Nabór do służby 2020

Starać się o przyjęcie do służby ?

• Tak

• Nie

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Venus44

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
W ustawie jest, że męskie:D jest dokładny opis. Może patrzysz nie na tę ustawę.
"Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże),
ćwiczący (na sygnał prowadzącego)..." ROZPORZĄDZENIE a nie ustawa 🙈
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 31 grudnia 2019 r.
w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby
w Służbie Celno-Skarbowej z 19 grudnia 2019 r.
Dostałam te rozporządzenie w mailu z wynikami z testu 🙉🤔

Claudia007

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
"Sposób wykonania: Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże),
ćwiczący (na sygnał prowadzącego)..." ROZPORZĄDZENIE a nie ustawa 🙈
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 31 grudnia 2019 r.
w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby
w Służbie Celno-Skarbowej z 19 grudnia 2019 r.
Dostałam te rozporządzenie w mailu z wynikami z testu 🙉🤔
Może zmienili?:D ja miałam :
Zakres testu sprawności fizycznej oraz sposób oceny jego wyników określa załącznik nr 2 do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 23 lutego 2018 r. w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celno-Skarbowej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celno-Skarbowej (Dz. U. z 2018 r., poz. 449).

Venus44

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Może zmienili?:D ja miałam :
Zakres testu sprawności fizycznej oraz sposób oceny jego wyników określa załącznik nr 2 do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 23 lutego 2018 r. w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celno-Skarbowej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celno-Skarbowej (Dz. U. z 2018 r., poz. 449).
No to zmienili 😉

Zdzisław

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
117
Jeżeli aplikujecie na ml.specjaliste to się dziwię że ktoś za taką kasę idzie wogole do służby

Lama

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
518
Miasto
Na K
Każdy musi się sam przekonać.

Zdzisław

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
117
A po jakim czasie można liczyć na 'awans'?
Na pagonie czyli stopniu co 5.lat ustawowo jest to 50zł brutto do wypłaty na stanowisku to myślę że i 8 lat jeśli ktoś cię zauważy może masz znajomości albo będziesz pełnić jakaś funkcję ale to nic pewnego , w SCS nie ma.drogi awansu jak w sg czy policji możesz zacząć jak krawężnik i tak skończyć po 20.latach

Zdzisław

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
117
Funkcjonariusz na stanowisku młodszy specjalista z nowym mnożnikiem 1.668 otrzyma wynagrodzenie zasadnicze około 3010 zł brutto

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
793
Miasto
Polska
Nie jest wcale pewne, że nowo przyjęty młodszy specjalista dostanie mnożnik 1,668. @Zdzisław pewnie szacował to na podstawie ostatnich podwyżek dla mł specjalistów będących już w służbie. "Nowi" mogą dostać mniej, ale mogą też dostać więcej, nie ma zasady. W izbach centralnych i zachodnich (nie we wszystkich) nabory są na specjalistów, czyli o 1 stanowisko wyżej niż mł. spec.
Popatrzcie na akty prawne których linki podałem na poprzedniej stronie i sami skalkulujcie.
Do pensji zasadniczej dochodzi jeszcze dodatek za stopień - 450 zł za najniższy stopień (aplikant) i ewentualnie dodatek kontrolerski i stażowy jeśli ktoś już gdzieś pracował min 2 lata.
Przy przeliczeniu z brutto na netto weźcie pod uwagę, że funkcjonariusze nie płacą składki ZUS

vaniek

Użytkownik
Punkty reakcji
1
Wlkp. niby z kręgu ,,bogatszych" regionów, a nabór na stanowisko młodszego specjalisty ogłosili... i ponoć było bardzo dużo podań....

Do góry