecy w sluzbie skoro taki _idiota_ jak Ty ma mozliwośc bycia fc. Widac doklanie jaki masz stosunek do swoich petentow i jaka jestes wizytowka na granicy dla turystow, ktory w swoim wielkim nieszczesciu trafili wlasnie na Ciebie. Nie jeden z tych ludzi, ktorych obrazasz wlasnie dzieki drobnej turystyce miala mozliwosc ukonczenia studiow i pociagniecia troche do konca, bo w tych przygranicznych wioskach nie ma lekko o dobra robote, a ze Ty miales wszystko pod nos podstawione to nie masz co zabierac glosu;) Co drugi z tych ludzi w/w napewno wiecej w zyciu osiagnol niz Ty szaraczku z sc, ktory potrafi tylko wazniaka zgrywac z mundurku, a bez niego jest cieniem, widze was czesto na miescie zawsze sami bez kolegow to chyba o czyms swiadczy? ;-) Chociaz cos racji w tym jest, ze nikt sie tym nie przejmuje, ale zwroc uwage jak np zoll wylapie pod oko na ulicy, albo mu auto spala to tez wasza wladza sie tyum za bardzo nie przejmuje... dziwne co?:)
 
Na Bezledach znów zatorek, Busy lecą, bieda z 30 h na karku sobie stoi. Czyżby Nowy Rok w Rassiji się dla niektórych szykował?

Do południa wszyscy dotarli do domu, co prawda część na stratach, ale nikt nie będzie zmuszony witać Nowego Roku na "wesołym dołku".
Wszytkiego Najlepszego w nadchodzącym 2010, zwłaszcza dla osób jeżdzących przez Bezledy.
 
Proszę o zmianę tytułu.

Moim skromnym zdaniem temat "Niedrożne Bezledy" powinien nazywać się "Pajace.pl".
 
A ty tę(pak)u 2 głupi się urodziłeś i głupi umrzesz. Te twoje niby studia też nic nie pomogą. Fajans jesteś i tyle. A propos twoich poprzednich wpisów, chciałbym bardzo, aby jakiś przemycior na ulicy do mnie podskoczył.
 
A ty tę(pak)u 2 głupi się urodziłeś i głupi umrzesz. Te twoje niby studia też nic nie pomogą. Fajans jesteś i tyle. A propos twoich poprzednich wpisów, chciałbym bardzo, aby jakiś przemycior na ulicy do mnie podskoczył.

Po pierwsz to tacy jak Ty zwracaja sie do mnie na Pan=) pamietaj jestes urzednikiem panstwowym, a ja jestem podatnikiem, ktory placi na Ciebie podatki wiec jak by nie patrzec sluzysz mi.. :) a czemu tak bardzo bys chcial zeby jakis przemycior do Ciebie podskoczyl? co Ty jestes moze brat Chucka Norisa?:)
 
Podatnikiem jest osoba, która odprowadza podatki do kasy państwa, a nie jakiś przemycior, który tę kasę okrada. Po tylu latach jeszcze to nie dotarło do niektórych. Poza tym niewolnictwo zniesiono dawno i nikt nikomu nie musi służyć (nawet armia jest zawodowa).
 
Pako

Po pierwsz to tacy jak Ty zwracaja sie do mnie na Pan=) pamietaj jestes urzednikiem panstwowym, a ja jestem podatnikiem, ktory placi na Ciebie podatki wiec jak by nie patrzec sluzysz mi.. :) a czemu tak bardzo bys chcial zeby jakis przemycior do Ciebie podskoczyl? co Ty jestes moze brat Chucka Norisa?:)

Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś zakompleksionym estolatkiem o bardzo małym ilorazie inteligencji. Chciałbyś być panem a wszyscy którzy nie znają twojej wielkości są cwelami i pedałami jakież to dziecinne. Jesteś zwykłym małym zakompleksionym przemytniczkiem który ma dwie lewe rączki i bardzo ubogi zasób słów. Pasuje tu " Jest pan zerem panie pako2"
 
Po twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś zakompleksionym estolatkiem o bardzo małym ilorazie inteligencji. Chciałbyś być panem a wszyscy którzy nie znają twojej wielkości są cwelami i pedałami jakież to dziecinne. Jesteś zwykłym małym zakompleksionym przemytniczkiem który ma dwie lewe rączki i bardzo ubogi zasób słów. Pasuje tu " Jest pan zerem panie pako2"

Nastolatkiem? eh.. to byly czasy.. szkoda, ze juz minely. Dlaczego nazywasz mnie przemytnikiem? to w takim razie ja nazwe Cie skorumpowanym celnikiem. Wiem, ze to strasznie boli jak musisz sie zwracac do mnie na Pan, ale pamietaj... moja skromna osoba Cie zywi takze grzeczniej troche, a jak nie pasuje to micha i do budy. I co Ty na to? na forum mozesz sobie po mnie jechac, ale kiedy jako petent przyjde do Ciebie z wazna sprawa musisz byc jak piesek.. grzeczny i mily, bo taki Twoj obowiazak urzedniku panstwowy.

PS: 'Sluz swemu Panu, a twa miska bedzie pelna" - pako
 
Pako srako! Nigdy od nikogo nie brałem i brać nie będę. Wy wszyscy łapujący i łapacze to jesteście frajerzy. I tak z wami już zrobiliśmy porządek. Azjaci jesteście!!!!!!
 
Oj srako, gdybym je ciebie dorwał w moje przepiękne rączki. To bym ciebie frajerze, biednego połamał. Nie wszyscy zolle to pierdoły.
 
Oj srako, gdybym je ciebie dorwał w moje przepiękne rączki. To bym ciebie frajerze, biednego połamał. Nie wszyscy zolle to pierdoły.

Wiesz co swymi pieknymi raczkami moglbys mi co najwyzej zrobic? podetrzec tylek;-) i to jeszcze jak bys mi za to duzo zaplacil, bo na kazda inna czynnosc jestes za cienki w uszach pajacyku
 
Pako srako! Nigdy od nikogo nie brałem i brać nie będę. Wy wszyscy łapujący i łapacze to jesteście frajerzy. I tak z wami już zrobiliśmy porządek. Azjaci jesteście!!!!!!



No widzisz to co do mnie bijesz o jakims przemycie? Co do tego porzadku... bym cos powiedzial na ten temat, ale zachowam to dla siebie.. jedno moge Ci przekazac jestes w WIELKIM BLEDZIE, ale skoro tak myslisz to widocznie nie maz dostepu do koryta szeryfie:)
 
I jak tam celasy, w weekend nie było wygrzewania się w budeczkach, mimo, że mrozek był całkiem całkiem. Trzeba było służyć rosyjskim turystą. Miejcie posmak tego jak będzie wyglądała wasza praca jak nie dacie nam wozić fajeczek.
 
Praca

I jak tam celasy, w weekend nie było wygrzewania się w budeczkach, mimo, że mrozek był całkiem całkiem. Trzeba było służyć rosyjskim turystą. Miejcie posmak tego jak będzie wyglądała wasza praca jak nie dacie nam wozić fajeczek.
Wolę odprawić 1000 rosyjskich prawdziwych turystów niż jedną polską gnidę taką jak ty śmieciu.
 
Back
Do góry