• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nie tylko dla orłów.

lotos

widocznie pracujemy na innych oddziałach albo rozmawiamy z innymi ludźmi, ja nie moge potwierdzić prezentowanych przez ciebie liczb , co do wiarygodności to już raz wskazałem jednemu forumowiczowi , chcesz drugi przykład manipulacji na tym forum - proszę bardzo - forumowicz airmail cyt "
Ludzie już w nic nie wierzą, a połowa oddziału nie była zaproszona na prezentację - trudno więc dyskutować " chodzi o ostatnie spotkanie z p.o. w sobotę szkoleniową , od kiedy to na szkolenia sie zaprasza ? ktoś kto nie jest od nas może pomyśleć różne rzeczy czyż nie tak ? Airmail sugeruje że "zaproszono " tylko wygodnych dla p.o. fc przecież to jawna nieprawda .
 
Carguś

Rozmowa z Tobą jest bardzo męcząca, mówi się do Ciebie "jak grochem o ścianę". Nie wiem kim jesteś, lecz zwyczajnie kłamiesz. I niestety robisz to świadomie i z pełną premedytacją. A ja nie mam zamiaru bawić się jak dziecko w wymianę słów "tak-nie, tak-nie... itd". Pogódź się z tym, że inni też mają swoje zdanie, i że nie trzeba uciekać się do kłamstw jako swoich racji. Tak było do lat 80-tych i jak pokazuje historia osoby kłamiące przegrały. Pamiętaj historia to nauczycielka życia. I wystarczy! Zmarnowałem na ciebie już wystarczająco dużo czasu!!!
 
lotos

a niby w jakiej materii skłamałem ? ilości osób chcących się przenieść ? ilości i przyczyny nieobecności na szkoleniu ? podaniu pozostałym forumowiczom że na ogólne szkolenie się nie zaprasza ? Czy ty uważasz ze skoro po ogólnym szkoleniu był wykład kapelana na który można było się udać a nie trzba było to całe co mniesieczne szkolenie było zaproszeniem ? I kto tu się mija z prawdą ? A tak na marginesie kto komu grochem o ścianę ?
Wiem że prawda w oczy kole ale tak już jest i nie pisz mi o latach 80 bo prehistorią się nie interesuję.
 
carguś

Kto ZNA nowego ten dobrze wie o czym pisze lotos „...chwiejność, frustracja , bieganie….,krzyk, wyżywanie się...” i reszta zachowań trudnych do opisania, „...traktowanie jak śmieci, pachołków...” -generalnie swoją prywatną własność to typowe zachowanie tego Pana więc trudno Ci będzie carguś przekonać , że to Ty jesteś tu wiarygodnym źródłem informacji :)Jeśli nie robisz tego na delikatną sugestię wiadomo kogo , to obudź się! Bo widać , „kupujesz„ wszystko („dobro”:D)poczułeś już bijącą: sprawiedliwość , obiektywizm, bezstronność itp.?jeśli tak to czym prędzej się obudź :D
 
jankol

prostowanie błednych informacji to jedno ,ocena przełożonych to drugie , czy uważasz że skoro źle oceniałem byłą kierownik to jestem teraz niewiarygodny ? kazdy ponoć ma prawo do oceny , z oceną ob ecnego poczekam jeszcze jakiś czas , co do starego kierownictwa dobrze ze juz nie wróci i taka jest moja ocena i tyle , możesz mieć inna i to również szanuję.
 
Nie przejmujcie się Lotnicy

Przeciez to jasne jak słońce, że ten namiętny wychwalacz aktualnego kierownika i wielki krytyk tego co było przed 1-ym września - to ON. Ma sporo za pazurami, dlatego z taką desperacją kibicuje by sprawy w naszej izbie wróciły na dawne tory. Może być tak, że po powtórnym obdarzeniu, przyjdzie czas na powtórny i OSTATECZNY wykop. Czego sobie, Wam koledzy i całej naszej izbie życzę.:D:D:D
 
muniek 72

A to sie ubawiłam , skoro przyrównujesz a raczej twierdzisz ze jestem ... to bardzo mi przyjemnie ale niestety mylisz się , a czy go wykopią jak piszesz to jego sprawa , dla mnie wazne że rzady osoby niekompetentnej się skończyły , widzę że kataryna rusza więc pomykam.
 
