• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nie z tym człowiekiem Panie Ministrze

A

abc88

Gość
Gwarancji spokoju w tej nieszczęsne Izbie nie uzyska Pan rękoma obecnego po. Dyrektora.

Warto sprawdzić:

- co było przyczyną że za „młodego” po. Dyr. Zmuszony był zmienić miejsce służby z Włocławka na oddalone o 80 km Koło (podobno cudem uniknął wydalenia ze służby )

- dlaczego obecny po. Dyr. utracił stanowisko zastępcy Dyr. ( oprócz powodów natury etycznej , polecam lekturę protokołu MF w sprawie afery włocławskiej) powodem były również : nieróbstwo lenistwo i pozoranctwo

- dlaczego po. Dyr. Został zdjęty ze stanowiska naczelnika WPO ( polecam lekturę listu otwartego w sprawie mobingu obecnej szefowej związków)

- dlaczego zrezygnował ze stanowiska naczelnika EK (za dużo pracy i zbyt wiele odkładało się na biurku podczas ciągłych nieobecności)

- dlaczego pod parasolem po Dyr kierowniczka z Grudziądza nie tylko nie utraciła stanowiska ale jeszcze awansowała na naczelnika urzędu ( na szczęście potem dała plamę ale może znowu awansuje – polecam lekturę gazety pomorskiej artykuł Belgijaki łącznik i inne.)

- czy prawdą jest że jeden z zamieszanych w aferę włocławską (zwolniony dyscyplinarnie) jest szwagrem po dyr.



Tym razem koalicjant się nie przysłużył
 
Co za piękna prowokacja ale na szczęście SSC zna doskonale problemy Izby i chyba nic nowego w tym wątku nie ma. A OC Włocławek to obecny po nigdy nie kierował i nie był zamieszany w żadną afere. Chyba Ci się fakty pomieszały.
 
kolejny odnaleziony

A co się dzieje z naszym byłym szefem Urzędu podesłanym do Was na krótko?
Źródła zbliżone do prawdziwych informują, że zgłosił się do następnej serii ZAGUBIENI i wróci dopiero w nowej serii ODNALEZIONYCH.:D
Ale nie martwcie się, jak widać talenty macie też własne. Ten wątek z Kołem trochę nas z nim jednoczy, ale tylko przez obecną strukturę.
Swoją drogą chyba Wasz nowy p.o. myśli:"Izba to Ja", skoro informacje o sobie komentuje jak wiadomości o Izbie, które ma już znać SSC, ciekawe:confused:.
 
Ajga to obrońca uciśnionych a może sam po.

W każdym razie ktoś z jego świty (Irka lub kto inny) - odkryliście się

Prowokacja, czy prawda którą znają wszyscy!!!!!!!!!!!

Kto mówi że kierował Włocławkiem? Bo jak czymś kierował to i tak nie kierował bo wiecznie go nie było.

Ale za to jak sterował

PO uważa że ma zawód Dyrektor. W każdym razie tylko jak jest na takich stanowiskach to czasami chodzi do roboty.

Panie Ministrze to bajkopisarz egocentryk i pijarowiec,( może zalać potokiem słów – warto mieć koło ratunkowe, zresztą sam się gubi w tym co mówi , chyba nauczył się na pamięć słów których nie rozumie ) Boi się odpowiedzialności. Z nikim nie potrafi, pracować nic i nikt go nie obchodzi Proszę sprawdzić kiedy ostatni raz podpisał coś z czym wiąże się odpowiedzialność. Nawet jako naczelnik nic nie podpisywał.

Zły wybór.
 
abc podajesz tylko jakieś ogólniki, które mają niby świadczyć źle o obecnym p.o.
Nie zauważasz albo nie chcesz zauważyć osiągnięć Dyr. dla Izby.
Gdyby było więcej takich ludzi to nie trzeba by było przysyłać nam spadochroniarzy, którzy nic dobrego nie zrobili.
Piszesz o jakichś bzdurach jak jakiś tam list żelazny, a kto go kiedykolwiek widział.
Pisz o faktach a nie mitach jak Jerzy U.
 
Jeszcze jedno Ci powiem - to nasz p.o. od ręki załatwił sprawę podwyżek, a nie tak jak w innych Izbach ludzie jeszcze pieniędzy nie zobaczyli i gdzie tu brak decyzyjności. Nie wspomne o tym, że do podziału solidnie się przyłożył i polikwidował trochę kominów.
 
