• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór 11.2020

Nabór trwa, trwa i trwa …. Ja po ponad roku, dokładnie 30 czerwca odebrałam skierowanie na badanie, których nie można było zrobić bo wirus, bo trzeba czekać aż przyjdzie powiadomienie z przychodni... itp. wykonałam chyba ze 100 telefonów i kazali czekać... Aż tu nagle telefon z Izby (w dniu 01.12.2020) bardzo Pani dziękujemy ale do dziś był termin dostarczenia wyników badań a Pani tego nie zrobiła!...o_O W związku z tym prosimy napisać maila że rezygnuje Pani z rekrutacji!!! :eek::eek::eek::eek::eek:To jest jakaś kpina, gdyby nie fakt ze od tygodnia mam nową pracę to bym tego tak nie zostawiła... Szkoda tylko mojego czasu i wysiłku na te wszystkie testy, rozmowy itp.
Cześć,
Braliśmy udział w tym samym postępowaniu, lecz mi się udało wszystko zaliczyć i wraz ze znajomym zaczynamy pełnić służbę. Ja starałem się badania jak najszybciej zrobić bo liczyłem się z tą sytuacją i miałem troszkę szczęścia ;P. Odpowiadając na pytania innych użytkowników nabór trwa spokojnie z rok.
 
Czy ktoś może polecić jakieś testy, korzystał ktoś z platformy Testy na celnika? Czytanie ustawy o KAS 214 str. trochę mnie przeraża.
Do testu nie warto nic kupować z neta, tylko przypomnieć Sb podstawy funkcjonowania państwa. Pytania przykładowe: Co to Brexit, jak wygląda symbol SCS, trójpodział władzy itp. Jedne z pytań banalne drugie trudniejsze, testy z neta to tylko wymyślane na poczekaniu pytania ,które mogę Ci każdej chwili wymyślić. Nie ma bazy pytań, które mogą się trafić. A termin testu najlepiej na stronie sprawdzać, chodz przed każdym etapem miałem telefon z informacją.
 
Cześć,
Braliśmy udział w tym samym postępowaniu, lecz mi się udało wszystko zaliczyć i wraz ze znajomym zaczynamy pełnić służbę. Ja starałem się badania jak najszybciej zrobić bo liczyłem się z tą sytuacją i miałem troszkę szczęścia ;P. Odpowiadając na pytania innych użytkowników nabór trwa spokojnie z rok.🤭.
 
Ostatnia edycja:
Powiększyli aż do 112 wolnych etatów. Tam są masowe zwolnienia czy odejścia na emerytury? Albo po prostu powiększają struktury...
20201227_090931.jpg
 
Powiększyli aż do 112 wolnych etatów. Tam są masowe zwolnienia czy odejścia na emerytury? Albo po prostu powiększają struktury...
Pokaż załącznik: 8214
Spokojnie w marcu zwiększą o kolejną setkę - w tym chorym kołchozie pozostają już tylko sami męczennicy związani z nim poprzez kasę zapomogowo-pożyczkową 🤣🤣🤣.
 
Tak się kończy antykadrowa polityka kierownictwa katowickiej izby. Zaraz, zaraz ale czy aby od kwietnia tego roku nie mamy w Katowicach profesjonalnego pionu personalnego który jak wieść gminna niesie zarządzany jest przez profesjonalną kadrę HR.
 
Czyli Ty również zrezygnowałeś 🤔 i odmawiasz wstąpienia w szeregi tej służby ?
Przeczytaj moje posty - nigdy nikogo nie zniechęcam - to jest identyczna sytuacja jak z przejściem na emeryturę, każdy musi decyzję podjąć SAMODZIELNIE.
Skoro w ciągu 2-3 lat odeszlo około 30-40% funkcjonariuszy ( i to nie tylko z dużym doświadczeniem) to pokaż mi inną formację mundurową o tak gigantycznej skali odejść - wnioski trzeba wyciągnąć samemu.
Podam Ci najprostszy przykład i jednocześnie zadanie dla dociekliwych - ilu z przyjętych w latach 2017-2020 pełni dalej służbę.
ps. nie jestem z kadr nie znam dokładnej odpowiedzi ale z pomocą innych forumowiczów myślę, iż możemy być bliscy prawdy 👍
 
