• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do służby 2020

Starać się o przyjęcie do służby ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Witam
Mam pytanie podobno po złożeniu dokumentów przechodzimy do ostatniego etapu testu psychologicznego? Czy to prawda że względu na covid
ktoś potwierdzi???
 
Witam
Mam pytanie podobno po złożeniu dokumentów przechodzimy do ostatniego etapu testu psychologicznego? Czy to prawda że względu na covid
ktoś potwierdzi???
Psychologiczny nie jest ostatnim etapem - test kompetencji i rozmowa kwalifikacyjna zostają bez zmian. A jeszcze zostaje ocena lekarska i ABO. Ale faktycznie, test wiedzy i sprawnościowy zostały pominięte.
 
Poważnie piszecie ? W całej Polsce tak jest czy tylko w poszczególnych województwach ?
 
Serio? Będą przyjmować bez testu wiedzy i sprawnościowki? No ładne czasy, ale będzie zdziwko za 3 lata jak trzeba będzie zdać zkz
 
Serio? Będą przyjmować bez testu wiedzy i sprawnościowki? No ładne czasy, ale będzie zdziwko za 3 lata jak trzeba będzie zdać zkz
Poważnie. Ani testu wiedzy, ani sprawnosciówki. Śmiałam się, że są już damskie pompki na TS, a na drugi dzień dostałam maila z IAS, że powyższe mamy "uznane na sucho", bo Covid... Myślałam, że to żart i przez chwilę byłam dość zmieszana.
 
Poważnie. Ani testu wiedzy, ani sprawnosciówki. Śmiałam się, że są już damskie pompki na TS, a na drugi dzień dostałam maila z IAS, że powyższe mamy "uznane na sucho", bo Covid... Myślałam, że to żart i przez chwilę byłam dość zmieszana.
Jaka służba taki nabór. Najwyżej po dwóch latach zrobią weryfikacje na Zkz i języku obcym.
 
Jaka służba taki nabór. Najwyżej po dwóch latach zrobią weryfikacje na Zkz i języku obcym.
Panie, to trza płakać 🙈
Swoją drogą, jeżeli ktoś nie ma pojęcia, co się dzieje wokół niego (kraj, świat), przepisami interesuje się tak doraźnie - z ciekawości, a do testu sprawności musi się przygotować od dłuższego czasu. (Że już nie wspomnę o znajomości języka angielskiego, branżowego), to popracuje kilka miesięcy i nara, z ręką w nocniku.
 
Back
Do góry