• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Nabór 2024

Ja byłem w Pierwszej grupie i nie ma
wyników. Być może Pani w komisji chodziło o przyszły czwartek a nie najbliższy z tymi testami psychologicznymi
 
W trzeciej grupie mówiła na pewno o testach psychologicznych w przyszłym tygodniu.
 
Ale chyba im się spieszy z tym naborem bo z reguły parę miesięcy trwa zanim się przejdzie przez wszystkie etapy a tym razem gonią z terminami 😁
Spokojnie, teraz to wszystko trwa tak szybko :D Dojdzie do rozmów to termin się będzie ciągnął i ciągnął. Dwa nabory temu, na wyniki z rozmowy czekałam ponad 3 miesiące, rok temu 2,5 miesiąca. Szykujcie się na przyjscie do służby dopiero po nowym roku.
 
Wynika są, czy ktoś miał informacje, że będą przechodzić dalej kandydaci od 23 zamiast 16? Mam 21 i odrzucony ..
 
Jaja sobie chyba robią, informują że 16 punktów wymagane żeby się zakwalifikować do kolejnego etapu a tu w trakcie jakieś inne zasady i nagle 23.
 
Słaba sytuacja, mogli poinformować od razu. Ja się już tak zaczęłam cieszyć, dopóki nie doczytałam maila do końca..
 
Czytajcie przepisy ,było po prostu dużo chętnych .

§ 12. 1. Do testu psychologicznego przystępują kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 16 punktów z testu wiedzy.
2. Kierownik jednostki organizacyjnej może w uzasadnionych przypadkach kwalifikować na jeden wolny etat pięciu
kandydatów, którzy uzyskali kolejno największą liczbę punktów. Jeżeli piąty i kolejny kandydat uzyska taką samą liczbę
punktów z testu wiedzy, do testu psychologicznego przystępują wszyscy kandydaci, którzy uzyskali tę lub większą liczbę Punktów.
 
Nie powinni tak robić, jak już koniecznie chcą to jest trochę innych etapów na których ludzi mogą "uwalic" a tak może akurat np ten który miał 21 pkt radziłby sobie w kolejnych etapach dużo lepiej niż ten który zdobył powiedzmy 25pkt
 
Na ostatnim naborze było dużo więcej chętnych i jakoś inaczej to wyglądało
 
Ja miałem 20 pkt i też byłem pewny ,że ide dalej dopóki nie doczytałem do końca . Przykre to jest i trochę niesprawiedliwe,ale coż...
 
Back
Do góry