• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nie z tym człowiekiem Panie Ministrze

abyzod wyjaśnij mi tego oficera, bo jakoś nie słyszałem nic o jakimś pozwie wobec dyra
może honor oficera to zwykła ściera

na toruńskim forum, z wyj. pierdzącej ajgi jak makiem zasiał, bo p.o. wszystkich wsadzi do więzienia za wypowiedzi na forum. toż to zdrada narodowa, stanu i każda inna

gdzie ci herosi: batman, figa, młody sadysta itd. - tyłki zaciśniete, czy stołki otrzymane od p.o.?
 
Ostatnia edycja:
Re: Marinesko

Ja też nie wiem nic o pozwie ale jak to mówią w gównie grzebiesz gównem pachniesz - co nie.
 
Wśród "obdarowanych" i "ziomali" szukaj autora tekstu o losach podwodniaka. Sam się zdziwisz kto okaże się tak sprawnym narratorem.
 
Ostatnia edycja:
niby zmiana ekipy a widzę, że ciągle przedszkole
bawcie sie dalej w policjantów i złodziei, ciekawe co zrobicie jak wam obu zabiorą zabawki i ktoś trzeci posadzi was do konta :D
 
MYTO, do konta, a właściwie na konto to można coś przelać lub wpłacić, a postawić kogoś to można do kąta.
Twoja pisownia nie dziwi, bo skoro piszesz o zabawkach, to chyba jesteś na etapie przedszkolnym, a tam nie wszystkie dzieci potrafią poprawnie pisać.
 
Myto jesteś zbyt pewny siebie. Ja nie wiem o kogo ci chodzi, kiedy piszesz, o dwóch takich co stracą zabawki, oświeć mnie.
 
Zaczynam zastanawiać się czy ajga i marinesko to nie ta sama osoba. Destrukcyjne zapędy i tępy intelekt, wymagający ciągłego oświecania. Do tego boskie uwielbienie siebie samego i p.o.
 
abyzodzie już nie p.o. i co ty na to
Panu Dyrektorowi serdecznie gratuluję i życzę samych sukcesów.
 
I stała się ciemność.
Armagedon nadchodzi.[/QU

Jak pożar czyści las ze szkodników tak życie zweryfikuje dokonania obecnych "wszechmocnych" i przez nich "błogosławionych". Przetrwaliśmy gorsze czasy i bez problemu odbijemy sie od dna, po tych którzy nastali.
 
Ostatnia edycja:
Przepiękna imprezka z okazji awansów. Ciekawe jak Panujący rozliczy te wszystkie koszty? Panie Dyrektorze prowadzący imprezę żołnierz Pana przyćmił i co Pan z tym teraz zrobi? Słomy też Panu trochę z butów wyszło, bo kultura wymaga aby Naczelnicy Urzędów stali w pobliżu Dyrektora i zostali przedstawieni SSC, ale Panu bliżsi są związkowcy, bo przecież wszystkich Pan awansował i koło siebie postawił (skąd Pan wziął wnioski o ich awansowanie?). Dziwić się nie ma czemu, bo Sołtysowi Pan dał awans, a tego z Bydgoszczy przecież Pan nie znosi i mimo szczerej chęci nie może Pan go zdjąc ze stołka. Współczuję i podziwiam za upór.
 
Co za piękna prowokacja ale na szczęście SSC zna doskonale problemy Izby i chyba nic nowego w tym wątku nie ma. A OC Włocławek to obecny po nigdy nie kierował i nie był zamieszany w żadną afere. Chyba Ci się fakty pomieszały.

A awanse kto załatwiał,kto był kumplem Jacka i kurdupla.
 
Co za piękna prowokacja ale na szczęście SSC zna doskonale problemy Izby i chyba nic nowego w tym wątku nie ma. A OC Włocławek to obecny po nigdy nie kierował i nie był zamieszany w żadną afere. Chyba Ci się fakty pomieszały.

Prowokacją jesteś ty cieniase jak problemy znowu nóżkę skrecimy i odszkodowanie skasujemy trzeba to sprwdzić w okresie oszczędnego państwa.
 
Ajga to obrońca uciśnionych a może sam po.

W każdym razie ktoś z jego świty (Irka lub kto inny) - odkryliście się

Prowokacja, czy prawda którą znają wszyscy!!!!!!!!!!!

Kto mówi że kierował Włocławkiem? Bo jak czymś kierował to i tak nie kierował bo wiecznie go nie było.

Ale za to jak sterował

PO uważa że ma zawód Dyrektor. W każdym razie tylko jak jest na takich stanowiskach to czasami chodzi do roboty.

Panie Ministrze to bajkopisarz egocentryk i pijarowiec,( może zalać potokiem słów – warto mieć koło ratunkowe, zresztą sam się gubi w tym co mówi , chyba nauczył się na pamięć słów których nie rozumie ) Boi się odpowiedzialności. Z nikim nie potrafi, pracować nic i nikt go nie obchodzi Proszę sprawdzić kiedy ostatni raz podpisał coś z czym wiąże się odpowiedzialność. Nawet jako naczelnik nic nie podpisywał.

Zły wybór.

PO odpłacił stanowiskiem w Bydgoszczy co na to PSL?
 
abc podajesz tylko jakieś ogólniki, które mają niby świadczyć źle o obecnym p.o.
Nie zauważasz albo nie chcesz zauważyć osiągnięć Dyr. dla Izby.
Gdyby było więcej takich ludzi to nie trzeba by było przysyłać nam spadochroniarzy, którzy nic dobrego nie zrobili.
Piszesz o jakichś bzdurach jak jakiś tam list żelazny, a kto go kiedykolwiek widział.
Pisz o faktach a nie mitach jak Jerzy U.

O tobie cieniasu jest poświecony protokół MF po którym lipnowska miernota dostała kopa i następnie do skorumpowanego posła PIS Markowskiego na kolach prosił o awans na dyrektora bo SLD go zgnoiło słowa działacza z Lipna.Jak PO odejdzie komu będziesz wchodził w d...?
 
Winniczek to chyba następny obrońca uciśnionych ale ślimaków.
Nareszcie tej biednej Izbie trafił się człowiek który chce coś dla niej zrobić, to od razu znalazły się hieny co tylko przeszkadzają.
do waszej wiadomości niech dojdzie, że żadna kontrola, którą napuściliście na obecnego p.o. nic nie wykazała i jak nie znacie szczegółów to go nie obrażajcie
mam nadzieje, że w końcu powoła na stanowiska odpowiednie osoby i nie sądzę, że jakieś donosy pomogą
odgrzewanie starych i nieprawdziwych spraw jak telepla i belgijski łącznik jest bez sensu
weźcie się do pracy a nie do obgadywania uczciwych ludzi
A ty obrońco przewałów i kurteczka CBA na głowę kretynie.
 
Back
Do góry