• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 11.2020

Nie pamiętam czy zostało to określone przez pania psycholog , obstawiał bym maila
 
Czy też ktoś już dostał negatywa ? Zastanawiam się czy skala odsiewu duża
 
No chyba można to wyczytać z pytania .. zastanawiam się która część mogła nie pójść , wysłałem maila może się doczekam odpowiedzi
 
Jestem po teście. Byłem niewyspany, Raven poszedł kiepsko. Nie mam za dużej nadziei ale do piątku ma być odpowiedź.
Test papierowy to Test NEO IFF, standardowy test diagnostyczny, w Policji też stosowany. Dzisiejszy egzamin był jak policyjny Multiselect, tylko bez kompa i rozmowy z psychologiem :D
 
Niestety na takie testy nie można się nauczyć - jedynie poćwiczyć matryce Ravenna ... Jednak nigdy nie ma się pewności xd A test osobowości ? No tutaj trzeba być szczerym ...
Ktoś już ma ustalony termin rozmowy ??
 
Niestety na takie testy nie można się nauczyć - jedynie poćwiczyć matryce Ravenna ... Jednak nigdy nie ma się pewności xd A test osobowości ? No tutaj trzeba być szczerym ...
Ktoś już ma ustalony termin rozmowy ??
Większość jeszcze wyników chyba nie ma 🤔
 
Hmm.. to może podsumujmy to.. a więc,


Służba przygotowawcza 2950 netto?
Po służbie przygotowawczej raczej nie liczyć na większą kase?
Mogą a raczej na pewno oddelegują cię gdzieś gdzie będzie trzeba dojeżdzać.
Dojazdy do 30km nie zwracają.
Kurs z języka obcego.
Raczej na kurs z języka nie liczyć, więc trzeba ze swojej kieszeni zapisać się na jakiś kurs więc kasa znowu ucieka.
Coś jeszcze? Jeśli o czymś zapomniałem proszę dopisać:)
 
Hmm.. to może podsumujmy to.. a więc,


Służba przygotowawcza 2950 netto?
Po służbie przygotowawczej raczej nie liczyć na większą kase?
Mogą a raczej na pewno oddelegują cię gdzieś gdzie będzie trzeba dojeżdzać.
Dojazdy do 30km nie zwracają.
Kurs z języka obcego.
Raczej na kurs z języka nie liczyć, więc trzeba ze swojej kieszeni zapisać się na jakiś kurs więc kasa znowu ucieka.
Coś jeszcze? Jeśli o czymś zapomniałem proszę dopisać:)
Za moich szkolnych lat takie coś się podsumowywało zwrotem cbdu. (y)
 
Dostałam odpowiedz ze wynik testu psycho pozytywny, a rozmowa 17 marca. Podobno 19 marca maja już być odpowiedzi dla wszystkich (znajomy zdawał 2 marca).
 
Back
Do góry