• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody ?

I jak zawsze starym zwyczajem niektórzy zostali zbanowani:) Ciekawe że prawda jest dla kogoś taka niewygodna. Czego się nie robi dla kolegów:) I pewnie wszystko zgodnie z regulaminem :) Ciekawe po co on jest skoro nawet Ci co go tworzyli nie mają zamiaru go przestrzegać :)
 
Ostatnia edycja:
jaka niewygodna prawda?co ty bredzisz?WIDZIAŁAM TEN ŻAŁOSNY MAIL I NIE MA TAM NIC TAKIEGO CO USPRAWIEDLIWIAŁOBY TWOJE WYDUMANE OBURZENIE.
nakręcił filmik w mundurze i co z tego?jest na nim pijany,brudny,klnie-nie,pewnie zrobił to w trakcie przerwy śniadaniowej.a ty jesteś wredna że cos takiego wysyłasz już 2 x po całej izbie w-wskiej.to nad toba należy ubolewać,ze z takimi ludzmi,z takimi charakterami WREDNYMI (nie bojmy się powiedzieć tego na głos)pracujemy.
 
No widzę że Ty też uważasz że IC to w sumie jak Hollywood :) Wygląda na to że niektórzy żałują że nie zagrali w filmie. Ciekawe jest to poszanowanie munduru u niektórych. A co tam jakieś kodeksy :) I jeszcze nazywasz to pracą. Żałosne...... A może pisanie anonimów też jest w porządku, nie mówiąc już o różnej treści telefonach. No cóż, co wolno wojewodzie........
 
Ostatnia edycja:
jak dla mnie głowny aktor Pan A jest zdecydowanie za niski,wiec razem w zadnym filmie nie zagramy.jesli w zyciu służbowym zachowuje się jak szmata,to napisz to po imieniu a nie banialuki o poszanowaniu munduru.na filmach nie ma nic co by ten mundur splamiło.CZAS CHYBA ZAMKNĄC TEMAT.
 
No jeżeli do jego obowiązków w pracy należy nagrywanie filmów to w sumie masz rację, nie ma o co kruszyć kopii. A zawsze mi się wydawało że praca takiego funkcjonariusza na czym innym polega ale przecież mogę się mylić. Bo o tych nagrywanych w domu nie będę wspominać, chyba że zabiera też pracę do domu i pracuje po godzinach. Ale może potrzebuje więcej kasy to nie ma się czemu dziwić. Jak się ma duże wydatki to i kasy potrzeba, już nie wnikam na co ją wydaje bo to nie moja sprawa. STRZAŁA.....:)
 
jakiś czas temu byłam oburzona ze zamknięto podobny temat,jaka byłam ,,nierozważna,,
jakas albo wzgardzona panna,zazdrosny kolega znalazł sobie cel-i rozsyła po całym urzędzie nic nie znaczace zdjęcia i filmiki,jakby jego wspolpracownik popełnił jakiś niewybaczalny błąd.jak kogos stać i ma ochote to może mieć nawet 5 kochanek,fiona tobie nic do tego.to sprawa pomiędzy A a jego kobietami.tak się nakręcacie jakby niewiadomo co zrobił.odpuść sobie,bo smieja się z ciebie i tej twojej wydumanej afery.

Mela :) Nic dodać nic ująć! jak nic - pani "ex" ma z tym problem :) co maja pieniądze podatników ? czy ktoś za pienioadze np. z kasy kwaiaty i czekoladki kupuje kochance? Kobieto - pilnuj swojej pracy ... Jeśli ktoś ogarnia obowiązki i ma przerwę śniadaniową to jego sprawa (jego moralności) co z tym czasem robi?
Jaki super filmik? KOBIETO? facet siedzący za biurkiem z kartką "kocham cię" - to jakaś rewelacja? a może chodzi Ci o to że ON kocha jednak żonę :)

Moderator - proszę usunąć ten wątek bo temat wykracza poza istotę SC. Skupmy się na sprawach istotnych dla SC a nie na romansach
 
jaka niewygodna prawda?co ty bredzisz?WIDZIAŁAM TEN ŻAŁOSNY MAIL I NIE MA TAM NIC TAKIEGO CO USPRAWIEDLIWIAŁOBY TWOJE WYDUMANE OBURZENIE.
nakręcił filmik w mundurze i co z tego?jest na nim pijany,brudny,klnie-nie,pewnie zrobił to w trakcie przerwy śniadaniowej.a ty jesteś wredna że cos takiego wysyłasz już 2 x po całej izbie w-wskiej.to nad toba należy ubolewać,ze z takimi ludzmi,z takimi charakterami WREDNYMI (nie bojmy się powiedzieć tego na głos)pracujemy.

