• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Niedrożne Bezledy

  • Thread starter Thread starter Zbulwersowany
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Zgoda. Tylko DLACZEGO odprawia się w
tej chwili osoby,
które przyjechały wczoraj wieczorem i od środy robią nawet trzeci przejazd, a na dołku są ludzie któży w tym czasie nie mogą do rosyjskiej odprawy podjechac. Na dołku bez zmian kilkadziesiąt
pojazdów dalej oczekuje powrotu.
 
W ostatnim bastionie komuny znowu nikomu nie chce się pracować. Zalecenie- nie więcej jak 60 aut na zmianę( naprawdę tyle i tak nie odprawiają) Jak to jest możliwe,że urzędnik wstaje rano i mówi pie.....ę - nie robię! Toż jakby tak naprzykład powiedział tokarz,poleciałby dyscyplinarnie z pracy. Wczoraj na pasie odpraw autko stojące przedemną czekało na łaskawe podejście celnika przez godzinę. Ja miałem mniej szczęścia- czekałem tylko półtorej godzinki aż podejdzie celnik. Panowie celnicy -tak węc do rooobotyyy!!! A jak już nauczycie się pracować to dopiero wtedy dopominajcie się o swoje podwyżki, emerytury i co tam jeszcze chcecie. Ja uważam ,jak zresztą tysiące innych ludzi,że leniom z Bezled nie tylko nie należą się podwyżki,ale nawet pensje.

a Tobie kto kazał tam stać? Trzeba było siedzieć tyłkiem w domu!!!
a jak byś człowieczku nie wiedział to za organizację pracy nie odpowiada funkcjonariusz na pasie!!! więc swoje frustracje zabierz na własne forum!
 
:D Kolego na OC Bezleda to już standart chyba że jest noc w tedy zollki pracują tylko do czasu aż dewizowcy zjadą wówczas przechodzi im ochota do pracy.

Niestety twoje złowierzce proroctwa się sprawdziły. Dewizy Wszystkie zdążyły, a było ich trochę. Z kolejki nic nie poszło. Na dołku bez zmian. No cóż
na defilade w tv nie zdążą.
 
Pytanie

Niestety twoje złowierzce proroctwa się sprawdziły. Dewizy Wszystkie zdążyły, a było ich trochę. Z kolejki nic nie poszło. Na dołku bez zmian. No cóż
na defilade w tv nie zdążą.
W normalnym kraju po lekturze w/w postów nikogo by nie zdziwiła ich weryfikacja jednak w naszym kochanym kraju taki Status Quo jest może na i na rękę
 
Te grubasy to przemytnicy i ich tłuste dupska od siedzenia w samochodzie. Zapychanie jam w samochodzie to chyba nie jest ciężka i pracochłonna czynność.

Niedługo wy zrobicie się tłuści od spania w budach i nic nierobienia. Każdy ma swoją historie na granicy , nie wszyscy jeżdża bo to niby łatwy chlebek. Ja przez 7 lat spłaciłam długi rodziców, nic nie mam z przejścia. Wiesz jak to jest jak Ci szyby wybijają w domu? Ja to przeżyłam i nie życze nikomu.
 
News

Dzisiejszej nocy F. C. dali popis pracy zapust z dołka o 22 jest jeszcze na Duty Free. Dewizowców znikome ilości busików norma.Gdy było więcej dewizowców może by i dołka więcej by wyjechało autek.A ruscy jadą i jadą :D .
 
mycha

bidulka :
spłaciłam długi rodziców, nic nie mam z przejścia.

a te długi to nie były chyba moralne ale finansowe, poza tym jakiś chlebek jadłaś i wodę piłaś przez te 7 lat, a pewnie trzeba było się też ubrać, uczesać, zabawić, kupić czy naprawiać autko, tankować

czyli jakieś tam pieniążki były - bo jakby nie było to byś nie jeżdziła

a do tego doświadczenie - tak niezbędne w pracy w ważnej instytucji z certyfikatem ;) bezpieczeństwa

a tańsze paliwko po które się wybierasz to nie jest czysty zysk finansowy?

a próba uzyskania odszkodowania za znisczone w przyszłości auto - ja jeszcze nie widziałem kataklizmu niszczenia całego auta - ale jeśli podasz termin i nr swojego auta to chętnie popatrzę czy znajdą się odważni do demolki twojego auta
 
Czarne i białe SC

Wtorek dzień na przejściu TV z niemiec wielki szum walka z przemytem pełną gębą.Przyszła noc dewizowców tyle co Iwanów w rosji tak sie pchają na bramę u ruskiego wopka że musi interweniować rosyjska milicja dla zachowania porządku. I odziwo zeszło i poszło.A w nocy z nidzieli na poniedziałek dewizowców jak siatki znikome ilości to na naszej celnicy tarcze hamulcowe rdzewiały.Wnioski pozostawiam forumowiczom do przemyśleń :D.
 
