• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody ?

Czyżby chodziło o kolegę z pocztowego co robi furorę na youtube? Widać jak to niektórzy ciężko pracują na swoją wypłatę. Ktoś chyba powinien się tym zająć. Powinni to puścić w telewizji.
A może ktoś wie jak ściągnąć na kompa film z youtube?

Wyślij mi maila to CI napiszę jak to zrobić. A co chcesz z tym zrobić? Bo pooglądać możesz i tam :) Jak chcesz to dam Ci jeszcze namiary na inny filmik tego samego autorstwa :)
 
Wysłałam Ci tutaj. Sprawdź powiadomienia. Ale fajnie:) Pokaże koleżankom niech też zobaczą.
 
Ja też chcę..........:(
Fionka, Listonoszka itd...mam wrażenie ze to 1 os.... wygląda wręcz na autorkę głupawego @ - zapewne to ta PORZUCONA przez "kolegę" mściwa kochanka (gdy się zorientowała że była jedynie sanatoryjną przygodą) Bo jaki niby jest sens by pisać od 2 tyg o takiej głupocie, podgrzewać temat ... a kim jest ów kolega Ministrem, SSC? nie! zwykłym zollem - wiec skąd takie zainteresowanie? urażona damska duma? KOBIETO chcesz go zrujnować tylko dlatego że puścił cię kantem? narobiłaś już mu kwasów w domu, pracy ...daruj sobie, bo to żałosne!!!!
 
Chyba się mylisz bo sanatoryjna przygoda trwa nadal i kochanka dalej jest kochanką. Znam całą tą historię. A o kwasach w domu nic nie wiem, hmm.......... A może się należało i w domu. :confused: A tak między nami to filmiki są całkiem niezłe.
 
Fionka, Listonoszka itd...mam wrażenie ze to 1 os.... wygląda wręcz na autorkę głupawego @ - zapewne to ta PORZUCONA przez "kolegę" mściwa kochanka (gdy się zorientowała że była jedynie sanatoryjną przygodą) Bo jaki niby jest sens by pisać od 2 tyg o takiej głupocie, podgrzewać temat ... a kim jest ów kolega Ministrem, SSC? nie! zwykłym zollem - wiec skąd takie zainteresowanie? urażona damska duma? KOBIETO chcesz go zrujnować tylko dlatego że puścił cię kantem? narobiłaś już mu kwasów w domu, pracy ...daruj sobie, bo to żałosne!!!!

Pewnie Ty wolałabyś jako żona nic nie wiedzieć i udawać że wszystko jest ok. Ja jako żona chciałabym wiedzieć że mój "ukochany" mąż ma kogoś na boku i nie pozwoliłabym się okłamywać. Twoja duma by pewnie na tym nie ucierpiała że Twój "pan i władca" wraca od przyjaciółki do Ciebie i udaje kochającego męża. A swoją drogą to chyba masz w tym jakiś interes żeby bronić kogoś kto innym robi świństwa, ciekawe jaki. To faktycznie pasuje do nicku "rozważna".
 
jakiś czas temu byłam oburzona ze zamknięto podobny temat,jaka byłam ,,nierozważna,,
jakas albo wzgardzona panna,zazdrosny kolega znalazł sobie cel-i rozsyła po całym urzędzie nic nie znaczace zdjęcia i filmiki,jakby jego wspolpracownik popełnił jakiś niewybaczalny błąd.jak kogos stać i ma ochote to może mieć nawet 5 kochanek,fiona tobie nic do tego.to sprawa pomiędzy A a jego kobietami.tak się nakręcacie jakby niewiadomo co zrobił.odpuść sobie,bo smieja się z ciebie i tej twojej wydumanej afery.
 
Pewnie że nikomu nic do tego jak to będzie robił w domu a nie w pracy. A jak na razie wystawia wszystkim świadectwo pokazując jak jak to można pracować w pewnych służbach i "wzorowo" wykonywać swoje obowiązki. W końcu chyba nie za to się bierze pieniądze żeby olewać swoją pracę i w pięknym mundurku nagrywać filmiki wystawiając wszystkim niezłe świadectwo. Może to niektórym odpowiada. Ale ciekawe co na to Ci którzy naprawdę solidnie pracują. Chyba na takie rzeczy jest czas po pracy, nie uważasz? A może też masz gdzieś to co robisz. Może czas żeby się ludzie dowiedzieli na co idą ich niemałe zresztą pieniądze. W końcu wszyscy płacimy podatki.
 
jak to mowi moja ulubiona p.kier ,,zluzuj pośladki,, , bez górnolotnych słów- na tych filmach nie ma nic takiego co powodowałoby tak wielkie twoje oburzenie.jesli się opier.......a to powiedz to kierownictwu,
 
Skoro sam fakt nagrywania filmów w pracy i to jeszcze w mundurze jest dla Ciebie w porządku to może spytajmy się co o tym sądzą Ci którzy płacą za utrzymanie tego stanowiska pracy. Przecież samo to nagrywanie już świadczy o tym że ktoś się opier.....a w pracy, bo chyba nie to akurat ma tam robić. A może jeszcze też pisze wierszyki w godzinach pracy i pewnie to też dla Ciebie nie jest problem bo przecież jednostki nie świadczą o ogóle. Skoro jest czas na takie rzeczy to może za dużo jest etatów? Ciekawe kogo by o to zapytać.
 
jakiś czas temu byłam oburzona ze zamknięto podobny temat,jaka byłam ,,nierozważna,,
jakas albo wzgardzona panna,zazdrosny kolega znalazł sobie cel-i rozsyła po całym urzędzie nic nie znaczace zdjęcia i filmiki,jakby jego wspolpracownik popełnił jakiś niewybaczalny błąd.jak kogos stać i ma ochote to może mieć nawet 5 kochanek,fiona tobie nic do tego.to sprawa pomiędzy A a jego kobietami.tak się nakręcacie jakby niewiadomo co zrobił.odpuść sobie,bo smieja się z ciebie i tej twojej wydumanej afery.

Święta racja :) no chyba że się jest oburzonym bo jest się jedną z tych 5-ciu :)
 
Back
Do góry