MELA... uprzedziłaś moje myśli :)
 
No jeżeli do jego obowiązków w pracy należy nagrywanie filmów to w sumie masz rację, nie ma o co kruszyć kopii. A zawsze mi się wydawało że praca takiego funkcjonariusza na czym innym polega ale przecież mogę się mylić. Bo o tych nagrywanych w domu nie będę wspominać, chyba że zabiera też pracę do domu i pracuje po godzinach. Ale może potrzebuje więcej kasy to nie ma się czemu dziwić. Jak się ma duże wydatki to i kasy potrzeba, już nie wnikam na co ją wydaje bo to nie moja sprawa. STRZAŁA.....:)


żal d....ę ściska:) jak nic :)
 
dla zainteresowanych!!!

żal d....ę ściska:) jak nic :)

Dla zainteresowanych!!!!
Fionka,listonoszka,ul meson,roki,nomad,alina bąk,alicja jagosz to jedna i ta sama osoba płci męskiej(choć to zaszczytu nam facetom nie sprawia),który nigdy nie miał i nie ma nic wspólnego z cłem.Jest nauczycielem wf w klasach najmłodszych, martwiącym się nieustannie, od rana do wieczora o naszą służbę i swoje podatki.Przyczynia się zręsztą do nich bardzo przykładnie przebywając obecnie na półrocznym zwolnieniu lekarskim,choć niedawno zakończył rekonwalescencję korzystając z rocznego urlopu na podreperowanie zdrowia.(takie urlopy mają nauczyciele).
Jako informatyk z wykształcenia i z wykonywanej profesji opanował do perfekcji szukę hakowania i kradzieży danych w internecie.
Jego kłopoty z moralnością innych osób biorą się z autopsji.Po 8-letniej przygodzie na boku(żonaty+ dzieci) został wystawiony do wiatru i postanowił zostać mścicielem.I tak mści się już od dawna na wszystkich kogo spotka.
Posiadając psychopatyczne cechy i użyteczne w wirtualnym środowisku umiejętności włamuje się z dziecinną łatwością na cudze konta mailowe(UWAGA!!!-znam wiele przykładów osób z którymi miał kontakt tylko dla siebie przyjemny).Przejął cudzą korespondencję,która w żaden sposób nie obraża,ośmiesza i plami dobra służby(była prywatną własnością podlegającą tajemnicy korespondencji),następnie porobił fotomontaże i... to cała tajemnica.Brawo rozważna i mela za spostrzegawczość. I rozsądek.Zapewniam Was ,że taki typek potrafi każdego z Was skompromitować jeśli tylko będzie miał na to ochotę i czas.Pilnujcie swojej prywatności w necie ,bo łatwo ją stracić.
Prz tak wielu tematach ,które można i powinno się poruszać na forum(m in. wspaniałego człowieka Sławka -Waszego Przewodniczącego chcą odwołać) ten temat wydaje się błachostką.Ale jeśli ktoś jest tak bardzo ciekawy ale ostrzegam raczej nic ciekawego się już nie dowie to zapraszam do irusia d. i jego sensacji XXI wieku.
Pozdrawiam i liczę na Wasze opamiętanie.
 
Czyżby andrzejek sz. się odezwał w przerwie między kręceniem filmików?:) No cóż troszkę nieprawdziwych tu informacji ale co tu wymagać od kogoś kto ma w głowie tylko pisanie wierszyków miłosnych i nagrywanie filmów bo mu się nudzi chyba w pracy:) A tak między nami to jak tam pańskie problemy z niepłodnością bo podobno ma pan problem że nie będzie miał już dzidziusia? a może trzeba zmienić partnerkę bo to może jej wina?:) Chyba że może nie trafia pan tam gdzie trzeba bo w końcu to tak blisko że można się pomylić:) Ciekawe co żona na ten defekt, może trzeba się zapytać czy jej to nie przeszkadza.
I wcale to nie są fotomontaże tylko oryginały. Jeżeli ktoś nie sprawdza co gdzie wysyła i zamiast do ukochanej to do kogo innego to później tego takie są efekty. Więc trzeba najpierw sprawdzać a później pisać o jakiejś tajemnicy korespondencji. Ale podobno zakochani są tak zamotani że trzeba im to wybaczyć.
No faktycznie profesja n-la w-fu może pomóc w opanowaniu do perfekcji sztuki hakowania, żałosne, już widzę jak uczniowie biegają za piłką z laptopami w rękach. Ktoś tu myli pojęcia, od kiedy n-l informatyki jest informatykiem? A który informatyk z wykształcenia zostaje n-lem? Ktoś tu czegoś nie doczytał. Zakochany????
 