Bezledy

Kolego, jest to ulubiona zmiana dewiz, zwłaszcza jak ma nockę. Ja tu widzę dwa rozwiązania. Albo bierze na szeroką skalę, albo odprawia maszyny z tzw. klapy. Stąd duży ruch na górcę i siatce. Tak czy siak drobnica na Bezledach ma coraz bardziej przerąbane. Coraz marniejsze ochłapy z pańskiego stołu.
 
Przemytole do łopaty i doły kopać a nie kitracie te kilka paczuszek w swych zdezelowanych i śmierdzących samochodach. Potraficie tylko wypisywać głupoty siedząc przed monitorkiem kompa. Jesteście żałośni...

A Ty celasku do roboty a nie kimać w śmierdzącej budzie. Potrafisz tylko kimać na zmianie, czy stać Cię na to żeby wypełznąć z budy i odprawić auta? To Twoja praca za którą dostajesz pieniążki.
 
bidulka :
spłaciłam długi rodziców, nic nie mam z przejścia.

a te długi to nie były chyba moralne ale finansowe, poza tym jakiś chlebek jadłaś i wodę piłaś przez te 7 lat, a pewnie trzeba było się też ubrać, uczesać, zabawić, kupić czy naprawiać autko, tankować

czyli jakieś tam pieniążki były - bo jakby nie było to byś nie jeżdziła

a do tego doświadczenie - tak niezbędne w pracy w ważnej instytucji z certyfikatem ;) bezpieczeństwa

a tańsze paliwko po które się wybierasz to nie jest czysty zysk finansowy?

a próba uzyskania odszkodowania za znisczone w przyszłości auto - ja jeszcze nie widziałem kataklizmu niszczenia całego auta - ale jeśli podasz termin i nr swojego auta to chętnie popatrzę czy znajdą się odważni do demolki twojego auta

Kuliło Ci się kiedys w kącie pokoju 3 - letnie dziecko i mówiło ciii bo ktoś puka? Zastanów się co bys zrobił w takiej sytuacji , na ile by Cię było stać.Nie wszyscy jezdzili po łatwy chlebek.
 
kuliło ci się kiedys w kącie pokoju 3 - letnie dziecko i mówiło ciii bo ktoś puka? Zastanów się co bys zrobił w takiej sytuacji , na ile by cię było stać.nie wszyscy jezdzili po łatwy chlebek.
mycha idż do lekarza albo lepiej zwiń gumy w markecie!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak cię przymkną za kradzież też będziesz pisać na policię???? Przemyt to to samo co kradżież ćwoku, więc weż się do roboty i krowy pasać, hehheheh
 
Kuliło Ci się kiedys w kącie pokoju 3 - letnie dziecko i mówiło ciii bo ktoś puka? Zastanów się co bys zrobił w takiej sytuacji , na ile by Cię było stać.Nie wszyscy jezdzili po łatwy chlebek.
Ta jeszcze powiedz że to ciężka i wyczerpująca praca, pewnie byłaby lżejsza żeby te skorumpowane celasy pozwolili wozić wszystkim a nie tylko swoim. Jak masz kilkuletnie auto to rzeczywiście było tylko na chlebek. Spłacić długi kupić kilkuletnie auto pewnie jeszcze dom z basenem kupiłaś za swoją "ciężką pracę". Powiedz ekspedientce ze sklepu żeby za 800 zł kupiła kilkuletni samochód później biadol jak ci było ciężko.
 
Kuliło Ci się kiedys w kącie pokoju 3 - letnie dziecko i mówiło ciii bo ktoś puka? Zastanów się co bys zrobił w takiej sytuacji , na ile by Cię było stać.Nie wszyscy jezdzili po łatwy chlebek.

nie - i nigdy nie będzie

my z żoną nie żyjemy w strachu bo nie mamy powodów, nasze dzieci nie czują strachu w nas więc i same się nie boją

czego i tobie życzę, jeśli będziesz wiodła proste i uczciwe życie
 
Bezledy

W tej chwili dewizy ostro atakują na bramie, podczas gdy w tzw dołku stoją osoby z ponad 40 godzinnym czasem oczekiwania na odprawę celną. Na stronie IC olsztyn informacja, że na wjazd do POlski czas oczewkiania wynosi 5 godzin (21.00 dzisiaj)
 
Za socjalizmu byliśmy 5 potęgą gospodarczą świata. "Gruby" był rzecznikiem prasowym teraz jest dyrektorem od PR-u? Tak ale PR to nie do końca socjalistyczna propaganda sukcesu. Nie ma cosię dziwić jakoś trzeba trzymać się swojego, ciężko wywalczonego taborecika.
 
Back
Do góry