• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Niedrożne Bezledy

Jako że jesteś nikim to może i nam broni nie dasz, daje nam ją zeszłoroczna ustawa o SC. Także wiesz o SC tyle co o swoim certyfikacie ABW. A wpadać w nocy to ty możesz w wielką kupę. A niestety SC wykonuje czarną robótkę, bo SG nie bardzo kwapi się żeby zrobić cokolwiek. A policji pozazdrościć w swoich szeregach taką wybitną osobowość jak mycha, policjantka która popiera przemyt. Zapewne opowiadałaś przełożonym o swojej chlubnej przeszłości i jesteś z tego bardzo dumna.
Teraz moje trzy grosze :D :
1).ABW po raz pierwszy ujawnia, na jakich zasadach przyznaje certyfikaty dostępu do tajnych informacji ..... więcej tutaj
2). a pozazdrościć,pozazdrościć szczególnie tym z m. Bisztynek :D:D
 
Jak donoszą wiewiórki mamy efekt konsumcji grochówki czyli tzw gazy.Pytanie tylko, jak wielki będzie smród.:D

ps. a może to tylko burza w szklance wody.
 
Ojoj, no więc gdzie niby wasza broń? Może to śróbokręcik, płaski czy krzyżaczek? Bo de facto na pasku odpraw (kiedyś tak było) nie powinno być...
 
Popieram wcześniejsze wypowiedzi - jak WAM tak źle, tak żle płacą, tak źle traktują, taka zła praca i ciężka, to się zwolnijscie a nie kurczowo stołków się trzymacie. Na Wasze miejsca jest wielu młodych ludzi, którzy podania złożą - będzie 10 chętnych minimum na jedno stanowisko.
Każdy inny za takie podejście do pracy już dawno dostałby BUTA.
 
Czytam te wątki o broni i przyznam, że większości nie rozumię. Ta broń ma być jakimś celem samym w sobie, sposobem na podniesienie prestiżu, dodanie sobie powagi i animusziu ?
Część (niewielka) celników dostanie broń która ma to być dla nich - profesjonalistów narzędzie w pracyi tyle, a nie środek do niewiadomo czego.
 
Czytam te wątki o broni i przyznam, że większości nie rozumię. Ta broń ma być jakimś celem samym w sobie, sposobem na podniesienie prestiżu, dodanie sobie powagi i animusziu ?
Część (niewielka) celników dostanie broń która ma to być dla nich - profesjonalistów narzędzie w pracyi tyle, a nie środek do niewiadomo czego.

Dlaczego nie jednak tylko ....... wypowiedź DIC z ok. 01.02' filmiku
 
Hmm :) "trwają prace" , czyli jak znam życie za jakieś 15 lat dostaniecie broń po wcześniejszych badabiach....
 
ojej

I jeszcze jeden temacik o broni
http://www.youtube.com/watch?v=_q8jfLpUx0w&feature=related
Ciekawe dlaczego mycha nie kojarzy mi się ze zwierzątkiem o czterech łapkach i ogonku a raczej ze starą … mychą. Może dlatego, że po przeczytaniu kilku Twoich postów nie mam wątpliwości, że swoim ILOCZYNEM inteligencji nie dorównujesz średniej krajowej.

Możliwe, że ktoś się pomylił... Byłam badana i "ojej" wyszło powyżej przeciętnej mimo iż jestem blondynką, wyobraź sobie ..... Nawet mnie - blondynke - IQ 145 zaskoczyło...
 
kubuś, przypadkowo tu zaglądam, ale Twe wypowiedzi zawsze szanowałam..... pozatym znam życie ... wiem nic i wszystko ... i hmmm nic co ludzkie ... reszta inteligencji niech dopowie, oj ciekawe czy ktos taki bedzie :)
 
Serio, nie dość, że blondynka, to IQ wyszło bardzo powyżej przeciętnej i podobno mam wyobraźnie przestrzenną. Ale żeby kogoś nie zdołować zupełnie, zero wyobraźni matematycznej .
 
juar_78
Patrz na skalę czasu i słuchaj to po pierwsze, a po drugie to może któryś tam kowboy zachciałby rozwiązać rodzinne problemy
image
 
Ostatnia edycja:
mycha - widzę że 145 jest albo wydumane albo pomyłką - za to emocjonalnie coś bankowo jest nie tak - kilka postów raz za razem w ciągu kilku minut - jakbyś sama się komentowała zamiast wypowiedzieć się raz i do końca - wcześniej też poziom twoich wpisów nie porażał

na stronie ic olsztyn wątek " wydział przestępczości" poraziłaś mnie swoją niedomyślnością - wytłumaczę to jak najprymitywniej - w materiale użyto nazwy wydział przestępczości - tak jakby ten wydział zajmował się przestępczością - a nie nazwy wydział zwalczania przestepczości - bo tym się zajmują

błąd ten wywołał uśmieszek na mojej twarzy którego odzwierciedleniem jest emotikon na końcu tytułu wątku ( mam nadzieję że nie używam zbyt skomplikowanych słów)

autorka po kilku godzinach od mojego wpisu na skutek złośliwych kpin i komentarzy kolegów w ic skorygowała wydz przestępczości na wzp - i strona została odświeżona bez śladu po korekcie - spodziewałbym się że ktoś podający że ma iq 145 ma pojęcie o różnicy między erratą w książce - gdzie po wydrukowaniu nie można zmienić tekstu pierwotnego a jedynie dodać stronę z erratą - a korektą strony web - gdzie po odświeżeniu nie ma śladu poprzedniej wersji - chyba że ktoś zapisał sobie kopię - uważam że nawet średnio inteligentna osoba po przeczytaniu mojego wpisu o śmiesznej nazwie, odnajdując pod linkiem nazwę już właściwą DOMYŚLI się że nastąpiła korekta, strona została już zmieniona i nie będzie potrzebowała aż tak dokładnych wyjaśnień do zrozumienia tego faktu

zarzut o opisywaniu współpracy służb to już majstersztyk - sama coś wspominasz kto z kim współpracuje a następnie zwracasz innym uwagę że to niedyskrecja - nawet dzieci wiedzą że służby współpracują - wynika to z ich ustaw ale też i z logiki - służby stoją na straży interesów i bezpieczeństwa państwa i z tego powodu powinny współpracować w celu podniesienia ich efektywności - i to żadna tajemnica Psze pani

a wracając do iq 145, dodając do tego poziom wpisów, chaotyczność itp. potwierdza to tylko, że testy inteligencji mierzą zdolności tylko w niektórych aspektach postrzegania, kojarzenia, rozumowania, liczenia, wyobraźni i emocji, oraz że w żadnym wypadku nie można uznać ich za miernik mądrości czy poziomu wiedzy - o czym dowiedziałabyś się ze wstępu do instrukcji ich interpretacji albo z netu - ale nie ze stron pana kazia ale ze stron instytucji zajmujących się psychologią

nie wiem czy wiesz ale odsetek osób z iq powyżej 140 najwyższy jest wśród osób z emocjonalnymi zaburzeniami osobowości

tak więc nie do końca podzielałbym twój samozachwyt wskaźnikiem
 
Jak donoszą wiewórki sytuacja wróciła do normy w Rosiji tłok nasze służby celne mają awersję do pracy(prawdopodobie narzucone tempo pracy odgórnie) czyli czas na wykonanie połączenia z B. i krótki opis stanu rzeczy :eek:
 
Och ja nie piśmienna itd... Przepraszam, iż jestem blondynką ... Bolo - czasami warto pomyśleć a nie wypowiadać się ....
 
Back
Do góry