• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 11.2020

To nie jest narzucone z góry, jak przeglądałam wątki poprzednich postępowań to całość potrafiła trwać rok, także trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle
Powodzenia!

Wiem wiem, bardziej chodziło mi o to, czy ktoś może dzwonił, żeby się dowiedzieć na jakim etapie jest postępowanie sprawdzające. Taka zwykła ciekawość 😊
 
Czy jest to potwierdzona informacja ? Dowiedzialeś się to bezpośrednio "u źródła"?
Oddawałem dzisiaj obiegówkę i w sekretariacie ŚRKL mi to przekazano. To samo powiedział mi kandydat do Policji który dotarł ze szpitala do KL wcześniej ode mnie i minąłem go na schodach. To juz dwa źródła tej samej informacji.
 
Oddawałem dzisiaj obiegówkę i w sekretariacie ŚRKL mi to przekazano. To samo powiedział mi kandydat do Policji który dotarł ze szpitala do KL wcześniej ode mnie i minąłem go na schodach. To juz dwa źródła tej samej informacji.
Ok, dzięki za informację!

Drugie pytanie... wiesz moze jak przyjmuje w końcu psychiatra? Nie udało mi się dodzwonić dzisiaj, a w pn był cyrk 😅
 
Ok, dzięki za informację!

Drugie pytanie... wiesz moze jak przyjmuje w końcu psychiatra? Nie udało mi się dodzwonić dzisiaj, a w pn był cyrk 😅
Czwartki bodajże od 8 lub 9. A w piątki od 10. Nie powiem Tobie do której konkretnie bo w sumie nie interesowalem sie tym. Warto wziąć pod uwage ze psychiatra załatwia sprawy w proporcjach 50/50. 2 pacjentów w poradni, 2 pacjentów na teleporadach. I tak na zmiane. Więc cierpliwości życzę. Mnie się udało dzisiaj załatwić.
 
Dla formalności - potwierdzam, że orzeczenie będzie po wakacjach.
Kobieta przyjmująca obiegówkę, powiedziała mi, że może nawet po wakacjach studenckich, bo taka jest kolejka.
Orzeczenie przyjdzie pocztą, bez stawiania się na komisji.
 
Dla formalności - potwierdzam, że orzeczenie będzie po wakacjach.
Kobieta przyjmująca obiegówkę, powiedziała mi, że może nawet po wakacjach studenckich, bo taka jest kolejka.
Orzeczenie przyjdzie pocztą, bez stawiania się na komisji.
Chore to wszystko zaczyna byc.brak ludzi do roboty, sa wolne wakaty a sie nie potrafia pogarnac z przyjeciami.
 
Czy ktoś już dostał orzeczenie z komisji lekarskiej ? Chodzi o osoby które oddawały obiegowke czerwiec /lipiec
 
Back
Do góry