No to już wiadomo, ze jesteś żabcia, albo "koleżanka", którą odsunięto od osobówki, a teraz powróciłaś do łask :mad:
 
carguś/cargusia

Może to ty "żabciu", może to ON, może wstawka z żeńską formą jest zmyłką - to nie ma znaczenia. Jednak nie udawaj, że Cię nie ochodzi czy go wykopią czy nie. To dla Ciebie być albo nie być.........:eek:
 
do moich adwersarzy

O moje zdrowie psychiczne się nie martw , miałabym problem gdyby porównywano mnie do debeściarskiej byłej kierownik albo do Ciebie muńku72 albo lotosów czy też airmailów.
Zgaduj zgadula kim jestem - on ? żabcia a może ta co wyleciała z osobówki i wróciła ? a może zwykły celnik tak a nie inaczej oceniający swoich dotychczasowych przełożonych ? A jakie to ma znaczenie kim jestem ? dla was nie do zniesienia jest to że jest ktoś kto inaczej postrzega rzeczywistość .
 
Masz naprawdę duże kłopoty ze sobą. Najpierw określ swą płeć a potem może porozmawiamy dalej. W każdym razie twoje obojnactwo świadczy o twoim zakłamaniu i fałszu. Najlepiej zrobisz nie zabierając już tu głosu ślimaku!
 
Tylko tyle potrafisz lotosie ? tylko obrażać ? nie wyjeżdżaj mi tu ze ślimakami albo innymi skorupiakami . Chociaż jak tak pomyślę to porównanie ze ślimakiem bądź co bądź jest lepsze niż gdybyś porównała mnie z tobą. Jeszcze jedno - nie ty zdecydujesz kiedy i gdzie będę zabierała głos , jedna taka już była która zabraniała mówić inaczej niż bananowa władza pozwoliła ale te czasy się już skończyły.
 
Zakłamanie,fałsz- o czym wy mówicie lotosy? Carguś ma rację.Tak naprawdę 2 osoby chcą odejść.I to ich sprawa.A poprzedniczki-waszej faworyty-nie żal mi.Została potraktowana tak,jak sobie na to zasłużyła.I nikt tu w OC łez za nia nie wylewa.Z takimi kwalifikacjami,"obryciem" w przepisach,znajomościa języków- już dawno powinna otrzymać milion propozycji godnych jej geniuszu.A jakoś nima.
 
Bez względu na wszystko odbije sie ludziom na lotnisku czkawka forma w jakiej rządzi 'obecnie tam panujący'. Ludzie w Sławkowie w przewazającej większości cenią sobie spokój jaki zapanował po odejściu pana SM. Nareszcie jak mówia można spokojnie pracować. Tam co inteligentniejsi połapali się szybciutko w falszu i zakłamaniu tego pana...
 
Nudny jesteś i w sumie mierny. Nie odpowiedziałeś na moja tezę w kwestii poprzedniego kierownictwa, teraz też nie umiesz się ustosunkować do konkretnych tematów. Jesteś ślimakiem nie tylko pod względem płci ale taż pod względem myślenia, a w dodatku zakłamanym ślimakiem. Otwórzcie sobie oddział razem z kapslem (tylko ty i on) a wtedy wszyscy będą szczęśliwi. A na pewno ludzie w Pyrzowicach!!!
 
lotos

Brak argumentów ? jesteś ślimakiem i to takim , otwórzcie sobie oddział , i co jeszcze widzę że puszczają nerwy no cóż prawdziwa cnota krytyk sie nie boi tu nie działa
PS Jak Ci się nie podoba to napisz o przeniesienie do Sławkowa tam człowieczek postawiony przez AR kierownikuje , pewno będzie Ci dobrze jak za kierowniczki u nas wszak ona była również od niego.
 
Krytyki nie boję się, na argumenty ty nie odpowiadasz. Jesteś niestety mierny i nijaki. Nie potrafisz rozmawiać lub brak ci argumentów. A co do przeniesienia to myślę o tym poważnie. Nie mam zamiaru pracować z/pod kimś takim jak ty. Jestem na to za dobry. Nie dorastasz nam (niezadowolonej załodze) do pięt. To MY, nie ty tworzymy ten oddział. Twierdząc, że niezadowolonych jest tylko dwoje kłamiesz jak z nut. Poczytaj tylko to forum i policz ile osób narzeka umysłowy ślimaku!!!
 
Znów rozbawiłaś mnie do łez , ile osób ano 2 pod 3 nickami to w sumie 6 i jeden niezadowolony o sorry zawiedzony z GRZP , i to wszystko o tym forum , napisz coś o innych skorupiakach - ślimakowi daj spokój.
Baj kolorowych snów.
 
Back
Do góry