Ostatnia edycja:
Mela :) Nic dodać nic ująć! jak nic - pani "ex" ma z tym problem :) co maja pieniądze podatników ? czy ktoś za pienioadze np. z kasy kwaiaty i czekoladki kupuje kochance? Kobieto - pilnuj swojej pracy ... Jeśli ktoś ogarnia obowiązki i ma przerwę śniadaniową to jego sprawa (jego moralności) co z tym czasem robi?
Jaki super filmik? KOBIETO? facet siedzący za biurkiem z kartką "kocham cię" - to jakaś rewelacja? a może chodzi Ci o to że ON kocha jednak żonę :)
Moderator - proszę usunąć ten wątek bo temat wykracza poza istotę SC. Skupmy się na sprawach istotnych dla SC a nie na romansach

Ale szanowna pani to za pieniądze podatników ten pan ma pobory. A pobory ma za chyba inną pracę niż to widać na filmie. Chyba że na tym ta praca polega.
 
No i ten nick amilo jest super:) "a" to od imienia a "milo" od miłości?:) No prawdziwy poeta:)
 
żal d....ę ściska:) jak nic :)

No pewnie że ściska skoro mundur noszą ludzie specjalizujący się w pisaniu na innych anonimów i potrafiący wydzwaniać do cudzych żon składając im niedwuznaczne propozycje, jakby dwie im było za mało. Ciekawe czy takich to specjalnie szkolą czy z tym trzeba się urodzić.
 
cd pierdoletów........

No pewnie że ściska skoro mundur noszą ludzie specjalizujący się w pisaniu na innych anonimów i potrafiący wydzwaniać do cudzych żon składając im niedwuznaczne propozycje, jakby dwie im było za mało. Ciekawe czy takich to specjalnie szkolą czy z tym trzeba się urodzić.

Ludzie. To jest jakiś magiel. Daffi nie wiem czy wiesz ale Whisky to najlepszy trunek ! O co tu chodzi ?! Pokieruj rozumem tych ludzi bo odnoszę wrażenie, że bełkot jest ich najmocniejszą stroną.
 
No i ten nick amilo jest super:) "a" to od imienia a "milo" od miłości?:) No prawdziwy poeta:)

kończąc wątek dodam:
Fionka,listonoszka,ul meson,roki,nomad, - Na forum celnicy.pl od niedawana (chyba tylko po to by rozpowszechnić info o fotach @ etc.)!!! data pierwszego logowania od 17.03....2013do 25.03.2013
To chyba wszystko tłumaczy: zagadka prawie rozwiązana . Ww osoby to
1) Pani EX
lub
2) mąż Pani EX :) przejrzał chłopina komórkę, kompa i natrafił na ślad AFERY!!!!

KONIEC wątku , nie ma co się nakręcać... słyszałam o innym niemoralnym niegodnych zachowaniu - otóż Pan X wychodząc z toaletu nie umył rąk ... ale nie bede sie na ten temat rozpisywac przez 6 stron...
Zajmijmy się projektami nowych rozpozporządzeń. i zamierzeń SSC względem przyszłosci SC
 
O czymś chyba zapomniałaś rozważna kobieto, amilo dołączył 26.03.2013 o godz. 18.12, ciekawe prawda? a tyle miał do powiedzenia. A może nie zapomniałaś tylko zrobiłaś to z premedytacją. Tamci byli już tu od dawno ale zostali zbanowani pomimo tego że nie złamali regulaminu forum. Widocznie komuś na tym zależało żeby ich tu nie było. Troszkę dokładności i uczciwości by nie zaszkodziło. Ale to chyba przez roztargnienie mam nadzieję. Bo przecież nikogo tu nie posądzamy o rozmyślne działania, prawda???:) Podobno kruk krukowi.........itd.
 
Back
Do góry