Pierniku od ślimaków proszę z daleka.
Dlaczego tak Ci zależy na zmianach? Może sam masz ochotę na jakiś stołeczek? Powiedz na jaki. Pamietaj tylko, że jako zwykły zoll masz u obecnego dyra szansę na wyższe premie i podwyżki niż kadra.
Istotne też jest twoje imie, bo kalendarzu dyra nie ma takich:
Marcin, Jacek, Marek, Tomasz, Agnieszka, Mirosław, Dagmara, Jarosław, Krzysztof, Anna, Maciej
Obowiązujące i poprawne są: Lucyna, Robert, Mariusz, Agata, Paweł, Rafał, Bogdan, Michał, Janusz, Aleksander, Sławomir

Oczywiście dżokerem w talii imion jest Irena, Ajrin, Irene, itd, a więc jak chcesz zostać zastępcą dyra to szybko zmieniaj imie na Ajrin, bo w kolejce do tego miejsca już stoi Robert, Lucyna i Sławek

Swoją drogą ciekawe były zasady dyra przy podziale podwyżek dla kadrowców
Czy nie było przypadkiem tak, że ekspert ale o słusznym imieniu dostał kasę jak każdy szeregowiec, chociaż miał pensję naczelnikową, a naczelnicy za karę, że ktoś ich posadził na stołeczkach dostali grosiki (nie żebym ich żałował ale sprawa ciekawa i może zainteresuje SSC oraz bezstronne WSP do spraw audytu - do Pani pisze Pani Irenko).

Niech żyją winniczki i celniczki
 
wlkpostrow masz rację Wasz człowiek zaginął w akcji, a ponieważ zapomniał drogi z WC do gabinetu, to nie może się odnaleźć
nic się jednak nie martw, bo Irenka, jak tylko rozda karty znajdzie swojego pupila i odeśle do Was poleconym
 
Winniczek to chyba następny obrońca uciśnionych ale ślimaków.
Nareszcie tej biednej Izbie trafił się człowiek który chce coś dla niej zrobić, to od razu znalazły się hieny co tylko przeszkadzają.
do waszej wiadomości niech dojdzie, że żadna kontrola, którą napuściliście na obecnego p.o. nic nie wykazała i jak nie znacie szczegółów to go nie obrażajcie
mam nadzieje, że w końcu powoła na stanowiska odpowiednie osoby i nie sądzę, że jakieś donosy pomogą
odgrzewanie starych i nieprawdziwych spraw jak telepla i belgijski łącznik jest bez sensu
weźcie się do pracy a nie do obgadywania uczciwych ludzi
 
mam swój stołeczek i cieszę się z tego
śmieszą mnie te osoby ,które przebierają w miejscu nogami nie mogąc się
doczekać
A co z imionami Marianna,Marzena,Barbara,Stanisław czyżby były obojętne?
-w to nie wierzę
 
ajga - jeśli będziesz kierował tą Izbą tak jak poprzednimi komórkami to po odejściu ze stanowiska możesz się załapać na etat gaciowego (tam też są rotacje). Masz swoją szansę i jej nie zmarnuj. To jedyna okazja do poprawy wizerunku. Ludzie mają już dość ciągłej reorganizacji, sporów i taplania się w brudach. Jeśli potrafisz wznieść się ponad pułap własnej małostkowości to może coś z tego będzie. Zamiast walczyć z pracownikami zawalcz z MF o dodatkowe etaty. Zwiększ obsadę w oddziałach i nie przeszkadzaj ludziom pracować.
 
abyzod nie wiem po czym wnioskujesz, że mam jakiś wpływ na działanie Izby?
aż tak dużo to ja nie mogę ale nasz p.o. z całą pewnością wysprząta całe bagno - mocno w to wierzę
 
ajga - jeszcze jedna prośba. Nie odpisuj ludziom na forum (robił tak Kapica ale podpisywał się własnym nazwiskiem) bo się ośmieszasz. Robisz to tak nieudolnie, że ludziska i "moja obecna tu osoba" (sam tak gadasz) szczypią się po udach aby ci nie przywalić. Czasami lepiej pomilczeć. Psy szczekają a karawana idzie dalej.
 
incognito...

Tak to jest jak wszyscy starają sie być anonimowi.. chyba raz tylko jeden z zastępców naczelnika raz napisał tak że mozna było zidentyfikować piszącego.. a potem niedomówienia i same kłopoty.. eh...
ale.. to przecież nie od dzisiaj ten dylemat.. mówic po prawdzie.. czy po uważaniu...
 
widzę abyzod, że uparłeś się na mnie ale z logiką u ciebie nie najlepiej, co robić?
Nie wiem z czego wnioskujesz to co wnioskujesz - twoja sprawa, a obecnemu p.o. życzę samych sukcesów (jak do tej pory).
Pytanie do custom oficera - dlaczego sam się nie podpiszesz nazwiskiem skoro uważasz że tak się należy?
 
ajga - zjedz zupę, dobra jest. Będziesz miał ręce zajęte a my odpoczniemy od ciebie. Jeśli faktycznie nie jesteś P.O. to brzydzę się z tobą korespondować. Jego mogę zrozumieć. Facet brzytwy się chwyci aby tyłek na stołku utrzymać. Ton, w którym piszesz wskazuje, ze albo jesteś P.O. (ukłony dla Pana Dyrektora) albo jakimś chorym pokurczem stojącym w kolejce po okruchy z Pańskiego stołu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry