• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór do SC-S z 16.10.2019

Nie gniewajcie się ale ten nabór jest już dawno "pozamiatany" biorąc pod uwagę założenia nadchodzącej tarczy 4.0 ( redukcja etatów ) to już tym w służbie przygotowawczej robi się ciepło . Poza tym niedługo nastąpi blokowanie środków budżetowych , a wiadomo na czym się najszybciej oszczędza oczywiście na nieobsadzonych etatach. Pozdrawiam was . Życzę powodzenia.
 
W tv i radiu ciągle tylko że mają etaty w policji itd (być może tylko taki ruch by zatuszować problemy budżetowe)
ALE !!!!!!
Nie wiem co ma na celu sianie takiego fermentu
Anuluja to anuluja
Nie przyjmą to nie przyjmą
Ale przechodzenie tu z takimi radami nikomu nie robi dobrze
 
No ok A skąd masz takie info odnośnie tych naborów nikt nic nie wiem tylko Ty piszesz że to pewne podaj źródło skąd takie informacje🤔
 
Już mam termin :) Strach jechać tyle się opisali :D Ktoś może powiedzieć coś na temat tych rozmów kwalifikacyjnych? Jak wyglądają? Znowu ustawy będą potrzebne, czy raczej nie skupiają się już na wiedzy?
 
Musisz powiedzieć jak to SCS jest cudowna 😀 reszta bajka. Teraz przyjmują wszystkich, ludzi brakuje na OC granicznych. A doświadczeni funkcjonariusze uciekają na emki.
 
Back
Do góry