• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do służby 2020

Starać się o przyjęcie do służby ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
No to wcale się żaden z was bardzo nie pomylił pisząc, jeden: że "przekracza 4 koła" a drugi kolega "nie pełne 4 koła".
Załóżmy więc, że na początek młody funk Policji zarabia 3900 na rękę. To i tak o blisko 1000 więcej niż młody z SCS na pasach na granicy, ponieważ jest to ok. 3000 na rękę (poprawcie mnie jeśli się mylę).
Inna sprawą jest lokalizacja, 3000 na początek na wschodzie a 3900 np.: w Warszawie to jest różnica, oczywiście na korzyść wschodu. Dlatego też jakoś to jeszcze działa (granicą), jednak "niestety" jest bardzo odmłodzona a będzie podobno jeszcze bardziej (wnioski o emkę).
Tylko mnie zaraz nie atakujcie, że piszę "niestety". Oczywiście odmłodzenie jak najbardziej jest wskazane tylko żeby miał ich kto jeszcze nauczyć.

W Policji masz dodatek stołeczny jeśli służysz w Warszawie - kilkaset złotych na rękę.
 
Dokumenty należy przesłać na adres: Komenda Miejska Policji w (...) Na starcie - 3880 zł na rękę, a osobom do 26 roku życia - 4220 zł na rękę.
Jest to ogłoszenie dot. miasta powiatowego w dolnośląskim 80 tys. mieszkańców.....
 
Nie tworze 3200 zl przed,, szkółką,, i do tego 1000 zl covidovego, po zmianie grupy bedzie jak pisalem
Przyklad z najbliższej rodziny.
Rozmawialem z paroma czynnymi Policjantami i w 1 fazie Covida na początku roku kto jeździł na kwarantanne sprawdzać dostal JEDNORAZOWO dodatek 1tys złotych, to nie jest żadna stała forma dodatku dla wszystkich. Więc albo ktoś Cie robi w balona albo źle usłyszałeś, ewentualnie ten Twój znajomy to jeden z tych co są "namaszczeni" od samego początku kariery..
 
Rozmawialem z paroma czynnymi Policjantami i w 1 fazie Covida na początku roku kto jeździł na kwarantanne sprawdzać dostal JEDNORAZOWO dodatek 1tys złotych, to nie jest żadna stała forma dodatku dla wszystkich. Więc albo ktoś Cie robi w balona albo źle usłyszałeś, ewentualnie ten Twój znajomy to jeden z tych co są "namaszczeni" od samego początku kariery..
Takie zdziwienie, jakby nie było "namaszczonych" celników, sędziów itp. jedni mają "pod górkę" drudzy "szczebelki".....norma;)
 
Pewnie, że tak, chodziło mi tylko o to, żeby nie pisać tu farmazonów, że każdy młody posterunkowy zarabia koło 5tys bo tworzymy bajki z cyklu mchu i paproci..
 
Pewnie, że tak, chodziło mi tylko o to, żeby nie pisać tu farmazonów, że każdy młody posterunkowy zarabia koło 5tys bo tworzymy bajki z cyklu mchu i paproci..
Fakt, no i pewnie dodatki COVIDOWE też "dla zasłużonych", pomoże przecież wojsko ( za darmo) i zalecany "smarty"...rzekomo do
"zabezpieczenia" przed zakażeniem...tylko "leczenie domowe", na własny koszt oczywiście...KASA idzie na wsparcie...:mad:
 
Tak, czy siak miasto powiatowe 40 tys ludzi, jak patrze co maja do roboty i jak,, ciężko'' pracuja to mnie krew zalewa (nie pisze tu o prewencji) i to jaka kase ma z dodatkami. Każdy może to fakt ale pitolenie jak to cieżko Policja ma to kpina (w odniesieniu do takich małych miejscowosci oczywiście).
Wrocmy do właściwego tematu :)
Zastanawia mnie tylko co kierowało ludzmi przenoszacymi sie z Policji do SCS
 
Witam wszystkich. Złożyłem właśnie dokumenty do oddziału Celnego w Świnoujsciu. Mieszkając 60km od tego miejsca mam szanse na zwrot za dojazd samochodem? Czy to we własnym zakresie?
 
Składam jakiś wniosek o przeniesienie stopnia czy dostaje go z automatu po podpisaniu kontraktu?
 
Back
Do góry