Nabór do służby 2020

Starać się o przyjęcie do służby ?

• Tak

• Nie

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

iceteam

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Witam
Mam pytanie podobno po złożeniu dokumentów przechodzimy do ostatniego etapu testu psychologicznego? Czy to prawda że względu na covid
ktoś potwierdzi???

MiłaŻmija

Użytkownik
Punkty reakcji
51
Witam
Mam pytanie podobno po złożeniu dokumentów przechodzimy do ostatniego etapu testu psychologicznego? Czy to prawda że względu na covid
ktoś potwierdzi???
Psychologiczny nie jest ostatnim etapem - test kompetencji i rozmowa kwalifikacyjna zostają bez zmian. A jeszcze zostaje ocena lekarska i ABO. Ale faktycznie, test wiedzy i sprawnościowy zostały pominięte.

iceteam

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Psychologiczny nie jest ostatnim etapem - test kompetencji i rozmowa kwalifikacyjna zostają bez zmian. A jeszcze zostaje ocena lekarska i ABO. Ale faktycznie, test wiedzy i sprawnościowy zostały pominięte.
No tak o to mi chodziło rozmowa później psycholog no i badania :)

K2.

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
17
Poważnie piszecie ? W całej Polsce tak jest czy tylko w poszczególnych województwach ?

Młody Nikt

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
7
Serio? Będą przyjmować bez testu wiedzy i sprawnościowki? No ładne czasy, ale będzie zdziwko za 3 lata jak trzeba będzie zdać zkz

MiłaŻmija

Użytkownik
Punkty reakcji
51
Serio? Będą przyjmować bez testu wiedzy i sprawnościowki? No ładne czasy, ale będzie zdziwko za 3 lata jak trzeba będzie zdać zkz
Poważnie. Ani testu wiedzy, ani sprawnosciówki. Śmiałam się, że są już damskie pompki na TS, a na drugi dzień dostałam maila z IAS, że powyższe mamy "uznane na sucho", bo Covid... Myślałam, że to żart i przez chwilę byłam dość zmieszana.

AplikantPL

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
280
Poważnie. Ani testu wiedzy, ani sprawnosciówki. Śmiałam się, że są już damskie pompki na TS, a na drugi dzień dostałam maila z IAS, że powyższe mamy "uznane na sucho", bo Covid... Myślałam, że to żart i przez chwilę byłam dość zmieszana.
Jaka służba taki nabór. Najwyżej po dwóch latach zrobią weryfikacje na Zkz i języku obcym.

MiłaŻmija

Użytkownik
Punkty reakcji
51
Jaka służba taki nabór. Najwyżej po dwóch latach zrobią weryfikacje na Zkz i języku obcym.
Panie, to trza płakać 🙈
Swoją drogą, jeżeli ktoś nie ma pojęcia, co się dzieje wokół niego (kraj, świat), przepisami interesuje się tak doraźnie - z ciekawości, a do testu sprawności musi się przygotować od dłuższego czasu. (Że już nie wspomnę o znajomości języka angielskiego, branżowego), to popracuje kilka miesięcy i nara, z ręką w nocniku.

joker

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
witam mam pytanie czy jest obowiazek znac jezyk obcy czy mozna z srednim bez matury?

PS1989

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Hahaha coś się mi nie wydaje że na mazowieckim tak będzie

Do góry