Przeczytaj moje posty - nigdy nikogo nie zniechęcam - to jest identyczna sytuacja jak z przejściem na emeryturę, każdy musi decyzję podjąć SAMODZIELNIE.
Skoro w ciągu 2-3 lat odeszlo około 30-40% funkcjonariuszy ( i to nie tylko z dużym doświadczeniem) to pokaż mi inną formację mundurową o tak gigantycznej skali odejść - wnioski trzeba wyciągnąć samemu.
Podam Ci najprostszy przykład i jednocześnie zadanie dla dociekliwych - ilu z przyjętych w latach 2017-2020 pełni dalej służbę.
ps. nie jestem z kadr nie znam dokładnej odpowiedzi ale z pomocą innych forumowiczów myślę, iż możemy być bliscy prawdy 👍
Zignorowali opinie na forum, sparzyli się....doświadczenie !!!bezcenne:poop:
 
Sami do mnie zadzwonili ☺️ ale też dotyczyło to innej kwestii. Też z chęcią dowiedziałbym się o jakiś testach które można poczytać 🤔
Dzwoniłam pod koniec zeszłego tygodnia, do końca stycznia będzie kolejny nabór, a my mamy cierpliwie czekać na dalsze informację 🙃
A ja składając papiery liczyłam, że na wiosnę to już będę w mundurze 😂 jak tak to będzie szło, to może i będzie to wiosna ale 2022
 
Dzwoniłam pod koniec zeszłego tygodnia, do końca stycznia będzie kolejny nabór, a my mamy cierpliwie czekać na dalsze informację 🙃
A ja składając papiery liczyłam, że na wiosnę to już będę w mundurze 😂 jak tak to będzie szło, to może i będzie to wiosna ale 2022
No ja miałam właśnie pytać, czy ktokolwiek ma jakieś informacje. Czyli faktycznie trochę trzeba będzie poczekać. 🤣 Spokojnie jeszcze zdążysz się nacieszyć i jak czytam forum zirytować umundurowaniem 🤭
 
Cześć,
Braliśmy udział w tym samym postępowaniu, lecz mi się udało wszystko zaliczyć i wraz ze znajomym zaczynamy pełnić służbę. Ja starałem się badania jak najszybciej zrobić bo liczyłem się z tą sytuacją i miałem troszkę szczęścia ;P. Odpowiadając na pytania innych użytkowników nabór trwa spokojnie z rok.
Cały ten nabór to trochę przesada, ten brak informacji maskara jakaś... Trochę mnie to ,,boli" że tak się skończyło ale jak to mówią nie ma tego złego... Teraz siedzę sobie w Urzędzie Skarbowym i przynajmniej nie muszę się obawiać przeniesienia... Może było w tym też trochę mojej winy, bo jednak telefon do izby średnio 3 razy w tygodniu przez ponad miesiąc był niewystarczający, ale miałam wtedy też pracę której musiałam się poświęcić...POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA I SPEŁNIENIA.
 
Chciałam zapytać osoby, które są już po testach psychologicznych, jak długo trwał test ile osób było w grupie? Ja mam jutro,
czyli w ostatniej turze.
 
Ok 10 osob na 12 było i kolejna grupa na 13:30.
Pierwsza część to matryce Ravena. Na 60 pytan masz 20 minut, kolejne to test osobowościowy, odpowiedzi w formie skali od 1 do 5 bez ograniczenia czasowego. Wszystko trwalo ok godziny łącznie z przedstawieniem się psychologa i instruktażem wypełniania testów itd.
 
Ok 10 osob na 12 było i kolejna grupa na 13:30.
Pierwsza część to matryce Ravena. Na 60 pytan masz 20 minut, kolejne to test osobowościowy, odpowiedzi w formie skali od 1 do 5 bez ograniczenia czasowego. Wszystko trwalo ok godziny łącznie z przedstawieniem się psychologa i instruktażem wypełniania testów itd.
ok. dzięki za info
 
Back
Do góry